Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

illinka
2. dec 2016

Baby nezufajte. Mozno sa stane zazrak a otehotniete prirodzene cez vianoce...ja som bola smutna po druhom IVF. Povedala som ze v tom car uz koncim ked tak na jar ideme do Brna... este som skusila jeden celodenny seminar pre zeny v septembri a potom uz.mrcha neprisla..s manzelom sme neverili. Ale je to nas malu zazrak ked som ho vcera videla na utz som sa rozplakala...
Tak vam prajem vela sil a verte v zazrak...

stanulka30
2. dec 2016

Baby, 10 den je skoro... ja vzdy ledva ducha na teste mala a krv bola pritom pozitívna...mne kázali na krv az 14 den ze skôr nie...

desza17
2. dec 2016

@illinka zo srdca gratulujem..a prajem vsetko dobre😉

dagaz
2. dec 2016

@stanulka30 aj mne kazali az na 14 den na krv. Testovala som na 9 den ale 10 -kovy test by to hadam uz aj mohol zachytit nie? Ci sa mylim?

illinka
2. dec 2016

@desza17 dakujem

stanulka30
2. dec 2016

@dagaz ono je to podľa mna individuálne... ja som mala desiatkovy test vzdy a nebolo skoro nic vidieť a to som mala uz okolo 400 HCG v krvi .. (oba razy) od momentu, ked sa mi ráno pri vstávani okolo 12 dna po vklade zatočila hlava som tušila, ze to je dobre znamenie...inak som nemala príznaky žiadne...tie prišli az neskor...
Ja som si robila test na 6 den a ked neboli čiarky dostala som takú depku, ze som uz potom radsej netestovala...

dagaz
3. dec 2016

@stanulka30 🙄dakujem...ja uz som depkou presla a zmierila sa s tym ze to asi nevyslo😏no v utorok budem vediet presne kedze idem na odber. Ja tiez uz nemam chut testovat..a asi ani nebudem🙄

katkatop
3. dec 2016

U mňa to určite nie je o klinike, mala som tri transfery v živote, prvý negatívny, druhý pozitívny (dcéra má 1,5 roka) a tretí negatívny. Myslím, že to je štatisticky presne to, čo sa deje v tele zdravých žien. Tiež sa embryo veľakrát neujme, ale na rozdiel od nás, ony to ani nezistia. A ak vás poteším, poznám ženu, ktorá mala 9 neuspešných embryotrasferov a po nich za sebou spontánne dve deti- povedala mi, že si myslí, že stimulácie jej telo rozfofrovali naplno a preto sa to podarilo. Len vás prosím, ak užívate estrofem, choďte si dať každých 6 mesiacov pozrieť prsníky- nechcem strašiť, nie je to veľmi šťastný liek, čo sa týka nádorov. A raz za rok gynekológ. Držím palce nabudúce.

stanulka30
5. dec 2016

@dagaz ahoj, tak ako sa cítiš? Ja som dnes 6 den po vklade a nemam žiadne príznaky. A to mi vkladali dva blankocysty ...začínam byt pekne na nervy z toho čakania ☹😕

dagaz
5. dec 2016

@stanulka30 tak ja som dnesnym dnom uz skoncila...dosla ms ..zajtra musim este na potvrdzujuci odber😢

ischia38
5. dec 2016

@stanulka30 ja uz som na 6 den mala na teste dve ciarky

stanulka30
5. dec 2016

@dagaz ...to ma mrzí! Hlavu hore, nabuduce to urcite vyjde! Drzim palce.

stanulka30
5. dec 2016

@ischia38 ale mala si KET ? A v akom štádiu ste vkladali a kolko? Mala si aj nejake príznaky? Bo ja ani tuk a KET mi doposiaľ nikdy nevyšiel...😔

dagaz
5. dec 2016

@stanulka30 nabuduce uz nebude. Toto bolo posledne ivf a ket..ziadne dalsie nebudu. Uz sme sa s manzelom na tom dohodli. Stacilo..je to strasna zataz na cloveka ci psychicka ci fyzicka

desza17
5. dec 2016

@dagaz to faaaaakt?-😢...to ma mrzi..a tak som dufala...do kelu

dagaz
5. dec 2016

@desza17 to fakt..ale vsetkym drzim palce

supoliatko13
5. dec 2016

@dagaz MS nič neznamena kopu žien aj keď dostalo bolo tehotných ešte nezúfajte .... možno budeš jedna z nich ... ja som to stastie nemala, dnes som bola na sono a nič nevidel a povedal že pozitívna správa bola že tehotná som bola, problém vo mne neni už len to udržať prvé dva razy sa to ani neujalo .... v aute som plakala ako malé decko ale treba ist ďalej ešte mame jedného mraziacika skúsim a ak znova nič dávame si pauzu 1-2 roky .... je to sila ale nezufame ešte.... nehacte ešte flintu do žita dajte si pauzu a skúste to ešte, mám znamu a mala 10 vkladov a ten posledný kedy si povedala dosť sa to podarilo 💗 držím palce zajtra

dagaz
5. dec 2016

@supoliatko13 dakujem za povzbudive slova ale my mame syna ma 8r. A ja uz mam 39 r tak uz nebudeme pokusat osud. My sme vdacny za toho jedneho a budeme sa mu nadalej plne venovat🙂. Co sa tika toho ze krvacam a napriek tomu bude test pozit tak tomu neverim ...to su strasne nahody a ja mam klasicki ms taku ako mavam vzdy.

stanulka30
5. dec 2016

@dagaz viem o com hovoríš, je to strasne záťaž, hlavne ta psychická..my uz s tym prechádzame 3-ti rok, ale do úplného konca sme sa este nikdy nedopracovali ☹...a to uz mi tiez ťahá na 39! Niekedy je to pekne na hlavu ...a to mi moj gynekolog povedal, ze ja som jednoduchý prípad, ked ma prvy krat videl... no mýlil sa ...

dagaz
5. dec 2016

@stanulka30 drzim palceky ...raz ten zdarny koniec urcite pride🤗🤗🤗

ischia38
5. dec 2016

@stanulka30 ano KET jedno 5 dnovu blastocystu priznaky trochu ma boleli prsia tak som skusila testnut

dicinka1
5. dec 2016

@ischia38 pekná zbierka..ja som mala vklad 2.12.2016 takže som dnes 3 den po Ket...sama som zvedava ako to dopadne..zatial som bez príznakov.prve 2 dni bolelo bruško,ale to z toho,že doktor mi trošku ponatahoval maternicu,kedže ju mám trošku otočenu..velkost endometria bola 10 mm,tak vraj ok....zabudla som dodat,že od vkladu kýcham a kašlem..tak sa dost bojím,či to nejako ja nevypudim von.. :(

ischia38
5. dec 2016

@dicinka1 drzim✊ ja som tiez bola chora neboj dopadne to dobre mne sa muselo uchytit hned vravel lekar len ze my sme skusali aj prirodzene tak neviem ktore vyslo hlavne ze je to tam

ischia38
5. dec 2016

@dicinka1 a testuj poobede mne rano neukazáo nic z prveho mocu a naobed uz bol duch vzdy rano mi vysla slabsia ciarka ako poobede neviem cim to je mozno si si vsimla ze mam robene po 2 krat za den rano a poobede

stanulka30
5. dec 2016

@ischia38 jeeej, gratulujem! Ja zajtra skúsim testut, bude to 8 den...a tebe drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂

dicinka1
5. dec 2016

@ischia38 ano,aj mne tak ukazovalo pri Emmke..po 2 IVF..okolo obeda krasna čiarka.. a rano slabunkaaaa 🙂 a dakujem...test dnes biely,tak zajtra okolo obeda padne dalši 🙂

stanulka30
6. dec 2016

@ischia38 ja dnes takto 8 den po KET, dúfam, ze to neni z liekov! A stale žiadne príznaky! Ani tuk!

ischia38
6. dec 2016

@stanulka30 krasne to mas blahozelam no ked ti nepichali pregnyl tak nie a co teraz uzivas uz bude len silniet uvidis 😘

ischia38
6. dec 2016

@stanulka30 ja dnes bola na sono tak som videla uz ako bije srdiecko neopisatelny pocit prajem ho aj tebe

stanulka30
6. dec 2016

@ischia38 dakujem, no dúfam, ja uz z vlastnej skúsenosti viem, ze dve čiarky su len začiatok...som raz potratila v 12 tt MA raz 21 tt (infekcia krvi) behom dvoch rokov, takze ten strach je stale ... ale teraz som si povedala, ze to dotiahneme do konca aj keby co bolo... ja picham Fragmine, zasuvam utrogestan 2 x 2 a este beriem Promaves 2 mg a Prednisole...vraj to je max co mozem...takýto je ale postup prvy krat, vzdy som len utrogestan a promaves mala pri KET.
Ty si ktory tt? ....teším s tebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre