Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

babatkoo
7. sep 2017

@mlenna15 ano je to v pohode. Ja som tento mala sice na 19 den ale predtym tiez neskor. Musi ti narast vystielka maternice. Ja som mala cez 12mm ked mi ich dali dnu.

mlenna15
24. sep 2017

@babatkoo ahoj 🙂tak ja mam uz prvy Ket za sebou !už len čakať 🙂Inak som bola trošku sklamaná lebo ten transfer veľmi rýchlo brebehol ani som nezaregistrovala a gynekologička mi vravela že sa to musí čo najrýchlejšie spravit...ani ma nenechali ležať reku môžte ísť na toaletu a domov :/...no uvidíme cez víkend som oddychoval a zajtra do práce. Ako sa darí tebe ?

babatkoo
24. sep 2017

@mlenna15 ahoj, silno ti drzim palceky 🍀. Mna nechali lezat cca 40 minut. Na wc odporucali neist este dalsich 30 minut. Takze som spolu drzala moc viac ako hodinu. Aj som doma prve dni oddychovala, no aj tak nepomohlo :( ja sa chystam a dalsi KET. Asi okolo Elišky (v kalendari meniny) mi to vychadza. A teraz som sa nastavila nesetrit. Budem sa spravat ako keby nic. Aj pri synovi som tak fungovala a on sa pri tom vsetkom krasne zavrtal 😝 Tak si myslim ze ked zena vhupne do bezneho zivota je to lepsie. Nesledovat sa a tak... pise sa lahko ja viem 😂 Budem na teba mysliet a posielat ti tehotenske nevolnosti 😂

capretto
23. okt 2017

ahoj dievčatá... je tu niekto aktuálne po KET? ja som 10ty deň a test stále biely :(

vrds
23. okt 2017

@capretto ja som tiez po KET 10. den a stale mam tiez test biely... predtym som mala uz 6ty den ducha a silnel, ale potom dosiel koniec, a teraz neviem.
lebo krvacanie nieje. nasla som si par bodiek v sobotu vecer, ale potom uz nic.
picha ma v podbrusku obcas. tak ja neviem.... vazne.... je este sanca ze je to pozitivne?

capretto
23. okt 2017

@vrds ja neviem, ale už moc nedufam... po ET mi v gyn five kazali robiť test na 8.deň a bol pozitivny aj krv na desiaty potvrdila, ale potom som začala krvácať... KET som mala vklad skôr, už na 18ty deň a 5.dňove embryo dnes už tam mal byť minimalne slaby duch... idem ešte skusiť mamatest tie su vraj najcitlivejšie... držim ti palce nadej umiera posledna ;) 🙂

viva13
23. okt 2017

7den po vklade

chmurkaxy
23. okt 2017

Po Kete vraj dlhsie trva, kym embryo zacne produkovat HcG. Ved je to napokon logicke, ze pri ET je telo hormonalne vyburcovane a vyprodukuje vela vajicok, takze je akoby pripravene na rychly narast hcg. Pri KET je to menej hormonalne narocne, takze to kopiruje plus minus bezny cyklus. A aj vtedy sa odporuca testovat v den chybajucej ms. Takze nebojte nic a drzim paste! @capretto @vrds

capretto
23. okt 2017

@chmurkaxy jeej dakujeme tochu si ma povzbudila 🙂 to že niektore baby už 7-8deň mali // ma trochu straši ale tak može byť že je to individualne tak hlavne aby vyšlo

chmurkaxy
23. okt 2017

@capretto ja som po jednom KET mala ducha na 13.den a na 14ty bolo hcG okolo 60. Kazdemu inak metabolizuje HcG, cize pokojne uz moze byt vysoke a na teste nic. Boli tu baby, co si robili v den odberu, test cisty, oplakali to a poobede volali a krv pozitivna. neboj nic 🙂

vrds
23. okt 2017

@chmurkaxy @capretto Ja som aj ten prvykrat bola na KETe. a tam sa ukazal duch na 6 den. lenze potom stary znamy scenar. krv a koniec. HCG rastlo katastrofalne rychlo. na 14 den 840 a na 17 den 2100. medzitym som absolvovala hemato a imuno a zistili mi len PAI 1 4G/4G homozydot. ale teraz... teraz pravy opak
hadam to skonci tak ze iny zaciatok iny koniec... a nieze iny zaciatok, koniec rovnaky. teraz mam aj clexane na riedenie krvi a anopyrin. myslite ze clexane a anopyrin moze ovplyvnit hcg v krvi? alebo aj v moci?
ja uz neviem, mala som aj obe embrya geneticky testovane... boli v poriadku.

vrds
23. okt 2017

@chmurkaxy a z toho HCG 60 bolo dieta?

capretto
26. okt 2017

@vrds ahoj ako test robila si znova? ja stale nič a už zajtra idem na krv :( dufam že aspoň tebe vyšlo...

vrds
26. okt 2017

@capretto ani ja nic. tiez idem zajtra na krv. ale uz tomu nedavam nejake sance. bol by to zazrak keby tam nieco nasli.

vrds
27. okt 2017

@capretto tak ako? ja dnes vysledok krvi na 0 hcg... uplne ze nula

capretto
2. nov 2017

@vrds ahoj ja to iste... už ma to neprekvapilo ale sklamana som bola aj tak... teraz ma čaka revizia maternice, chcu pozrieť či sa tam nenajde nejaky problem... ty ideš kedy na ďalši vklad?

vrds
3. nov 2017

@capretto ja uz nemam embria. takze idem aj zmenit car a idem absolvovat dalsiu stimulaciu, ale az v januari

vronni
8. dec 2017

Ahojte,citili ste pri Ket,pri zavadzani embryjka nieco? Ja ano,normalne ten vpich taky neprijemny..ale z coho som velmi smutna je ze potom doma o niekolko hodin som to citila zas,a tak si myslim ze to odislo,vyplavilo sa embryjko a ja som to citila..normalne mi je do placu.mam chut prestat aj s progesteronom...😢

rokina13
8. dec 2017

@vronni ahoj, ten vpich bol nieco ine. Ked zavadzaju embryo tak iba vypustia z pipety spolu s tekutinou. Na tom jednoducho nema co pichat. Zavrtavanie embrya nenastane hned danu sekundu, podla stadia embrya a podla milion inych okolnosti sa to stane do 24 hodin alebo aj 3-4 dni potom. Takze pekne pokracovat s progesteronom a ani nemysliet na taketo veci.

vronni
8. dec 2017

@rokina13 neviem,bol to taky neprijemny pocit ako napr.ked sa robi cytologia.proste som tu pipetu citila ako mi ju zaviedla.a potom zas doma ten isty pocit,kratucko ale citila som to..preto som myslela ze ci proste to nemohlo odist.predtym pri ket som absolutne nic necitila

rokina13
8. dec 2017

@vronni zavedenie pipety si citit mohla ale to nema nic spolocneho s tym ci bude vklad uspesny. Absolutne nic z toho co si napisala zatial nenasvedcuje tomu ze je problem, ver mi😊.

vronni
8. dec 2017

@rokina13 si zlata,dakujem 😘 tak budem dufat aby to vyslo..bol to posledny mrazacik

michaelamaria
8. dec 2017

Mala som jeden deň neceli menzes ešte sa mi to nestalo .túžime po dieťatku.

linda10
10. dec 2017

Ahojte vsetci ak by mal niekto zaujem mam na predaj Utrogestan -4 krabice.;A Estrofem tiez -4 krabice.

buxus24
10. feb 2018

Ahojte dufam ze sa tu pripoja baby, co su po Ket,teraz niekedy alebo nan idu...rada by dom di popisala.ako sa citime a co a ako pokracujeme... Dajte o sebe vediet.....

vivinka105
16. feb 2018

@buxus24 Ahojcek, konecne som nasls partacku 😀 ja som mala 14.2 KET takze som 2den, alebo 3??? Ty uz mas tiez vklad za sebou? 🙂

buxus24
17. feb 2018

@vivinka105 ahoj pridaj sa tu....piseme si o vsetkom https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna-ako-otehotniet-s-mudr-petrom-krajkovicom/mam-vlozenu-6-dnovu-blastocystu-je-sanca-ze-som-tehotna/
Ano som po ket dnes je to 9den.Tak uvidim.... Den vkladu sa nepocita 😉

viluska
1. mar 2018

Ahojte, chcem sa opýtať, idem na vklad embrya tento mesiac, chcem vedieť čo ma čaká atď ďakujem za odpoveď.

danielle123
16. máj 2018

@buxus24 ahoj ja mam čerstvo po včera sme boli

vrds
23. máj 2018

@danielle123 ako KET? pozitivne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre