Leukocyty v spermiách - čo s tým?

kulumulu123
5. okt 2018

Ahojte dievcata, prosim poradte mame ist na ivf do brna. S partnerom mame termin buduci mesiac. Dal si robit spermiogram na vlastnu ziadost kde mu vysli leukocyty 4,25. Tento vysledok som poslala do car v brne kde mi p.dokt. odpis.ze tie leukocyty treba najprv vyriesit nasadit liecbu ATB a potom mozeme IST dalej. Na rovnaku otazky som vsak v inom car tiez v brne dostala diametral me inu odpoved a to ze hodnoty leukocytov si v norme a netreba to vobec zvlast riesit. Tak teda us tomu vobec nechapem.... Mali vasi partnery nalez leukocytov v spermiach ak ano tak ake Mali hodnoty a riesili to atb pred ivf? Dakujem za kazdy dotaz

bubinko1506
5. okt 2018

Ah9j, moj mal tiez leukocyty, dr mu nasadil atb a o 3 mesiace kontrolny spermiogram. Az potom nas poslal do car

kulumulu123
autor
5. okt 2018

@bubinko1506 ahoj mozem sa opytat ale mal hodnoty leukocytov a ake mal ATB? ATB Vam Dali v car ci inde? Dakujem moc

bubinko1506
5. okt 2018

To si uz nepamatam, je to uz 6 rokov dozadu☺. Atb mu dal urolog, az po prelieceni a potvrdeni ostatnych vysledkov nas poslal do car

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre