Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

lucianna1981
3. dec 2015

@kimmm1 Od vcera som mala caste pichanie v brusku vlavo. A podvecer aj slaby hnedoruzovy vytok, ale to len taky fliacik. Dnes doobeda zase, aj pichanie aj fliacik. Tak mi to nedalo a urobila som test. ☹ nic. Dnes som 8.den po vklade. Tak sa zacinam pripravovat na ms. ☹

kimmm1
3. dec 2015

@lucianna1981 kolegyňa krvacala cely cas po vklade a mala pozitívne hcg. Tehotenský test nie. Takze sa nestresuj, nic to nemusí znamenať .

lucianna1981
3. dec 2015

@kimmm1 Hmm. Ja viem, ze zazraky sa deju, ale akosi zatial nie som presvedcena, ze prave v mojom zivote. :-/ Kazdopadne dakujem za povzbudenia. V tejto mojej beznadeji mi dobre padnu. Kiezby sa tvoje slova naplnili. .

lucianna1981
3. dec 2015

@hennka2 Ani si nevies predstavit ako rada by som vam tu napisala pozitivne spravy a vsetky vas tu povzbudila, ale zatial nemam ake...a bojim sa,ze ani nebudu.

kimmm1
3. dec 2015

@lucianna1981 ber to tak, ze vsetko je ako ma byt.. Ja som tiez dlho nemohla otehotnieť, chodila som do car a potom som sa jedného dna rozhodla ze pojdem na pn. Povedala som si, ze co ma byt bude a po 2 ket som otehotnela. Takze hlavne nestrácaj nádej... A aj keby to nevyšlo ber to tak, ze ešte mas mrazakov,nie? Takze teraz to ber tak, ze pokial sa neminú môžeš každý mesiac otehotnieť 🙂 a ešte nieco, ja som si dala 2x vložiť dve embrya. Najprv ti vyzeralo na dvojčatá ale tak jedno odišlo... Takze skús aj toto....ja keby som si dala len jedno embryo nemusela by som byt teraz tehotná. A ďalši krát urobím opäť to iste-2 embrya.

lucianna1981
3. dec 2015

@kimmm1 Ked ja chodim do Heliosu a tam dve nechcu davat. Ved ano,beriem to tak, ze vsetko je, ako ma byt, len ta tuzba je obrovska...

kimmm1
4. dec 2015

@lucianna1981 no jasne, sak kazdy vklad su peniaze...ja som chodila do splnu. A dala som si embrya este aj poistit s embryo glue a hatchingom...

lucianna1981
4. dec 2015

@kimmm1 Neviem, co je glue a hatching. Nic take mi v Heliose neponukli. Ja som dnes aj volala dr, ci nemam vysadit Duphaston,lebo som myslela, ci nebrani spusteniu ms a povedal, ze v ziadnom pripade. Tak musim cakat do utorka a potom na krv. Ak sa samozrejme ms nerozbehne skor.

kimmm1
4. dec 2015

@lucianna1981 to som prekvapena,ze ti nepovedali aj o tejto moznosti. Glue- ludovo lepidlo, je to kys. hyalur., ktorou potru blastocytu aby lepsie drzala na stene maternice a hatching je opat ludovo narezanie- aby zarucili, ze blastocyta sa uspesne dostane z obalu a prilnie k maternici. obe vykony zvysuju pravdepodobnost otehotnenia. % neviem, ale ja tomu pripisujem velku vahu...

vherecka
4. dec 2015

Ja som mala viackrat aj lepidlo aj hatching a nevyšlo to.Teraz som 7 deň po ket 2embrii a bez lepidla ake na jednom hatching na druhom nie.tak uvivime ako to tentoraz dopadne. Priznaky zatial žiadne ale stale verím!

lucianna1981
5. dec 2015

@kimmm1 Hmm...no nadeje hasnu. ☹ Dnes sa ruzovy vytok meni na jasno cerveny, takze vyzera,ze ms sa rozbieha. ☹ A predvianocny sen sa nekona.

lucianna1981
5. dec 2015

@vherecka Drzim palce,aby ti to vyslo. Kolkykrat skusate?

linda10
5. dec 2015

Baby uz som 5den po ket a stale ziadne priznaky uz som zufala :( Moze sa to podarit ked nemam ziadne.

vherecka
5. dec 2015

@lucianna1981
dakujem, my sme si už toho preskakali dosť. V skratke:
2014: 1.IVF : ET 1embrijko; 2.IVF : ET 2 embrijka, KET 2 emrijka, ďalšie KET 1embrijko
2015: 3.IVF: ET 1 embrijko; všetko negativ, teraz KET 2 embrijka a čakam na vysledok v pondelok idem na krv, ale zatial žiadne priznaky nemam, tak neviem neviem. Ešte nám ostali dva zamrazene.

lucianna1981
5. dec 2015

@vherecka Moja...tak to si uz fakt vela preskakala. Obdivujem ta. Ja zatial 1 mimomaternicove tehu,kde mi vzali 1 vajickovod (2013). Tento rok v aprili 1 iui, v septembri 1.ivf - ET, a teraz v novembri KET. Zostavaju nam 3 embryjka.

lucianna1981
5. dec 2015

@linda10 Este ano. 5.den je velmi skoro. Neboj nic, ked sa potvrdi tehu,tak priznakov bude az nadmieru... 🙂

vherecka
5. dec 2015

@lucianna1981
To nehovorim o predchadzajucich mojich tehotenstvach. 2011 november prirodzene otehotnenie missed abourt (6tt), 2012 januar taktiež (6-7tt), 2012 december bio tehu, 2013 februar MA (6tt), 2013 maj MA + mimomaternicove tehu-odobraty 1vajickovod , zatail cele zle ☹

illinka
5. dec 2015

@kimmm1 nepovedali jej to asi preto, lebo v Heliose nedavaju embrio glue... Ja som sa tam na to pýtala ked som sla na IVF ale oni si stoja za svojim zevraj to podla nich nezvysuje sance..

linda10
6. dec 2015

Ahojte tak dnes som 6 den po ket a dnes ma len na lavej strane boleli dost vajecniky.Inak ziadne ine priznaky nemam.Co to moze byt?

usmiateslniecko
6. dec 2015

Baby ja som KET podstupila minuly rok v auguste a príznaky po som nemala ziadne. Ako som uz vyssie pisala, tehotensky test som si robila v den ked mi povedal lekar, ktory vklad robil a potom som isla este na hcg test. Príznaky ako pobolievanie vajecnikov, podbruska som mala asi az okolo 6-7tt. No ale potom sa tehotenstvo uz zacalo prejavovat naplno, uzila som si doslova celodennu nevolnost, skoro cele dni som prespala co som nic nevladala robit a v noci som bola hore. Vracala som velmi casto a obcas aj 5-6x za den. Hormony na udrzanie som brala do konca 12tt a z tych mi byvalo zle, nic som nejedla, musela som sa doslova nutit aj som za ten prvy trimester schudla nejakých 12kg. Nastastie potom uz tehotenstvo prebiehalo uplne ukazkovo a malinka sa narodila uplne zdrava s ideálnymi mierami 3650g/50cm takze vsetky tie nevolnosti boli zabudnute v momente ked som ju prvy krat uvidela a zobrala do narucia.

kimmm1
6. dec 2015

@illinka blbost, jasne,ze zvysuje!

illinka
6. dec 2015

@kimmm1 ja som napisala len to co mne povedali ked som sa na to pytala.. pretoze ja som ho chcela ale v heliose ho nedavaju

kimmm1
6. dec 2015

@illinka mne ho v splne dali, bez problemov, dokonca je to tak, ze platis len za 1 embryo aj ked ti ho daju na 2.

candour
6. dec 2015

@kimmm1 cele embryoglue je cisty nezmysel s vytahovanie penazi zo zufalych zien aj hatching.platila som ich dva krat a uz nikdy viac.ziadna pridana hodnota.a ak sa o to hlbsie zaujimas dojdes na to tiez..

lucianna1981
7. dec 2015

@vherecka O, bože. A to som si myslela, že ja som na tom zle. ☹ Tak to si si toho už riadne tiež preskákala. ☹ Ja neviem, príde deň, kedy sa aj my budeme tešiť?

lucianna1981
7. dec 2015

@linda10 No, môže to byť tehu ale aj nič. Ja som tieto pichania mala priebežne od vkladu až do 8.dňa, kedy som začala špiniť. Potom 3 dni špinenie a potom normálna ms. A tehu nie som. Takže ešte treba počkať do 14.dňa, ako Ti kázali, potom na krv a všetko bude jasné. Ja viem, že čakanie je zlé a stále čakáme na príznaky a "dôkazy", že bábo je tam, ale je to úplne zbytočné. Treba počkať na krv - tá nepustí! Držím palce a prajem veľa trpezlivosti.

linda10
7. dec 2015

@lucianna1981 Ano dakujem je to tazke

vherecka
7. dec 2015

@lucianna1981
nie je to až tak zlé, všetko sa dá zvládnúť. Len netreba strácať nádej, musíme veriť že raz sa dočkáme vytúženého drobčeka!

vherecka
7. dec 2015

@linda10 , @lucianna1981
baby dnes som 10 deň po ket, bola som rano na krv, vysledok zajtra. Test som si radšej nerobila...

linda10
7. dec 2015

@vherecka Ejha tak cakame na vysledok zajtra dufam ze bude pozitivna spravicka.No ja vto verim.A mala si aj nejake priznaky ako ti priebiehalo do tychto 10dni?Ja som dnes 7den ale priznaky ziadne som smutna ale tak pockam este :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre