KET - IVF

viki_00
26. apr 2023

Ahojte baby, teraz v piatok 28.4 ma čaká môj prvý transfer embrya. Musela som počkať 2 cykly po odbere vajíčok keďže boli komplikácie. Teraz je všetko v poriadku a mna to čaká už v piatok. Už celkom to napätie na mna prichádza a veľmi dúfam že sa to podarí na prvýkrát. Aké ste mali pocity? Čo by ste mi radili po transfere prvé dni? Nejaké rady?
Ďakujem za každé povzdubenie.😇

gejb
26. apr 2023

@viki_00 len mala rada, ked pojdes na KEt tak pi s mierou,
Ja som vypila liter vody hodinu predtým a skoro som sa tam na stole pocikala 😁 ...daj si prvé dni oddych, vyloz nohy, relaxuj, pozeraj seriály, hlavne sa nestresuj a bud v pohode. Vyhni sa len horúcim kupelom a čupeniu, a papaj bielkoviny...🤞držím silno palce.

sss777
26. apr 2023

@viki_00
Ahoj. Ja som po prvom KET-e strašne veľa robila, lebo som si myslela, že budem na to všetko aspoň menej myslieť. A nevyšlo.
Pri druhom som mala prvé 3 dni úplný pokoj, potom sme odišli na dovolenku. A v predposledný dovolenkový deň som mala pozitívny test, teraz mám 3 týždne do pôrodu. Takže za mňa pokoj a uvoľni sa.
Drzim palce!

viki_00
autor
26. apr 2023

@sss777 áno určite mám v pláne prvý týždeň byt hore nohami a nič veľmi nerobiť a oddychovať, a celé tie 2 týždne v kľúčovom režime, chvalabohu snúbenec si zobral dovolenku takze sa bude starat nech môžem oddychovať 🙂 a ako ste to prežívali? Tie prvé dni po transfere?

viki_00
autor
26. apr 2023

@gejb ďakujem za radu, áno už pozerám aké seriáli na netflixe budem pozerať😀kedy odporúčate urobiť prvý testík? Nakúpila som si ich pre istotu 4😀

sss777
26. apr 2023

@viki_00
Nijako výnimočne. Veľa plávali a užívali leto. Bežná dovolenka. Ale nebol tam ten pracovny stres

gejb
27. apr 2023

@viki_00 testovat tak 10.den 😉 vtedy môže byť niečo už vidno

benchy
26. júl 2023

Zdravím, brali ste niektorá Prolutex 25 mg??Prosím SS,ĎAKUJEM.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre