Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

kuspitka
28. jan 2013

Dievcata kolko dni je pregnyl v tele?

mm13
28. jan 2013

@siinda ahoj nechcem testovat lebo sa bojim ze bude negativni a mrchu nan dostat v stredu. Uz nech je pondelok. To cakanie je na ner... )))

siinda
28. jan 2013

@kuspitka a to prečo potrebuješ vediet? ozaj ako sa nam tehotnie?

siinda
28. jan 2013

@mm13 no ved ked ju nedostanes hned budes vediet,,teda ak ti chodi presne 🙂

mm13
28. jan 2013

@siinda v podstate chodia pravidelne... a ty budes testovat?

kuspitka
28. jan 2013

@siinda lebo ja som si musela pichnut pregnyl isla som bez extrimasu.kedy ides testovat?

Ja som dnes vela chodila tak ma boli spodok velmi

siinda
28. jan 2013

@mm13 no asi vo štvrtok,,lebo v piatok chcem ist na krv,,mala by som ist až v pondelok,,ale cez vikend chcem ist lyzovat tak nech viem ci možem,,už som prakticka po sklamaniach 😒 ale viem že ten 9-10 den by sa už aspon slaba čiarka mala ukazať ..

basenkamasenka
28. jan 2013

@siinda Ahoj, ja som 4 den po KET a tiez necitim nic, ziadne pichanie ani pobolievanie v podbrusku ale este je podla mna skoro aj pre teba si robit test. Ja planujem na 8 den rano, tiez preto ze idem na lyzovacku a neviem ci mam alebo nemam lyzovat 🙂. Inak sa snazim vyplnat kazdu minutu mojho dna aby tych 14 dni rychlo ubehlo, som rada ze mame v praci teraz husto 😀 Drzim nam vsetkym palce aby nam to vyslo!!!! 🙂

siinda
28. jan 2013

@basenkamasenka a aj si doma ležala,,alebo chodiš do roboty?no ten 8 - den sa už hadam niečo ukaže a kolky pokus?

basenkamasenka
28. jan 2013

@siinda Viac- menej som lezala v den trasnsferu (stvrtok) a v piatok som mala home office. Ale malo aktivna som bola aj dalsie 3 dni kedze nasledne bol vikend - iba prechadzky so psami inak fyzicky klud. Dnes uz fungujem normalne - cize praca, prac.stretnutia, vybavovacky, navstevy atd🙂. Keby som zostala este 1 den doma tak ma asi porazi z nervov 🙂. Aj tak uz mam pretlaky energie lebo normalne chodim 2x do tyzdna hrat sqash, plavat, saunovat, lyzovat atd a nezvyknem lezat na gauci viac-menej 4 dni. Tak snad to bude na nieco dobre 🙂

basenkamasenka
28. jan 2013

@siinda a je to moj 2 pokus 🙂 viac embryi uz nemam, ked sa to nepodari musim absolvovatcely cyklus nanovo 😝 . Tebe kolko vkladali embyi? Mne 2 - 1 ks 100% kvalitna a ozivena 5 dnova blastocysta a 1ks 50%-nej kvality.

siinda
28. jan 2013

@basenkamasenka no moja ja a moja praca ako managerka,tri krat do týždna joga, sauna,solarko, masaže atd a vydržala som doma pondelok-dent transferu, utorok a v stredu som už bola na min. zdrav a este som pred domom nacuvala do stromu a to mi moj krasavec doma povedal že načo tolka snaha ked neviem ostat doma,,ale da sa to? aj tak som stihla už pribrat ,,preto idem na krv v piatok nech ten vikend zalyžujem žial,,tak presne viem ako ti je 🙂

basenkamasenka
28. jan 2013

@siinda no super ja som to mala tak ako ty minuly transfer, tiez to bolo v pondelok a v utorok uz v najvacsom pracovnom vire🙂 Teraz to chvalabohu vyslo na stvrtok tak so si v piatok dala home office. A kolko ks ti vkladali?

siinda
28. jan 2013

@basenkamasenka nam ostal len jeden nanuk a ten sa aj krasne rozmrazil a hned začal deliť tak teraz len čakam,,ale nevydržala som ana 5 den som si spravila test a nič,,ale bolo mi povedane že to je velmi skoro že až na 10 den,,tak už nestresujem a nechavam to na piatok..bude ako bude,,teda ked vo stvrtok nedostanem mrchu a ja ju mavam presne dokonca o den skor

basenkamasenka
28. jan 2013

@siinda jaaj drzim palce, uz len par dni a budeme vediet na com sme ... A ak sa to nahodou nepodari tak aspon polyzujeme a opijeme sa 🙂

siinda
29. jan 2013

@basenkamasenka tak to tada ano a riadne aspon bue dovod 🙂

hadassah
29. jan 2013

kočky keď pôjdem na krv v piatok, povedia mi výsledky ešte v ten deň, alebo až v pondelok?

siinda
29. jan 2013

@hadassah v ten den okolo druhej

siinda
29. jan 2013

@hadassah inak aj ja chcem ist v piatok na krv,,tak sa tam stratneme🙂)

hadassah
29. jan 2013

@siinda tiež budeš 14 dní po KETe? Ja asi nepôjdem na krv do centra, ale k svojej doktorke. V tomto nečase sa mi kvôli tomu nechce trepať do Blavy. Výsledok im oznámim telefonicky. Ešte stále nemám žiadne príznaky, ani ťuk, takže neviem, čo z toho bude.

evi80
29. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
@siinda tak vám hlásim, že to dopadlo zle, krv je negatívna....

cucoriedkacucoriedka
30. jan 2013

@evi80 božeeeeeee, to je mi ľúto:( sakra, len nech sa pozbiera:( toto sú tu najhoršie správy...

cucoriedkacucoriedka
30. jan 2013

@kuspitka hm, pokiaľ si pamatám, tak do dvoch týždnov...niekto ked testne na 11 deň, a ukáže // tak môže to byť u niekoho pregnyl, u niekoho už tehotenstvo..je to individuálne...a závisí to od jednotiek...ja som si pred OPU pichala len 2500j.

cucoriedkacucoriedka
30. jan 2013

@evi80 a nemala isť aj v piatok na krv?

kuspitka
30. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidime moja

evi80
30. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka nie, mala som íst v utorok, teda vo štvrtok...

siinda
30. jan 2013

@evi80 ach boze..to mi jestrasne luto,,ja cakam podobne,,lebo som si robila na 8 - den tes a nic tak v piatok si idem pre ortiel...aký mate dalsi postup?

evi80
30. jan 2013

@siinda musím vysadit prednisont, dat si vyšetrit immunitu, po trvá asi pol roka...potom to skusit znovu...

evi80
30. jan 2013

@evi80 je mi luto koli testu, ale 8.den je ešte velmi skoro, to vobec nič neznamená!!!

evi80
30. jan 2013

@siinda je mi luto koli testu, ale 8.den je ešte velmi skoro, to vobec nič neznamená!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre