Kosice - Helios - júl/august 2022

saskia222
16. júl 2022

Ahojte, je tu niekto, koho caka prva konzultacia v Heliose alebo uz je po prvej konzultacii? 🙂 aby sme sa podporili, pomohli si 🙂 ?

matka98765
16. júl 2022

@saskia222 ja som bola na prvej konzultácii vo februári, odporúčam dr.Hladky, veľmi milý, všetko pekne vysvetlí 🙂

saskia222
autor
16. júl 2022

@matka98765 mozem si vybrat ku ktoremu dr by sme chceli ist? Pomohli vam?

matka98765
16. júl 2022

@saskia222 áno, oni sa Vás možno pýtali ku komu chcete ísť, keď ste sa tam objednávali, aspoň to tak bolo v našom prípade. Áno, doktor nám všetko pekne vysvetlil a odporučil na ďalší postup.

saskia222
autor
16. júl 2022

@matka98765 zatial sme len odoslali prihlasku emailom, uvidime kedy nas kontaktuju , ale dakujem za tip 🙂

gabika42252
16. júl 2022

@saskia222 helios je fajn pokial sa neponahlate...

saskia222
autor
17. júl 2022

@gabika42252 preco pokial sa neponahlame???

gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika42252
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daffynko
19. júl 2022

@gabika42252 ties chodime do heliosu a nieje pravda ze sa plati za kazdr sedenie aspkň u nás to tak zatial nieje .. 🙊

misulkamirkova22
21. júl 2022

@saskia222 ahoj ja som bola tuším tiež na 1 konzultácii asi v apríli 😊 tiež odporúčam de. Hladkého 🙂 už mám v pondelok kontrolu pred vkladom v pondelok budem vedieť kedy bude vklad. Dúfam len že to vyjde na prvý x 😊

saskia222
autor
22. júl 2022

@misulkamirkova22 oo super drzim prsty❤️. Aj my sme nakoniec objednani k dr.hladkemu. A prosim ta ak sa mozem opytat ako to funguje? Pochodili ste si vysetrenia, prisli na problem, nejako odobrali vajicka spermie a ta hormonalne stimulovali a ide vklad ? Alebo ako to funguje? Vobec si neviem predstavit co nas caka.

misulkamirkova22
22. júl 2022

@saskia222 ahoj Dakujeme pekne 🙂 no keď odobrali vajíčka tak my sme mali ket teda kryoembryotransfer 5-6 dni kultivácia embrii a potom následne zamrazenie a keď dostaneš menzes tak im zavolas na cca 13-14 dc tá objednajú na ultrazvuk a vecsinou na 19 deň cyklu je vklad

adara777
22. júl 2022

@saskia222 chodím do Splnu, neviem či Helios robí vyšetrenia, zrejme len také základné ako spermiogram, tvoje AMH možno pohlavné choroby...ale som v skupine IVF a tam sa stále odporúča mať všetko vyšetrené pred IVF aby si potom mala pred vkladmi už istotu, že si spravila všetko. Druhá možnosť je skúsiť IVF a vklady bez vyšetrení a keď to nebude vychádzať, potom vyšetrenia. Jedná sa o : hematologiu, reprodukčnú imunológiu, endokrinologiu a genetiku páru.

vikivik123
25. júl 2022

@gabika42252 neplatí sa tam za každé sedenie to určite nie 😀 máte zle informácie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre