• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

9. júna 2017 
Dievcata kolko dni je pregnyl v tele?
28. jan 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda ahoj nechcem testovat lebo sa bojim ze bude negativni a mrchu nan dostat v stredu. Uz nech je pondelok. To cakanie je na ner... )))
28. jan 2013 o 18:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a to prečo potrebuješ vediet? ozaj ako sa nam tehotnie?
28. jan 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm13 no ved ked ju nedostanes hned budes vediet,,teda ak ti chodi presne :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda v podstate chodia pravidelne... a ty budes testovat?
28. jan 2013 o 18:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda lebo ja som si musela pichnut pregnyl isla som bez extrimasu.kedy ides testovat?

Ja som dnes vela chodila tak ma boli spodok velmi
28. jan 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm13 no asi vo štvrtok,,lebo v piatok chcem ist na krv,,mala by som ist až v pondelok,,ale cez vikend chcem ist lyzovat tak nech viem ci možem,,už som prakticka po sklamaniach :unamused: ale viem že ten 9-10 den by sa už aspon slaba čiarka mala ukazať ..
28. jan 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda Ahoj, ja som 4 den po KET a tiez necitim nic, ziadne pichanie ani pobolievanie v podbrusku ale este je podla mna skoro aj pre teba si robit test. Ja planujem na 8 den rano, tiez preto ze idem na lyzovacku a neviem ci mam alebo nemam lyzovat :slight_smile:. Inak sa snazim vyplnat kazdu minutu mojho dna aby tych 14 dni rychlo ubehlo, som rada ze mame v praci teraz husto :grinning: Drzim nam vsetkym palce aby nam to vyslo!!!! :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basenkamasenka a aj si doma ležala,,alebo chodiš do roboty?no ten 8 - den sa už hadam niečo ukaže a kolky pokus?
28. jan 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda Viac- menej som lezala v den trasnsferu (stvrtok) a v piatok som mala home office. Ale malo aktivna som bola aj dalsie 3 dni kedze nasledne bol vikend - iba prechadzky so psami inak fyzicky klud. Dnes uz fungujem normalne - cize praca, prac.stretnutia, vybavovacky, navstevy atd:slight_smile:. Keby som zostala este 1 den doma tak ma asi porazi z nervov :slight_smile:. Aj tak uz mam pretlaky energie lebo normalne chodim 2x do tyzdna hrat sqash, plavat, saunovat, lyzovat atd a nezvyknem lezat na gauci viac-menej 4 dni. Tak snad to bude na nieco dobre :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda a je to moj 2 pokus :slight_smile: viac embryi uz nemam, ked sa to nepodari musim absolvovatcely cyklus nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tebe kolko vkladali embyi? Mne 2 - 1 ks 100% kvalitna a ozivena 5 dnova blastocysta a 1ks 50%-nej kvality.
28. jan 2013 o 18:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basenkamasenka no moja ja a moja praca ako managerka,tri krat do týždna joga, sauna,solarko, masaže atd a vydržala som doma pondelok-dent transferu, utorok a v stredu som už bola na min. zdrav a este som pred domom nacuvala do stromu a to mi moj krasavec doma povedal že načo tolka snaha ked neviem ostat doma,,ale da sa to? aj tak som stihla už pribrat ,,preto idem na krv v piatok nech ten vikend zalyžujem žial,,tak presne viem ako ti je :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siinda no super ja som to mala tak ako ty minuly transfer, tiez to bolo v pondelok a v utorok uz v najvacsom pracovnom vire:slight_smile: Teraz to chvalabohu vyslo na stvrtok tak so si v piatok dala home office. A kolko ks ti vkladali?
28. jan 2013 o 19:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basenkamasenka nam ostal len jeden nanuk a ten sa aj krasne rozmrazil a hned začal deliť tak teraz len čakam,,ale nevydržala som ana 5 den som si spravila test a nič,,ale bolo mi povedane že to je velmi skoro že až na 10 den,,tak už nestresujem a nechavam to na piatok..bude ako bude,,teda ked vo stvrtok nedostanem mrchu a ja ju mavam presne dokonca o den skor
28. jan 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda jaaj drzim palce, uz len par dni a budeme vediet na com sme ... A ak sa to nahodou nepodari tak aspon polyzujeme a opijeme sa :slight_smile:
28. jan 2013 o 20:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basenkamasenka tak to tada ano a riadne aspon bue dovod :slight_smile:
29. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky keď pôjdem na krv v piatok, povedia mi výsledky ešte v ten deň, alebo až v pondelok?
29. jan 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah v ten den okolo druhej
29. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah inak aj ja chcem ist v piatok na krv,,tak sa tam stratneme:slight_smile:)
29. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda tiež budeš 14 dní po KETe? Ja asi nepôjdem na krv do centra, ale k svojej doktorke. V tomto nečase sa mi kvôli tomu nechce trepať do Blavy. Výsledok im oznámim telefonicky. Ešte stále nemám žiadne príznaky, ani ťuk, takže neviem, čo z toho bude.
29. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
@siinda tak vám hlásim, že to dopadlo zle, krv je negatívna....
29. jan 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi80 božeeeeeee, to je mi ľúto:( sakra, len nech sa pozbiera:( toto sú tu najhoršie správy...
30. jan 2013 o 07:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka hm, pokiaľ si pamatám, tak do dvoch týždnov...niekto ked testne na 11 deň, a ukáže // tak môže to byť u niekoho pregnyl, u niekoho už tehotenstvo..je to individuálne...a závisí to od jednotiek...ja som si pred OPU pichala len 2500j.
30. jan 2013 o 07:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi80 a nemala isť aj v piatok na krv?
30. jan 2013 o 07:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka nie, mala som íst v utorok, teda vo štvrtok...
30. jan 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi80 ach boze..to mi jestrasne luto,,ja cakam podobne,,lebo som si robila na 8 - den tes a nic tak v piatok si idem pre ortiel...aký mate dalsi postup?
30. jan 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda musím vysadit prednisont, dat si vyšetrit immunitu, po trvá asi pol roka...potom to skusit znovu...
30. jan 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi80 je mi luto koli testu, ale 8.den je ešte velmi skoro, to vobec nič neznamená!!!
30. jan 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda je mi luto koli testu, ale 8.den je ešte velmi skoro, to vobec nič neznamená!!!
30. jan 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok