Koľko stojí umelé oplodnenie?

katuskamala
3. júl 2014

Mame 28 rokov, manzel ma iba 1,5% dobrych spermii, 2 iui nam nevysli, pomaly asi zacneme uvazovat o umelom oplodneni... este jedno iui a uvidime :( tu som sa stretla s roznymi skratkami, priznam sa, ze netusim o com to vsetko je, ale zaujima ma, ze kolko to stoji? nech zacnem sporit :(

zuzina1881
3. júl 2014

Nas jeden cyklus IVF vysiel na 2900 eur!!! A to mame "hradene" poistovnou! Platili sme: lieky, injekcie, oplodnenie 20 vajicok ICSI, predlzenu kultivaciu, mrazenie embryjok, kryoembryotransfer... poistovna hradi len uplne minimum! Nastastie nam to na treti vklad vyslo! 🙂

smoulinka13
3. júl 2014

nas to vyslo skoro to iste ako zuzinu 🙂 tiez sme mali tie iste ukony...a manzel ma 2 % dobrych spermi..takze urcite aj vam budu musiet davat ICSI ak nie aj PICSI. nam 1.IVF nevyslo a to sme mali 5 embryi...tak ideme do 2.IVF 🙂

ada83
3. júl 2014

nas 1000 eur skoro

hermina_
3. júl 2014

mne sa ta suma zda premrstena - my sme boli 2x na IVF s poistovnou a vyslo nas to cca 1200 € . Bez poistovne cca 2000 €.
A to nam robili aj ICSI. KET poistovna nepreplaca a stoji cca 90-100 €

jasna
4. júl 2014

Suma sa môže navýšiť, keď máš veľa vajíčok, ktoré si dáš oplodniť spermiami manžela (ICSI, PICSI), ďalej sa môže navýšiť mrazením ďalších dobrých embryí. preto niekto nechá v centre 700€ a niekto aj 2000€.

dejna0412
4. júl 2014

zuzina1881 prosim ta a to si v akom centre Bola?ved mna vychadza 2.900e a to som samoplatca🙂uffffffff to je niejaka prehnana cena☹

stastenka42
4. júl 2014

Zuzina1881 no neviem kam chodis do centra ale prehnana cena! Ja mam zasebou niekolko IVF ako poistenec aj ako samoplatca. .ako poistenec mas lieky aj injekcie hradene poistovnou aj ked je tam samozrejme doplatok ale urcite nie taky vysoky aby si sa vysplhala na taku sumu. .samozrejme doplacas za oplodnenie vajicok ICSI ale tiez je cena stanovena poctom a tak je to aj s predlzenou kultivaciou. .ja som ako samoplatca platila v cechach 1700 eur a poistovna mi nepreplatila nic. .

lucia1605
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre