Ktoré centrum asistovanej reprodukcie v Bratislave odporúčate?

mamamonika
12. sep 2014

Caute baby, som po dvoch MA minuly rok a tento rok po anembryomole a kedze mam 38 rokov odporuca mi moj gynekolog umele oplodnenie. Nemam s centrami skusenosti chcem sa dozvediet, ktore je naj v BRATISLAVE a preco si to myslite prip.aj kontakt na doktora. Budem vdacna za vsetky pripomienky, poprosim nepiste mi o BRNE A MARTINE A KOSICIACH, zatial uvazujem len nad BA.

alcinkap
12. sep 2014

Ja určite Ferticent .... 🙂 príjemný lekár aj personál ... a vyšlo nám prvé ivf 🙂

tslobik
12. sep 2014

Ja takisto jednožnačne Ferticent, chodila som aj do GIN-FIV, ale nedá sa to porovnať. Vo Ferti dobrý lekár, milý personál, všetko také osobnejšie a dobrá cena a tiež nám vyšlo prvé ivf 🙂 🙂

annamary27
12. sep 2014

gyn fiv,dr.Stenová

bubinko1506
12. sep 2014

za mna gyn fiv. dr. behunova. boli sme aj vo ferticente, a nelutujem, ze sme presli do gyn fiv

nefertiti
12. sep 2014

a co tak Iscare? my mame odtial jedny nadherne dvojcatka v rodine...a ja som tam bola na jednom zakroku a absolutne so spokojna s pristupom....

lucy125
12. sep 2014

Ja som chodila do Gynfiv,vyšlo to na 1x sice drahšia CAR ale super Dr,super sestričky,rýchle mile jednanie 🙂 a presne ako pišu baby @bubinko1506 a @annamary27 ja som mala tiež v Hyn fiv Dr.Behunovu ako moju lekárku,Dr.Stenova mi odoberala vajka v narkoze,Dr.Harbulak robil sono vajičok a Dr.Drabek robil 1.sono v 10tt,všetko profi Dr. 🙂

simona_gu
14. jan 2021

@lucy125 Pekný deň, môžem sa spýtať, vám vyšlo umelé oplodnenie na prvýkrát? V inej diskusii ste písali, že ste mali dosť veľa neúspešných pokusov.

lucy125
14. jan 2021

@simona_gu IVF bolo 1x ale vklady vajicok boli na 3x.Predtym v inej CAR sme mali este 3x IUI

simona_gu
23. jan 2021

@lucy125 Ďakujem krásne za odpoveď. Takže nebolo to prvýkrát, vklady ste mali 3. Pýtam sa preto, lebo mne oplodnili iba 1 vajíčko, čiže celé IVF treba opakovať znovu :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre