Koordinátorka pri IVF

januska1905
19. feb 2021

Dievcata, ktore mate koordinatorku pri Ivf, najde sa tu nejaka?

biem22
20. feb 2021

Ja som mala , čo treba ?

januska1905
autor
20. feb 2021

Ked si dostala ms, volala si jej alebo na recepciu? Teraz komunikujem len s nou? A na kolky den si potom zacala pichat injekcie? Tolko info mi dali, ze uz ani neviem ako sa volam😂

biem22
20. feb 2021

@januska1905 volala som jej keď som dostala ms, prvý krát mi dala pichať už na druhý deň , potom som.musela prestať lebo som zistila v ten deň ,že som bola s pozitívnym človekom na covid , druhý cyklus som začala pichať až na 4 deň , ona ti povie , pretože záleží na tom , ako silno krvacas / spinis 🙂

biem22
20. feb 2021

Budeš a ňou naozaj komunikovať stále , dokonca som si myslela ,že keď mi potvrdili tehotenstvo ,že už jej nemôžem zavolať , ale opak bol pravdou, išla mi troška krv a nevedela som komu mám o 9 večer volať, tak som volala jej a riešila som to s ňou ..
PS : ja som si vytvorila svoj vlastný diar na ivf , kde som si zapisovala úplne všetko , pretože toho bola fakt veľa, takže odporúčam nejaký zošit na tieto veci 🙂 dokonca sa mi stalo , že sa ma pred odberom pýtali či som si pichla poslednú injekciu včera alebo predvčerom, úplne som sa zľakla , lebo keby som sa pomýlila , bol by odber zbytočný , našťastie som to všetko mala zaznačené a dopadlo to dobre 🙂 človek má toho fakt veľa ..

januska1905
autor
20. feb 2021

No tak musim zalozit vlastny zosit. Dakujem. Takze tebe to vyslo, super🙂☺️ Kolko si mala vajicok a dala si ich prirodzene oplodnit alebo oplodnovali oni? Ja zacinam o tri tyzdne cca. Je to nase prve ivf

biem22
20. feb 2021

@januska1905 Mala som 10 vajíčok , mám len polovicu jedného vaječníka, takže toto číslo nikto nečakal, aj keď folikuly boli krásne . Z toho sa 8, ktoré dali k manželovym spermiam sa oplodnilo, lepidlo na spájanie sme nepoužili. Volali mi , že ale tie dve to nezvládli a bolo ich 6, no o dva dni mi zas volali, že tie dve sa prebrali a máme 8. Nakoniec však použiteľné boli 4 , čo tým chcem vlastne povedať je, že situácia sa mení každý deň, treba sa na to pripraviť. No a na odporúčanie sme si vložili jedno a končím dnes 7tyzdeň, dúfame, že to bude úspešné do konca , 3 nás tam čakajú a určite si po všetky pôjdeme ❤️ treba myslieť pozitívne, držím veľmi palce.
PS: bolo to prvé ivf

januska1905
autor
20. feb 2021

Jeeej super, parada. Gratulka. No som zvedava ako dopadneme my. Ja som ok, partner malo spermii a pomale. Aj si pn? Mne hovorila, ze mi vypise odporucanie potom.. Po dvoch neuspesnych iui sa aj bojim...

biem22
20. feb 2021

@januska1905 bola som PN do pozitívneho tehotenského testu , potom mi doktorka povedala , že ak chcem nech idem do práce . Keď som bola teraz v pondelok na kontrole, už ako 6+1 ,povedala mi, že keby bola na mojom mieste išla by pn. Nie kvôli ivf či práci, áno robím v jasliach , ale sme tam 3 a mám super kolegyne , ale kvôli tomu ,že sa šíri momentálne mutácia covidu, ktorá postihuje deti. Covid som už mala, ale tento je vraj iny. Takže stále rozmýšľam, pretože ja neznesiem byť sama, nerobí mi to proste dobre, potrebujem spoločnosť. Ak by sa vyskytlo, že nie som úplne ok, samozrejme, že by som na PN išla hneď ... Záleží na tom či je tehotenstvo rizikové a akú máš prácu..

januska1905
autor
20. feb 2021

No ved prave, teraz je take blbe obdobie. Byt zavrety doma je tiez bieda. Ani tak ani tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre