Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
11. júl 2008

ako som prišla v noci domov tak som ledva vystúpila z auta, a po schodoch ako by si videla širokorozchodnú 😀

solida
11. júl 2008

akurat som si vybrala z mrazaku kybel zmrzliny, nech mam co robit pri telke 😀

mimusa4
autor
11. júl 2008

hmm..tak ja nemám ale asi si dám v meste..

solida
11. júl 2008

to ja mam zaaaaasoby, pre istotu 😉 . za chvilu si idem pichnut. ked som to vcera takto povedala svojmu, skoro chytil zachvat 😀 , vraj pichnut!

mimusa4
autor
11. júl 2008

nooo, tak už si to robíme samé 😀 😀 a počkaj ako si budeš dávať dve guličky...jajaj..že venušine 😀

solida
11. júl 2008

nestras!

mimusa4
autor
11. júl 2008

ale fakt..volajú sa ustrogestan

mimusa4
autor
11. júl 2008

idem si nalakovať ňochce

solida
11. júl 2008

au, dnes to trosku stipalo, zeby preto, ze som si ten gonal skor nevybrala z chladnicky? no uz je. ustrogestan? a to je co?

mimusa4
autor
11. júl 2008

to sú také tablety-guličky do pindulky, to budeš brať po odbere až pokiaľ nepôjdeš na krv a ak budeš tehu tak potom ešte stále...myslím že to je na udržiavanie..abo tak nejako...
tak nejdem von, zrušilo sa to.. 😒

solida
12. júl 2008

no tak tolko tabletiek a injekcii, to budem jak chodiaca lekaren 🙂

mimusa4
autor
13. júl 2008

čaute, tak zajtra dajte vedieť čo a ako, solida aj mukinka...ja si to prečítam asi až v utorok, abo v stredu, lebo budem makať..ok? ďakujem 😀
muki držím palce siiiiilno, a potom bude na rade solida 😉

mukinka
14. júl 2008

ahojte tak ani ja niesom tehotná 😢 bolo to kruté ale čo už život ide ďalej

solida
14. júl 2008

mukinka, tak to ma fakt mrzi ☹ ☹ ☹ , treba veriť, že druhý pokus vyjde. ja som bola tiež dnes za T., v stredu idem na predoperačné a asi v piatok na odber. mimochodom, to si bola ty v tom oranžovom tričku?

mukinka
14. júl 2008

ano, bola som prekvapená že ma hneď zobrala dnu to sa mi ešte nestalo a ty si kde sedela

mimusa4
autor
15. júl 2008

ahojte, muki, a ja som tak dúfala, že aspoň tebe to vyjde, ak nie mne.. ☹ , ale čo už pôjdem ešte raz...
solida to už je len na tebe, aby si nám ty dala dobré správy a nádej....
tak držím nám palce neúspešným do ´dalšieho boja 😉 muki a kedy máš prísť po ďalšiu žiadosť?

mukinka
15. júl 2008

povedala že musím mať mesiac pauzu, a potom môžme dať zmrazené embria mám ich 3 😝 ale v auguste idem na dovolenku takže to vychádza na september tak som zvedavá ako to dopadne.

solida
15. júl 2008

mukinka, ja som sedela hned pri dverach, isla som hned prva dnu. biela sukna a zlte tricko 😎 . zajtra idem zasa, tak uvidime 😒

mimusa4
autor
16. júl 2008

muki ja ti tak závidím že máš zmrazené..ja nemám nič, sakra, dúfam, že na druhý krát niečo ostane do zásoby keby niečo...no nie?..budem držať palce naďalej, určite to už vyjde 😉
solida a ty sa trim na piatok, naj ti bavi 😀

mimusa4
autor
17. júl 2008

solida tak zajtra ideš ??? budem držať palce 😀
mukinka a ty kam na dovolenku?

solida
17. júl 2008

čauky mimusa, zajtra ráno idem, no mám trochu strach. včera som bola na pohotovosti pichnuť Pregnyl. a ty ako? kedy podávaš novú žiadosť?

mimusa4
autor
17. júl 2008

ahoj..neboj to je v pohoďke ..hlavne nech ti to vyjde, koľko máš vajok?
ja len v auguste mám ísť po žiadosť, tak ešte kým to odsúhlasia tak mesiac a dúfam, že budú peniažky, aby som mohla hneď začať 😀

solida
17. júl 2008

ja ti ani neviem, kolko mam vajok ☹ , nespytala som sa T. vcera som bola na predoperacne a este pri nej na krv, urobila mi ultrazvuk a povedala, co a ako v piatok. ty si bola na ktoru?

mimusa4
autor
17. júl 2008

mne kázala prísť na po8mu a tebe? aasi tiež tak

solida
17. júl 2008

aj mne, že mame dojst s manželom na pol osmu

mimusa4
autor
17. júl 2008

a ti ani predtým nespomínala koľko sú?

mimusa4
autor
17. júl 2008

tak dúfam že si dobrá nosnica 😀 žeby ti ostalo aj do zásoby tak tfuj tfuj

solida
17. júl 2008

nie, len jak som bola na ten 7 den pichania, tak pozerala a vravela, že je to dobre

mimusa4
autor
17. júl 2008

no tak potom dobre, ale aj tak ak chceš tak sa opýtaj ako to vyzerá, ako pôjdeš už z izby ešte k nej po recept

solida
17. júl 2008

hej, uz som na to myslela, ze sa jej to opytam. mimusa a to nieco na zajtra potrebujem so sebou? nocnu koselu a tak? viem len, ze od dnesnej polnoci uz nesmiem nic jest ani pit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre