Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

lucina100
10. apr 2013

@ratatooy co špinění, zastavilo se? A co ty testy, Ty testuješ od prvního dne, že? Jaké jsi to měla čvrtý den? Asi to nešlo ještě vidět, co? My máme v sobotu oslavu, moc se mi tam nechce. Ale nikdo to neví, tak musím předstírat a jít. Jen nevím, zda mi to neuškodí sedět 5 hodin na židli. Bude to jen 4 dny po KETU.

ratatooy
10. apr 2013

@lucina100 testuju od 3dne po dvou dech a od včera každej den hodim ti to sem,špinení se zastavilo jen na chvilu sem zrovna v dobe ms se si uvedomila

tak c holky myslíte je to ještě pregnyl?ty dva vrchní 100%ale na tom druhym už slábl celkem dost

hunka
10. apr 2013

@ratatooy gratulujem 😀

ratatooy
10. apr 2013

@hunka dekuji pořád marně pátrám jestly je k čemu když špiním

hunka
10. apr 2013

@ratatooy neboj sa...ja som zacala krvacat v dn ms..a potom spinit 2 dni.. 😉

ratatooy
10. apr 2013

@hunka ja špiní už 5 den právě

hunka
10. apr 2013

@ratatooy a nevolala si do car? ze co ti povedia....ale test silnie..nie? 😉

ratatooy
10. apr 2013

@hunka jj zavolala sem je to prej normalni že to muže bejt z hnízdění ale mam spíš ležet a kdyby se to zhoršilo tak volat

lucina100
10. apr 2013

@ratatooy kdy jdeš na krev? V pátek je to 10 den, tak si zajdi k sestřena gyndu a budeš vědět koli, tam HCG je. Čárky jsou krásné,mylsím, že ot bude dobré.....

ratatooy
10. apr 2013

@lucina100 mi chodíme na krev na první až do caru cca mesíc po ET

ratatooy
10. apr 2013

@lucina100 no přemjšlela jsem že is zajedu do laboratoře a počkam si na vysledky ale to bych potřebovala pak ještě znova bych vdela že stoupá

lucina100
10. apr 2013

Po 10 dnech už by mělo být velké. Jak by bylo jen kolem 50, tak víš, že to není. Jak bude vysoké, tak víš, že je to Oka. My chodíme 10-14 den. Já jedu v pondělí 22.4. Taky chodíme do caru na krev. Ale já šla tady k nám, abych zbytečně nejezdila takovou dálku, když vím, že to nevyšlo. Pak jsme zavolala, že nejedu, že mám HCg 0. A vysadila jsem hormony. Ale čárku máš dobrou,myslím, že to bude super.

pehu
10. apr 2013

@ratatooy Ahoj, já jsem při těhu taky špinila. Říkali, že je to normální. Než jsem jela na utz do caru, tak jsem byla u mého doktora a ten mi potvrdil utz a 1x mimi. Na kontrole v caru už byly 2 mimi a pořád jsem špinila. Tam mi dali ascorutin. Protože jsem měla během těhu problémy (do 14 týdne krvácení), tak jsem píchala agolutin až do toho 14tt. Nechci tě strašit a přeji ti, aby ti to přestalo.
Já už jsem taky netrpělivá, kdy začnem. Nevíš, kdo ordinuje v Unice na ambulanci 3? Teď jsme napsaní tam, tak nevím, jestli nás bude mít zas jiný doktor.

ratatooy
10. apr 2013

@pehu je čoveče to nevim mi chodime na 1 a 3 ambulance je v ty spjovaci chodbe nebo hned z kraje?a prosim te že se ptám jak to s tím krvacením dopadlo?no ja doufam že dostanu třeba utrouš jako nedovedu si předstvit agolutin až do 14tt už ted me pekne bli zadek

ratatooy
10. apr 2013

@pehu nebo ja vyloženě nekrvácím je to vždycky jen an papiře jak kdybych čurala ružovou vodu,na prádle vubec nic max jedna ružová kapka za den,a vetšinu je to po námeze jak taham malyho furt do auta z auta a furt dokola,tak ted nedelám nic

pehu
10. apr 2013

Já jsem měla ze začátku jen špinění, takové to hnědé a taky jen na papíře, ale v 7tt jsem měla sraženinu v děloze a to krvácení bylo z toho. Příčina byla neznámá. V nemocnici mi říkali, že se stává, že třeba někdo krvácí nebo špiní celé těhu. To ale nebude určitě tvůj případ a máš tam zavrtané mimísky 🙂.
My z toho těhu máme chlapečka, já těch problémů měla více, takže jsem rodila dříve a aspoň jeden to vybojoval. Ale my jsme jiný případ, ty s otěhotněním po IVF nemáš problémy. My máme malého až z 5 IVF.
Jinak injekce se kvůli tomu všemu, co podstupujeme dají vydržet. Já si zas budu muset píchat fraxiparin, takže o jednu více či méně, to už je jedno 🙂.
To jsem teda zvědavá, kdo tam bude. My jsme totiž většinou na 2 u automatu na kafe 🙂. Tam je napsaný Štencl a Gogela.

lucina100
11. apr 2013

@ratatooy jak to vypadá, špinění ustálo? A co testík tloustne čára? Půjdeš zítra na tu krev ke svému gynekologovi?

ratatooy
11. apr 2013

@lucina100 ahoj jko celkem to ustává to špinění neni to skoro nic,na kev si zajdu asi zitra nebo v pondeli,jinak mi neni vubec nic

mispulina912
11. apr 2013

@ratatooy přeji ti aby to vyšlo hodně štěstíčka.............

lucina100
12. apr 2013

@ratatooy tak co, jak jsi dopadla? M"žu gratulovat? 😉

smoulincek
30. máj 2013

Ahojte, myslite ze je ešte nejaka sanca ked na 11 den po KET blastocyt mam negativny test? Najradsej by som uy vysadila vsetky tie lieky... Mam toho vsetkeho plne zuby...

prinzesz
27. sep 2013

@smoulincek och vidim ze sme na tom rovnako! ja som dnes 12 den po KEt test stale negativny, ms nikde a ja neviem co robit! toto som necakala! volala som do caru a objednali ma na buduci piatok! super.. takze stale cakam ze co bude! som cakala ze ked nic tak dostanem ms normalne a zivot ide dalej.. ale nie.. ms nikde test negativny a ja si furt pcham utros.. ma to zmysel?!

tinna13
28. sep 2013

@prinzesz menstruaciu ti brzdi utrogestan. Su baby ktore ju dostanu aj napriek tomu ze utrogestan beru, ale vacsina ju dostane az po vysadeni. Ak bol test aj na 12 den snehobiely tak to s najvacsou pravdepodobnostou nevyslo. 😒 ale ak chces mat istotu tak skoc v pondelok na krv, myslim ze je zbytocne cakat az do piatku a brat hormony. Drzim palce nech to na dalsi pokus uz vyjde.

prinzesz
29. sep 2013

@tinna13 je to pre mna velmi zvlastne, lebo ked som bola po prvom IVF /nevyslo/ tak som asi na 17 den od odberu vajok ms normalen dostala.. aj napriek utrogestanu.. pri druhom IVF a teda aj uspesnom pokuse som utrogestan uzivala az do ukonceneho 3.mesiaca a KET som absolhovala prvy raz.. preto ma to sokuje ze embryjka boli 5 denne a ja som dnes 14 den po transfere a ms nikde.. vcera na noc som si ho uz nedala a ani dnes rano.. uvidim ci sa mi ms do zajtra spusti ak nie kupim este posledny test a skusim ci predsa sa nieco nezmenilo.. aj ked uz tomu sama neverim.. to by bolo nejake hodne divne! ale ktovie?!

emma78
3. okt 2013

@prinzesz ja som mala test na 12 den po ET stale negativny a dnes 15 den po ET mi z krvi potvrdili hcg 700. Urcite si nemala svojvolne vysadit utrogestan bez predchadzajuceho krvneho testu.

prinzesz
4. okt 2013

@emma78 ja som ale vedela ze nie som tehotna, tehotna som uz bola a vedela som to.. citila.. teraz som vedela ze to nevyslo! btw. tu mi krvne testy neurobia.. robia sa len testy...

l7067
4. okt 2013

Ahojte,tak čo myslíte,som alebo nejsom??? 😒 11 a 12 deň...

emma78
4. okt 2013

@prinzesz a kam chodis do centra? Z krvi by ti mala urobit tehotensky test myslim aj obvodna lekarka.

emma78
4. okt 2013

@l7067 jasne ze si. Staci ked je tam slabucka ciarka, kedy ides na krv? Uz sa mozes zacat pomalicky tesit 😉

prinzesz
4. okt 2013

@emma78 ja v Prahe zijem a tu chodim 🙂, inac este by som dodala ze som mala zavedene 5 dnove embryo /2ks/ a este na 14 den po KET bol test negativny takze som vedela ze nic! na kontrolu teraz idem az o tyzden vo stvrtok kedze mam menzes..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre