Ktorý deň po oplodnení sa vajíčko zahniezdi?

bianka30
18. jún 2008

ahojte babulky, potrebujem nejake info...prosim viete o niekom kto by mal test z krvi na 10DPO negativny a na 14DPO pozitivny? neviete nahodou kedy by sa malo vajicko zahniezdit, kolkaty DPO ak som mala zonalny hatching... dakujem veeeelmi za odpoved...

jerryjanka
18. jún 2008

bianka neviem čo je hatching ale vajko sa uhniezduje zakaždym v iny den u niekoho možno už 6-7 u niekoho 10 DPO
takže kludne sa mohlo uhniezdiť 10 dPO ale vtedy sa len začina tvoriť hcg takže ak na 14 den bol pozitivny a z krvi tak môžme blahoželať že ti vyšlo UO

bianka30
autor
18. jún 2008

no nie blahozelat nie, ale dnes som bola na 10 den a vysiel negativny, tak hladam niekoho kto ho mal na 14 pozitvny.. len skusam ci niekto nahodou nema s tym skusenosti...

hatching je narezanie obalu vajicka aby sa lepsie pricuclo...

kuspitka
18. jún 2008

ahoj.ja som bola na 11den a bol negativny a dnes som zacala krvacat tak nemozem byt v tom.a povedal krajko ze som nemala ani HCG na hranici ale celkom male

bianka30
autor
18. jún 2008

kuspi nevadi ved mate este mrazacikov,,, to urcite vyjde.. ja som mala len jedno jedine vajicko ...takze ja musim ist na cele odznova..

tanitta
18. jún 2008

Bianka.. ja ti nechcem davat falosnu nadej.. ale krv by uz mala byt pozitivna... 😔 uz aj na 10 den... drzkaj sa...

bianka30
autor
18. jún 2008

tani to je v pohode.. ja som sa len pytala.. a potesi ma uprimnost, ver mi ... ja som sa zmierila s infoskou ze je to negativne, takze v pondelok na 14den ma to moze len prekvapit. ja len ci nejaka taka babulka bola...
ty chodis kam do centra? na kolky den chodite na krv?

tanitta
18. jún 2008

Ja uz nechodim nikam do car 😉 ... ale naposledy som bola v cz... ja som bola na 11den naposledy.. mala som 354... predym ivf som bola na 12 mala som 100 a este predtym 3x na 14den bola 0...poznam kocky co boli z nedockavosti uz na 9den a hcg uz bolo aj ked nizsie ale bolo...potom uz je dolezite aby rastlo....

bianka30
autor
18. jún 2008

aha. no nevadi... ako som hovorila som zmierena s osudom ze na to pojdeme znova na jesen ale zatial este uvidim co bude v pondelok..

tanitta
18. jún 2008

No Bibi.. dufam ze nie som az moc velky realista a najradsej by som sa v tomto pripade veru zmylila ver mi 😉 ... kazdopadne aspon do pondelku vela stastia...paa

bianka30
autor
18. jún 2008

tanit dakujeeeem... ked nie tak na jesen znova.. aspon sa uz tak nebudem bat lebo viem do coho idem... papapa

lenka20
19. jún 2008

bianka zlatko takze to bolo vcera negativne.... ☹ ☹ ☹ to je mi luto......niekedy motyka vystreli, ale ako pisala tanicka - mohlo byt aspon hranicne, to by bola este aka taka nadej....ale stavaju sa kadejake veci, tak uvidis v pondelok 😉 budem ti dovtedy este drzat palce 😵 ak budes musiet ist do dalsieho kola tak to urcite bude pre teba menej stresujuce, aj vajok bude viac a bude vacsia sanca, ze sa aj uchytia....

bianka30
autor
19. jún 2008

no sak uvidim v pondelok vam dam vsetkym este vediet ci existuju aj nejake zazraky.. hehehehe samu by ma to prekvapilo... teraz sa skor pasujem s otazkou ci mam este brat Utorgestan alebo nie????

dyta
19. jún 2008

biaka, zlatko, podla mna by si mala brat dalej uttros

bianka30
autor
19. jún 2008

dytal, zatial beriem, ale mam pocit ze zakazdym ked si ho dam, tak ma viac a viac boli brusko .. tak neviem ci si viac neskodim ako robim dobre;

bianka30
autor
25. jún 2008

ja len hlasim ze zazrak sa nekonal. bolo to negativ aj na 16DPO, takze o pol roka znova... normalne sa uz aj tesim...hehehehe hlavne nebude tak teplo ako je teraz...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre