Lietanie pár dní po IVF

19. mar 2023

Aky mate nazor / osobnu skusenost na lietanie v prvom mesiaci tehotenstva?

bluemoon24
19. mar 2023

Ja nejsem zastance nejakych drakonickych opatreni v tehotenstvi, ale kdybych mela za sebou potraty, nemohla otehotnet a byla na IVF, atd. urcite bych neletela.

s_o_n_i_k_e
19. mar 2023

na TLC bol serial ,,darované vajíčka,, a tam ženy išli na vklad lietadom a domov znova letecký, možno to len my tu na SVK a CZ prežívame, že nedýchať nehýbať sa no inde je to normálne, že ženy lietajú, takže je to len vec pohľadu 🙂 a ja to píšem čo sa snažíme dva roky, bola som po vklade a išli sme do Barcelony 🙂 takže netreba to tak moc riešiť, lebo všetko je aj v hlave 🙂 treba si užívať 🙂 to by sa človek fakt zbláznil už toho :(

autor
19. mar 2023

@s_o_n_i_k_e Vklad po vylete do Barcelony bol uspesny?

s_o_n_i_k_e
19. mar 2023

nie nebol úspešný 🙂 ale ideme dalej 🙂 výlet sme si užili a ideme dalej 🙂

princess59
19. mar 2023

Podľa mňa je to ok, ja som absolvovala 3 ivf a 8 vkladov a teda nelietala som ale v centre kam som chodila bolo veľa zahranicnych zákazníkov a neverím že na všetky vyšetrenia vždy chodili autom alebo boli niekoľko týždňov alebo mesiacov ubytovaní v cudzom meste 🤷🤷

lucyas3
29. mar 2023

Ja teda som zila cez mlaku 15 rokov a lietala som 2 x mesacne ☺️ ale prve 3 mesiace by som stastie nepokusala … potom uz kludne ked sa to malinke poriadne ulozi… vela dievcat lietalo na Sk na vysetrenia atd ale AZ PO 3 mesiaci … do nejakeho 7-8 …

Mne ani jedno IVF nevyslo ale neletela by som …

autor
29. mar 2023

@lucyas3 dakujem

renata131
5. sep 2023

Ja som musela lietat, po Ket 6 den - 14 hodinova cesta ob tyzden naspat. Vsetko bolo v poriadku. Aj moj lekar povedal ze kludne.
Bratranec je pilot, v zahranici zeny lietaju normalne. ( samozrejme hovorim o bez komp. tehotenstve)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre