Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

silvinkabb
12. jan 2016

@lucianna1981 a ty nemas ziadne vysetrenia?

lucianna1981
12. jan 2016

@tinkatinulka
Urcite to doriesim. Zistim u dr, ktore vysetrenia som mala urobene, a ak nieco nie, dame to dorobit. Dakujem za nazor. 😉

lucianna1981
12. jan 2016

@mishka27
Dakujem za uzasnu podporu aj Tebe aj vsetkym zienkam! Nieco musime s tym robit. Cas bezi, roky pribudaju a tuzb po babatku sa stupnuje. Buddm informovat, ako sa to vyvija. 😉

lucianna1981
12. jan 2016

@mishka27
Moja! Tak silno na Teba myslim... Nech to dobre dopadne! Maly bojovnik ta isto len strasi. Vsetko bude ok.

lucianna1981
12. jan 2016

@silvinkabb
Mam. Robili mi hned, ked som prisla do Heliosu. Aj manzelovi. Len uz som si nie ista, ktore. Viem, ze zistovali, ci nemam protilatky proti spermiam a embryam. Ine neviem...myslim aj nejaku genetiku.

silvinkabb
12. jan 2016

@lucianna1981 aha, vyznelo to tak akoby si mala ibazakladne. Tak potom vyzistit ake este ako pises vyssie. Drzim palce

lucianna1981
12. jan 2016

@silvinkabb
Jasne. Zistim. 😉 Dakujem!

hennka2
12. jan 2016

.. dievcata, planuje niektora z Vas KET vo februari ?

mishka27
15. jan 2016

@lucianna1981 nemás zaco moja.Verim ze to pride urcite... ❤
Mna vcera pustily z nemocnice a vever som zas bola na pohotovosti s krvacaním.. dali mi inekciu a odmietla som ist lezat..Mam hrozne choru malinku a mamzel musel do zahranicia...Rano som si bola pre recept na tabl.proti krvacaniu .Vobec to nevyzera dobre.Dr ma pripravil na najhorsie som v 6tt+2 a mam 14mm vačok bez plodu... počkame do stvrtku ak nic idem na čistenie... Vraj by to tam uz malo byt..Mam sa pripravit ma cistenie.. Takže som.nakoniec dopadla takto... Moje šance sa skončily...
P.s. dakujem za srdiečko 😙

mishka27
15. jan 2016

A stalé špinim... mozno to odíde aj samo dovtedy...

hennka2
15. jan 2016

@mishka27 .. ach jo, to je neprijemne :( :( :(. .. miska, aj Ti povedali, ze ako je mozny vacok bez plodu ? .. ved, ked sa vyvija to embryjko, tak tam plod je, nie ? jedine, zeby sa prestal vyvijat ? .. miska, podla mna je mozne, ze nebudes musiet na to cistenie, ze sa to vyplavi samo, ako pises .. je mi to velmi luto, sama som po neuspesnom ET ..

linda10
16. jan 2016

Ahojte baby ja som po jednom et a ket ale neuspesne. Ja cakam na mrchu.Teraz cez sviatky sme sa ale snazili aj prirodzene aj ked tomu Vela nedavam ale clovek nikdy nemoze vediet kedy sa stane zazrak.Mrcha mi mala prist 12steho takze este je skoro meska mi len 4den.Ale tak chcem dufat ze by s to mohlo teraz podarit.Ked som bola na ket musela som pichat fraxiparine.Tak otazka navas je ze dnes som si pichla fraxiparine lebo sa bojim ze ak by som nepichala a zo zhody nahod by sa to podarilo tak by som potratila.Lebo ked som mala et som kvoli tomu potratila.Myslite ze robim dobre?Inak vcera ma zacala boliet podbrusko ako na mrchu a dnes uz nie moze to byt tehu? Dakujem za nazory emoticon

nelly3
16. jan 2016

@linda10
ak si urobis tehotensky test budes vediet na com si a podla toho sa zariadis 😉

linda10
16. jan 2016

@nelly3 Ano robila som si ho ale je negativny.Ved mi meska len 4dni.A u gynekologicky som bola 4jan. na preventivke a vtedy mi povedala ze mi ma uz prasknut folikul ze mame skúšať kazdy den ale preto neviem ze kedy az test by ukazal.

illinka
16. jan 2016

@mishka27 Dufam že do stvrtka tam bude mala fazulka a ak nie, tak verim ze sa to vyplavy samo.. ja som bola raz na cistení a doteraz lutujem, že som nepočkala ešte na vyplavenie.. možno by teraz nebola taka tazka cesta k tomu vytuzenemu uzlicku

linaya
24. jan 2016

Ahojte. Podarilo sa niekomu otehotniet po 2.KETE? Mam za sebou neuspesny ET,KET ☹ Mame este 2 mrazaciky ale uz prestavam dufat. Na 2.KET sa chystam o cca 2 tyzdne....

linda10
25. jan 2016

@linaya Ahoj aj ja som natom ako ty bola som tiez na et,ket ale neuspesne :( A teraz tiez idem na 2ket a mam tiez len 2mrazacikov aj ja by som chcela vediet ake mam sance. Ale musime si verit 🙂 Aj nam to musi raz vyst aj ked uz tu nadej nemam ale nesmieme sa zdavat.No ja mam tiez vklad oriblizne tak nejak 🙂 A ty kde chodis do centra,?

linaya
25. jan 2016

@linda10 No ja odpadnem,ze si na tom rovnako ako ja 🙂 Budeme spolu bojovat! 😉 Ja chodim do Heliosu. Chcem ich poprosit ci by mi najblizsi ket nemohla dat lepidlo na embryo,hoc nam tvrdili,ze to nepouzivaju lebo vraj to nema ziaden vplyv. Ale ja chcem vyskusat uplne vsetky moznosti aby som si potom nic nevycitala. Odvcera pijem poctivo 2krat denne alchemilku lebo je to dobre ns sliznicu - stara babska rada 🙂

linda10
25. jan 2016

@linaya NO veru budeme 🙂 Helios je v MT ze? No ja som tiez rozmyslala ale myslim si ze ak sa ma ujat tak aj bez toho .Ale ja uz neviem co pomoze .A ta alchemika je co?POcula som ale neviem.A na kontrolu sliznice ides kedy?

maminka1986
25. jan 2016

@mishka27 čosa stalo????????????????? ved sme písali spolu pred vianocami či ako a vyšlo to a čo sa deje?? :/

maminka1986
25. jan 2016

@linaya nezufaj!!!!!! .) KET bývaju uspšnejšie ako ET...ja osm po KET aj kamoška jej vyšiel druhý KET hlavu hore..pi alchemilku ako píše vyššie pani jeodbra na sliznicu aj ja som ju pila pred KET 🙂

linaya
25. jan 2016

@linda10 jj v Martine. Alchemilka je caj,je velmi dobry na zenske problemy. Ci pomoze to netusim,ale uz fakt neviem co by pomohlo,okrem kys.listovej,tak pijem este tento caj. Uskodit neuskodi a hreje ma pocit,ze je liecivy 🙂 🙂 🙂 Na kontrolu by som mala ist buducu sobotu a ty?

linaya
25. jan 2016

@maminka1986 ved pijeeem 🙂 🙂 🙂 Joj toto dom potrebovala pocut 😉 Diiiik 🙂

linda10
25. jan 2016

@linaya NO ja pojdem 1feb to je pondelok .No skusim aj ja ten caj 🙂 Ved zato nic nedame .

linaya
25. jan 2016

@linda10 Jednoznacne kup si ho,vela prevela zien ho chvalilo tak snad nam pomoze 😉 Tak drzim palce nech mas sliznicu v TOP stave 🙂

maminka1986
25. jan 2016

@linda10
@linda10
držim palce baby ja som ho pila pred KET sliznica bola pekná tak hadam pomože aj vam 2x denne po 2 deci 🙂
a hlavne verte že to vynde psychika je doležitá

linda10
25. jan 2016

@linaya
@maminka1986 Dakjjem baby ano zajtra si ho kupim.Musi nam to vyst.Sak potom sa ozvi linaya kdd budes po vklade budeme sa podporovat 🙂 Aj tak to cakanie je najdlhsie 🙂

linaya
26. jan 2016

@maminka1986 dik za podporu 🙂 ja ju uz od nedele poctivo pijem 🙂 Este sa chcem opytat,mam ju pit do kontrolneho sona alebo do dna KETU?

linaya
26. jan 2016

@linda10 jasne ozvem sa 🙂 Mas pravdu to cakanie je na slak trafenie :-\

vronni
27. jan 2016

ahojte baby. ja som bola ket 20.1, rano som spravila test aaaa...aj sa to bojim povedat ale asi tam je taky maly dusik...je to vlastne 7 den od KET.. nebrala som ziadne lieky, tak ani neviem ako ratat cyklus..ale ak normalne, tak dnes mala dojst ms...tak co poviete, vidite daco aj vy??? 😕 zo zaciatku som nic nevidela, ale asi po 10 minutach sa tam zacalo ukazovat trosku viac ta ciarka...juj ktovie ci to vyjde..a inac uz par dni ma stale tak picha v jednom mieste akoby vo vajecniku alebo tak blizko..tak teraz sa aj bojim aby to nebolo napr mimomaternicove tehu alebo tak... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre