Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

desza17
13. sep 2016

@kikus48 len vies z coho mam este obavy?nemam ziadnevpriznaky akurat ma sem tam pichne v podbrusku.

kikus48
13. sep 2016

@desza17 este nemas mat co priznaky. Keby si mala, boli by z hormonalnych tbl ktore beries. Pockaj este par tyzdnov 🙂 Uz mas deti ?
Lebo na jednej foto je dievcatko 🙂

livinkita
13. sep 2016

Ahojte baby,ja som bola na ket v sobotu,a doteraz to bolo v pohode,no dnes už začínam byt trošku nervózna...je to v pohode,ak mam zvýšenú teplotu,ci to je už problém....mali ste vy nejaké príznaky? Ďakujem

kikus48
13. sep 2016

@livinkita hocijake priznaky by si mala boli by z hormonalnych tbl ktore beries. Kolko mas teplotu ? Najlepsie by bolo zavolat do car ci netreba zobrat zapalove parametre ak sa citis chora.

lucianna1981
14. sep 2016

@desza17
Jeeeej, tak to sa teším, že je tam duch!!!! Už je tam predsa len nádej. Len nech sa riadne drží, aby čiaročka mohla silnieť. Bože, viem si predstaviť ten skvelý pocit... ja som na toho ducha čakala tak dlho...a keď to prišlo, bolo to ako sen. 🙂
My inak dobre. Včera som bola na tej kontrole. Potvrdili nám dievčatko. Tak sa tešíííím. 🙂 A všetko je v poriadku, to je podstatné. Tak ma potom informuj, ako silnejú čiaročky. 🙂 Držím palce...moooc! 🙂

desza17
14. sep 2016

@lucianna1981 ahoj to je super...a meno uz mate pre babulku?vcera som bola na kontrole..krv pozitivna😊😊😊❤❤❤..pondelok idem zas na kontrolu..tak som napäta.kedy si mala silnu druhu ciarku?kolky den?a hcg si mala kolko?

maminka1986
14. sep 2016

@desza17 priznaky ani tak skoro ešte nemožeš mat 🙂))) ani ja som nemala žiadne a zle bolo potom kvalitne od 7 tt do cca 24 tt

desza17
14. sep 2016

@maminka1986 dakujem za radu❤len sa furt sledujem ako blba.

vevericka13
14. sep 2016

@desza17 nemaj obavy, ja som doteraz nemala ziadne priznaky a som 21tt, kazdy to nemusi mat 🙂

desza17
14. sep 2016

@vevericka13 tiez si myslim...nemusi ich mat kazda.to len keby sa tak clovek nekontroloval..a este do toho to hcg 372...tak ma to vystrasilo.

vevericka13
14. sep 2016

@desza17 ja som mala nieco cez 400 a vsetko bolo v pohode, nestresuj sa, si tehotna a uzivaj si to a prihovaraj sa babatku ako sa na neho tesis 🙂

desza17
14. sep 2016

@vevericka13 ďakujem..to aj robim..pondelok ma caka opät kontrola.tak som napäta.a co cakas?uz viete?❤

maminka1986
14. sep 2016

@desza17 nemusi mat každa jasne to je šťastane žena ked nemá priznaky žiadne ja som musela jest inak mi bolo zle ufff hroznee vobec som si to neuživala teda :D :D ako tu pišu podaktoré a potom ani nehovorim dalej .. i ked tehu bezproblemov len som bola rada už ked som mala nazad svoje telo 🙂))))

ischia38
16. sep 2016

Ahojky koceny ja som dnes 12 den po ket predlzena kul.test neg.zacala som spinit volala som dnes do centra tak mi zvysil utros na 3 krat den. A v pondelok ze musim ist na krvne testy je to strasny pocit ked uz viete ze nic stoho 😭😭😭😭

desza17
16. sep 2016

@ischia38 to ma mrziiii😢

ischia38
16. sep 2016

Co uz esce mame tri mrazaciky tak dufajme ze jedno vinde

desza17
16. sep 2016

@ischia38 jasneeee že vyjde..drzim ✊✊✊

ischia38
16. sep 2016

Dakujem aj ja vam nech vsetko bude ok a aby ste len radost mali 😃

lucianna1981
19. sep 2016

@desza17 Mojkaaaa!!!!! Gratulujem!!!!!! A teším sa ss Tebou! Takže predsa sa to podarilo! 🙂 Tak už sa len tešíme na Ďalšie správy, vyšetrenia a novinky! 🙂 Užívaj si to! 🙂

desza17
19. sep 2016

@lucianna1981 ďakujeeeem❤❤❤

dasena
30. sep 2016

Ahojte dievcata,je tu nejaka ,ktora je po ket?som dnes 1.den po ket dvoch expan.blast.teraz uz len cakat

desza17
30. sep 2016

@dasena držim silno ✊✊✊

dasena
30. sep 2016

@desza17 dakujem,tebe gratulujem a drzim palce aby si mala bezproblemove tehu 😉

desza17
30. sep 2016

@dasena ďakujem💞💞.ako sa citis?aj si citila uhniezdenie?papaj ananas..aj ten stred.

dasena
30. sep 2016

@desza17 uhniezdenie?neviem asi skoro o tom hovorit,som len den po ket.aj ked embryologicka hovorila,ze dnes by mohli relativne opustit obal a uhniezdovat sa.
Ananas som nemala ani pred dvoma rokmi,a maly sa zahryzol pekne

desza17
30. sep 2016

@dasena ved ano niekomu sa zahniezdi skor a niekomu neskor.drzim palceky nech sa riadne zahryznuuuuu

dasena
30. sep 2016

@desza17 dakujem,ty si kolko vkladala?

desza17
30. sep 2016

@dasena jedno...v Heliose neodporucaju viac..a dobre som urobila❤..do akeho car chodis?

dasena
30. sep 2016

@desza17 ja som v ke v gyncare.embryologicka rozmrazila dve embrya a obe boli eno nuno tak preto sme vlozili obe.inak potom mrazit je vraj o nicom.

desza17
30. sep 2016

@dasena super...davaj na seba pozor a o par dni nech su tam //..na teste✊✊✊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre