Ktoré centrum asistovanej reprodukcie v Košiciach je najlepšie?

miminator1987
27. okt 2012

Neviem sa rozhodnut ktore centrum v Kosiciach bude pre nas najlepsie.baby prosim poradte kam ist.Ocenila by som u nich rychly pristup a zodpovednost.Strasne sa vsetko doteraz natahovalo.Dakujem krasne vsetkym co poradia 😀 😝

darka2001
16. dec 2012

ani jedno..................

cora41
17. dec 2012

naozaj ani jedno..Ja som bola 2x v gyncare ako samoplatca, nedostali sme od doktora ani ucet a ceny lietali podla toho, ako sa vyspal. A ani raz mi IVF nevyslo, raz som mala dokonca aj pozitivny test 1 tyzden a doktor Hermann sa neracil mi ani odpovedat. Cakas tam 4 hodiny - aj ked si objednana a samozrejme vsetko bez usmevu.. A o splne ani nehovorim, bola som si tam urobit sono folikul - aby som nemusela do Brna, tak som platila 50 EUR a doktor mi povedal 3 vety: ze to je zbytocne, ze je tam iba jeden dominantny folikul a ostatne su neskutocne male ( bola som po SOFTe v Brne) a ze co mi v tom Brne davaju, zbytocne vyhodene peniaze.. Taka som isla odtial smutna, ze som preplakala dva dni.. a z tej jeho predpovede mame zatial 8TT a aj srdiecko - tak sa modlime, aby nam to vyslo. Nedoporucam vobec, chod do Brna do Reprofitu - uuuuplne ina kava 🙂 Vsetko dobre

anika142
17. dec 2012

ahoj, naozaj ani jedno. Mne to tu v KE tiez nevyslo, teraz chodim do Martina do Iscare a som moooc spokojna, KE versus Martin to je ako Trabant versus Mercedes. Som z KE a aj napriek ceste mi to stoji zato. teraz idem na 3 IVF v januari do Martina tak som zvedava. Moj obvodny gynekolog mi odpovedal, ze tiez odporuca skor vycestovat inde za tym. Je to sice casovo narocnejsie ale da sa to, A koooopec ludi chodi aj do Brna a cestuju omnoho viac. Da sa to.

nelynka
17. dec 2012

ked nechces cestovat, tak by som skor volila SPLN, je pravda ze doktor nie je moc zhovorcivy ale sestricka je tam jeden uzas, mila prijemna, ustretova, poradi, pomoze..co sa proti gyncare neda ani porovnat (po 2 navstevach kamosky ktora sa rozhodla ze tam uz ani nepachne)
ide to tam rychlo, rano robia odbery, potom hned UZV a az potom ma konzultacie, zatial som tam necakala dlhsie ako pol hodiny..NIKDY! aj to len vtedy ked mal vela pacientiek..

a hlavne, mala som tam 1x IVF a 2X KET a kazdy jeden ET sa podaril, az na to, ze ja potratim aj ked otehotnejem prirodzene a aj ked som bola na IVF v Prahe. Takze u nas je to len o cistej nahode a osude, ci ten drobec vydrzat ma alebo nie ( vysledky ako hematologia, imunilogia, genetika a podobne mame vsetky vporiadku)
Tam uz ani neviem aky doktor nic nespravy..
ja som nadmieru spokojna

len netreba cakat neviem ake vylevy a vysvetlenia od lekara..
ja co som sa opytala, na to mi vzdy odpovedal..nemozem povedat ze nie..
a co mi nepovedal, povedala mi sestricka alebo embryologicka 🙂
drzim palce

ak si ochotna cestovat, volila by som asi najskorej Martin,
Nam to ale z casoveho a ani financneho hladiska nevychadza..

gretka12
18. dec 2012

Určite by som odporučila skor gyncare- Hermana ja mam pozitivnu skusenost, ano caka sa dlhsie ale myslim ze ma aj viac pacientiek ako Hredzak a je väcsi odbornik, nam pomohol a mame maleho drobca.My slim si ze ked sa to ma podarit tak sa podari a nezalezi na tom ci budes chodit do Ke, Martina ci Brna. Drzim palce!

dodina55
1. feb 2013

Ani jedno. Mam skusensoti v oboch centrach a velmi velmi lutujem ze o ich kvlaite som nevedela este pred rokom. Usetrila by som kopec penazi a trapenia.Ja tych doktorov nechcem ani vidiet.....

dukokatka
1. feb 2013

Poznam jedno ak chces napis.

katarinas99
5. jún 2013

Prosim vas - kolko cca vychadza IVF v Cechach?? Preplaca nieco slovenska poistovna? Ake mate skusenosti?
Oplati sa vycestovat do Ciech...?

siha
6. jún 2013

Ja mam tak isto velmi zle skusenosti z Gyncare v Kosiciach. Zbytocne vyhodene peniaze, ziaden oficialny cennik, pristup lekara k pacientkam cisty otras. "Kvalita" prevedenia vkladu embrya bez ultrazvuku. Ja teraz chodim do Heliosu Brno a je to uplne ine kafe.Od pristupu lekara, ktory ti vsetko vysvetli. Po sluzby, kvalitnu starostlivost pocas zakroku aj po nom a jasne ceny.Ceny v Cechach vychadzaju podobne ako na Slovensku. A pokial nemas vycerpane 3 IVF cykly, tak ti nasa poistovna preplati zakrok v Cechach v takej vyske akoby ti prispeli na zakrok na Slovensku.Rozhodne odporúčam vycestovať do Brna.

bambibam
6. jún 2013

Ja som bola v BA vo Ferti a bola som spokojná aj s Lekárom aj sestričkami,ale skúsila by som čechy,vraj majú lepšiu úspešnost.

dasaa
6. jún 2013

v kosiciach ani jedno.My sme boli v Martine Helios je to sice daleko.Ale ten pristup k pacientom bol perfektny vsetko vysvetlia poradia.Ked som zacala chodit do nemocnici k svojmu porodnikovi prva vec sa ma pýtal kde som chodila.Povedala som ze do Martina tak bol spokojny ze nie do Kosic.

calu111
6. jún 2013

tiez odporucam Helios v Martine, velmi prijemny profesionalny pristup u celeho personalu, uz od zaciatku, od prvej konzultacie.....pozri si stranku na nete, maju fotogaleriu zariadenia, info o celom personale, kontakty..., pacientky+partnery chodia z roznych miest SR, aj take ktore chodili do BA, kde im ide len o peniaze a nie o pomoc pacientom.....

alex48
3. júl 2015

Moj prispevok je sice na dva roky staru debatu, ale myslim si, ze pomozem aspon zacinajucim dievcatam & parom vybrat si spravne IVF centrum. Niekolko z vas sa vyjadrilo, ze Kosice IVF centra neodporucaju. Mozem potvrdit, ze neodporucam ani ja. Zacali sme v Gyncare u Hermana a bola to obrovska chyba. Doktor odmerany, nema zaujim vysvetlit a opist proces. Ukaze len cennik a povie “vyberte si”. pan doctor, mozem vas poprosit vysvetlit, co znamena “X Y Z, on odveti “preco sa pytate, ved tu je to napisane” Najprv som tomu neveril, neskor som zacal na kazde kontrolne vysetrenie chodievat s manzelkou do ambulancie, aby som konfrontoval doktora! Nemohol som uverit, ze je doslova “sprosty” este aj ku mne!
Moja manzelka odchadzala po kazdej navsteve placuca. Naposledy sme zistili, ze vsetky potrebne vysetrenia nam neurobil, len rychlo sa hrnul do vkladania embrii. O par tyzdnov koncime nas prvy ciklus a odchadzame do Martina.
Myslim si, ze je velmi dolezite vybrat si dobre! Nie len koli pocitom, spravaniu sa doktorov a odbornosti, ale aj hlavne koli financnemu zatazeniu! Opisem, v prvom cikle sme ziskali 5 vajico = 3 embria = 2 zrele! Len na okraj, Ak to rozhodime na drobne, tak ICS… 430 eur, hormony pre tvorbu vajico 386 Eur + injekcie 66 eur, predlzena kultivacia 160 eur, zmrazenie 200 eur, anesteza 50 eur, vstupna prehliadka / testy 100 eur – inde v cene poistovne!

Drzim palce, hlavne sa dobre rozhodnite!

ada17478
25. sep 2015

Ahojte vsetci.Ja som velmi spokojna z Gynecare a z Hermim.Agsolvovali sme IVF aj v UK kde zijeme,aj v Heliose v Martina a posledny pokus v Kosiciach vysiel konecne🙂 Cakame bejy🙂

maria394
2. okt 2015

Každý bude spokojný s tým centrom, v ktorom mu to vyjde. A neúspech mu zahmlí oči a úsudok.Neviem si predstaviť, aby lekár v súkromnom centre, ktoré ho živí, sa správal tak,ako popisuje alex, Liečil mňa
/ a chvalabohu úspešne/, ako aj kopu mojich známych a kamošiek, ale ani jedna sme nezažili to, čo tu
popisuje, Doktor nie je extrovert, ale dá sa sním komunikovať úplne normálne, všetko vysvetlí, odpovie
na otázky , je to odborník na svojom mieste. centrum je vybavené najmodernejšími prístrojmi / aj takými,ktoré iné pracoviská nemajú/. A čo sa týka cien-porovnala somsi cenníky na nete - sú viac menej
rovnaké, niečo stojí viac tam,niečo inde,ale v podstate je to rovnaké./ každé centrum má cenník na svojej stránke/A cenu liekov neurčuje lekár, ale lekáreň. Plus pripočítať cestovanie, čas, peniaze
otrava. Takže si to treba zvážiť. V košiciach sú 2 centrá, ja osobne po mojich skúsenostiach "kopem"
za Gyncare a Dr Hermana

hubarka
15. okt 2015

My sme boli u pána Dr. Hermana a rovnako ako moja sesternica, ktorá uňho tiež bola a je matkou krásnych dvojičiek, sme sa po 6 rokoch snaženia dočkali krásneho synčeka. Mimochodom podarilo sa nám to hneď na prvýkrát. Ak sa rozhodneme pre druhé bábo a nebude sa nám dariť prirodzene, určite pôjdeme tiež k nemu a odporúčam ho aj všetkým našim známym, ktorí majú rovnaký problém. S pánom dr. Hermannom sme mali pozitívnu skúsenosť.

stanka_s
24. sep 2016

Ma niekto aktualne skusenosti?

dicinka1
26. sep 2016

@stanka_s odporúčam nove Gyncare...2 IVF bolo u neho uspešne..teraz stimulujem u neho na 3 IVF..

radeonka
3. okt 2016

Baby, skúste na cestakdietatu tam sú všetky kliniky

maria394
4. okt 2016

@radeonka Vsetky okrem jednej. Neviem, z akeho dovodu tam chyba Gyncare v Kosiciach.

radeonka
4. nov 2016

@maria394 asi preto, že to otvárali na novo- čo som zachytila na Facebooku Cesta k dieťaťu..teraz som pozerala aj na web, je tam aj Gyncare..

jajka678
17. mar 2017

Ahojte aj ja odporučam Gyncare som veľmi spokojna a doktor Herman je užasny človek ak ho spoznate uverite .Som po uspešnom IVF (8tt)☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre