Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kto vám pichal pregnyl?

magica78
22. okt 2012

kto Vám pichal pregnyl?

ada83
22. okt 2012

@magica78 na pohotovosti alebo kamoška

wingsseven
22. okt 2012

sestricka v ambulancii

henikav
22. okt 2012

manzel

norcima
22. okt 2012

Mne priamo doktorka pichla 🙂

luszia
22. okt 2012

@magica78 Mne sestrička v ambulancii, ked som mala vajko dorastene na 18mm 🙂

magica78
autor
22. okt 2012

@ada83
@wingsseven
@henikav
@norcima
@luszia ja tiez dufam ze mi to pichnu u dr ale nepsolieham sa na to 🙂 teraz mi picha segra gonal a decapeptyl ale to je uz hotove a na ten pregnyl neviem ci su ihly take kratke 😒

leamax
22. okt 2012

@magica78 sama. na pregnyl su presne tie iste ihly a picha sa presne tym istym sposobom ako aj ostatne lieky na stimulku. neboj, to zvladnes v pohode 😉 drzim palce

vierussa
22. okt 2012

aj to su injekcie?uz mam jedne injekcie-fostimon.pregnyl som nezohnala.zevraj sa tazko zhanaju.

magica78
autor
22. okt 2012

@leamax nechapem ? to sa da kupit v lekarni striekacka a taka mala ihla? lebo ja to mam v 2 ampulkach ☹

leamax
22. okt 2012

@magica78 aha, ty si asi pichala stimulku tym perom, nie klasickymi injekciami, co? tak to ti neviem teda povedat. ale tak ked si vypytas v lekarni k tomu aj striekacku a ihlu, tak ti hadam daju. lebo ja som pichala klasickymi injekciami s tymi malymi ihlami a teda som mala aj na pregnyl.

wingsseven
22. okt 2012

pregnyl momenálne nie je možné zohnať- majú výpadok minimálne do polky decembra......

cikyta
22. okt 2012

Mne ho pichala kamoška zdr.sestra u nej doma. Kedže ho bolo treba špecialnejšie, ako ostatné FSH injekcie a skoro do zadku (kde by som si netrafila)... To mi tak kázali dr.z caru.
A sa mi zdá, že som mala na pregnyl špecialnu ihlu. Nie tú, ktorými som si pichala iné injekcie. Bola dlhšia a hrubšia....myslím 😉

ada83
22. okt 2012

@magica78 prideš do lekarne a oni ti predajú ihlu aj striekacku to je normalna ihla a striekacka ale ten pregnyl sa zaraba to su len ampulky a prasok. prvy raz som bola na pohotovosti druhy u kamošky a treti raz mi predpisali ovitrelle a ten mi pichla mama to bolo už zarobené aj ihla tam bola

magica78
autor
22. okt 2012

@wingsseven ja som nastastie dnes zohnala
@leamax no presne ja som mala vsetko pripravene a na gonal mam to croco pero 😀

leamax
22. okt 2012

@cikyta pregnyl sa moze pichat aj do svalu, aj pod kozu ako ostatne lieky na stimulku. jasne, ze do svalu, teda do zadku, si ho sama ziadna nepichne, to sa neda. ale pod kozu sa kludne moze pichnut klasicky do brucha.
@magica78 neboj, to zmaknes. odlomis vrch z ampulky s roztokom, natiahnes do stirekacky (na toto ti daju tu vacsiu ihlu, tou malou by si nic nenatiahla😀), streknes do prasku, natiahnes, vymenis ihlu za tu malu a ides😉 neboj, nic to neni

wingsseven
22. okt 2012

@magica78 a prosím ta kde si zohnala?????

magica78
autor
22. okt 2012

@leamax sak prave lebo baby pisali ze si to pichali do brucha 🙂
ale ja mam velku zadnicu ja by som sa mozno ja trafila 😀
ale ja mam na to segru aj teraz mi kazdy den picha injekcie ja drzim len špek 😀

cikyta
22. okt 2012

@leamax Pregnyl mi kázali zásadne do svalu.....
Ono je to možno ako s inj.na riedenie krvy...tiež sa môžu pichať do ruk aj nôh, no najväčší učinok maju iba do brucha 🙂

leamax
22. okt 2012

@magica78 no ano, ale ja by som sa napr. neodvazila pichnut niekomu do zadku. to musis vediet, lebo by sa mohlo stat, ze by si mohla trafit nerv, alebo zilu a to neni teda rsnada. preto do zadku by som si to dala pichnut iba zdravotnikovi, co to vie, nie hocikomu. ak neni segra zdravotacka, tak to radsej pichaj do brucha

leamax
22. okt 2012

@cikyta mne to povedali takto - ze sa moze aj do zadku, do svalu, ale moze sa aj pod kozu, teda do brucha najlepsie. ale do zadku treba tou vacsou ihlou, lebo tou malou sa k svalu nedostanes

magica78
autor
22. okt 2012

@leamax uvidim v stredu a vysondujem kedy asi bude ober. s obvodackou som dohodnuta ze by mi to pichla lenze ak to bude cez vikend :( preto sa pytam
jasne ked to bude musiet byt kalsickou ihlou a do svalu tak to pozhanam nejaku sestricku

leamax
22. okt 2012

@magica78 tak silno drzim paste, nech vsetko vyjde 😵

henikav
22. okt 2012

boli to malicke ihly a mne ich dal lekar, aj striekacky

sfera
3. nov 2012

Mne povedal, že i. m. takže do svalu a dal mi papier na pohotovosť aj s časom 22:00 a tam mi to pichla sestrička

anika142
27. nov 2012

mne doktor povolil podkozne do brucha tak som si ho dala ja.

lilitela
27. nov 2012

@magica78 Manzel, doma, podkozne, ako vsetky hormony - uspesne.

magica78
autor
27. nov 2012

@lilitela dakujem uz to mam uspesne za sebou

anika142
16. jan 2013

ahojte, chcem sa opytat, ked ste si davali pichat pregnyl na pohotovosti, bolo to na gynekologickej pohotovosti alebo ste sli na obycajnu pohotovost. Dakujem.

oriesocek
16. jan 2013

@anika142 ja by som mala ist teraz. Pojdem na klasicku pohotovost, kt. Mam najblizsie. Ani neviem kde je gynekologicka. Mne povedali, ze na nejaku kde chodievam.

anika142
16. jan 2013

@oriesocek hej ja som si teraz volala svojej obvodnej a tiez ze mam ist na klasicku, dokonca mi povedala, ze vraj to moze byt aj pichnute pol hod pre a pol hod po, ze to nie je take striktne. Ja som si predchadzajuce IVF pichala do brucha sama, ale som zmenila CAR a tam to chcu do zadku. Takze idem na pohotovost bo manzel nevie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli