Kryoembryotransfer s niekoľkoročnými embryami
17. jún 2017
Ahojte, máte niektorá skúsenosti s KET s niekoľkoročnými embryami. Zaujimalo by ma, aký vplyv to má vývoj dieťaťa?
Ďakujem za každú odpoveď k veci 😉
Ahojte, máte niektorá skúsenosti s KET s niekoľkoročnými embryami. Zaujimalo by ma, aký vplyv to má vývoj dieťaťa?
Ďakujem za každú odpoveď k veci 😉
Ahojte chcem sa opytat za mesiac ma caka Ket...hned ako zacne menstruacia mam brat estrimex ...ako dlho ste ho brali vy myslim ktory den cyklu po brani estrimaxu bol u vas vklad embrya?dakujem