• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

17. mája 2013 
no ked tu je teraz denne cez 30 stupnov, tak preto to mam v chladnicke, pre istotu.
5. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to asi hej...a kedy máš dostať
5. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy v utorok, dufam
5. júl 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak už o chvíľu to bude
5. júl 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, len ako zvladnem tie injekcie :unamused:
5. júl 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj v pohode, keby si bola tu, tak ti ich pichnem asi aj sama :grinning: , ale pohodička, len tá prvá je najhoršie, lebo nie si si istá.. :grinning: ...aspoň ja som na tom tak bola, ale aj tak som bola pri každej trochu nervózna :sweat_smile:
5. júl 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, to keby som vedela, tak neidem do prace, ale sa nastahujem k tebe :grinning:
5. júl 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som bola na PN..
5. júl 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa podarilo sa samo. len som ju mala vybavenú ku pôrodu potom sa to skomplikovalo tak mi robila sekciu. A už som u nej ostala
5. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak dnes mi dosla ms, od utorka picham Gonal, tak mi drzte palce :sweat_smile:
6. júl 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak už ti to začne, priprav ihly :grinning:
lencici, nevieš aké má výsledky T, myslím tým o UO?
6. júl 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa, ty si ties na siesty den pichala cetrotide? myslim tak, ze 5 dni gonal a potom aj aj?
6. júl 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmmmhhhhhh........pokiaľ dobre pamätám tak hej na 6deň cetro....tak presne ako píšeš
6. júl 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi zacina stiskat ... :sweat_smile:
6. júl 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo ti sciska? :grinning: :grinning: neboj bude ok..počkaj len ako budeš čakať na výsledok, to bolo napätie :grinning: , ale držíííím palce nech sa zadarí aspoň vám...a mukinka musí čakať na krev ..tak by ma asi trafilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies dobre co :grinning: :grinning: :grinning: . mukinka ide asi tiez hned v pondelok jak dojde T. za nou, vsak? tak to sa stretneme :slight_smile: . no neviem, ci by ma nepokusalo urobit si test skor :sweat_smile:
6. júl 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no však to ja by som asi kúpila :grinning: , tak sa s ňou aspoň stretneš :grinning: , spoznáš ju hneď, lebo je stále vysmiata..muki nič v zlom :grinning:
6. júl 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to aj ona mna spozna, bo budem vyplasena :grinning: :grinning: :grinning:
mukinka, tak co, ides o tyzden v pondelok za doktorkou? budem prvym svedkom tvojej radosti :wink: ?
6. júl 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj to by som chcela vidieť aj ja :grinning: , ale vezme jej len krv a potom zavolajte prosím ..
6. júl 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa stretneme, tak zavolame. sice? akurat tak z balkona, lebo nane cislo :grinning: :grinning:
6. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však budem vedieť, prídete na net :grinning:
6. júl 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze hej. zajtra uz ides do prace?
6. júl 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem odniesť marodku a neviem ktorým dňom začnem, lebo asi dievčatá budú chcieť dovolenky, ale nech zabudnú že ja budem ťahať..haahahaha na to nech si najmú brigádnikov
6. júl 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ak mozes, tak si este polebed doma. ja sa v nedelu zbalim a neviem, kedy dojdem naspat do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už mám PN ukončenú, tak už mesiac prešiel, ale bolo veľmo fajne domka :grinning: vôbec sa mi nechce do tej hnusnej roboty, keby som vedela aspoň o nejakej inej tak hneď by som šla
6. júl 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mam sice v robote v pohode, no uz si chcem najst nieco u nas, predsa len 600 km robi svoje
6. júl 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že v pondelok pôjdem ta T. keď dovtedy nedostanem krámy, nechcem si ani prestaviť koľko tam bude dievčat a to čakanie už sa na to teším :grinning: , jasne že si spravím ešte predtým test vycádza to na štvrtok vtedy bude 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Mimusa a nemala si nejaké bolesti
6. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm..tak keď tak rada cestuješ.. :grinning:
6. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mukinka, tak to mas pravdu, ze tam bude riadny natresk, po dvojtyzdnovej pauze :sweat_smile: , no co uz. drzim palce vsetkym nam :wink: :slight_smile:
6. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jájáj mukinka prišla no ako sa máš?
6. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok