• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

17. mája 2013 
autor
ako som prišla v noci domov tak som ledva vystúpila z auta, a po schodoch ako by si videla širokorozchodnú :grinning:
11. júl 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som si vybrala z mrazaku kybel zmrzliny, nech mam co robit pri telke :grinning:
11. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm..tak ja nemám ale asi si dám v meste..
11. júl 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja mam zaaaaasoby, pre istotu :wink: . za chvilu si idem pichnut. ked som to vcera takto povedala svojmu, skoro chytil zachvat :grinning: , vraj pichnut!
11. júl 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo, tak už si to robíme samé :grinning: :grinning: a počkaj ako si budeš dávať dve guličky...jajaj..že venušine :grinning:
11. júl 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestras!
11. júl 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale fakt..volajú sa ustrogestan
11. júl 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si nalakovať ňochce
11. júl 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
au, dnes to trosku stipalo, zeby preto, ze som si ten gonal skor nevybrala z chladnicky? no uz je. ustrogestan? a to je co?
11. júl 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sú také tablety-guličky do pindulky, to budeš brať po odbere až pokiaľ nepôjdeš na krv a ak budeš tehu tak potom ešte stále...myslím že to je na udržiavanie..abo tak nejako...
tak nejdem von, zrušilo sa to.. :unamused:
11. júl 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tolko tabletiek a injekcii, to budem jak chodiaca lekaren :slight_smile:
12. júl 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute, tak zajtra dajte vedieť čo a ako, solida aj mukinka...ja si to prečítam asi až v utorok, abo v stredu, lebo budem makať..ok? ďakujem :grinning:
muki držím palce siiiiilno, a potom bude na rade solida :wink:
13. júl 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ani ja niesom tehotná :cry: bolo to kruté ale čo už život ide ďalej
14. júl 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukinka, tak to ma fakt mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: , treba veriť, že druhý pokus vyjde. ja som bola tiež dnes za T., v stredu idem na predoperačné a asi v piatok na odber. mimochodom, to si bola ty v tom oranžovom tričku?
14. júl 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, bola som prekvapená že ma hneď zobrala dnu to sa mi ešte nestalo a ty si kde sedela
14. júl 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, muki, a ja som tak dúfala, že aspoň tebe to vyjde, ak nie mne.. :frowning2: , ale čo už pôjdem ešte raz...
solida to už je len na tebe, aby si nám ty dala dobré správy a nádej....
tak držím nám palce neúspešným do ´dalšieho boja :wink: muki a kedy máš prísť po ďalšiu žiadosť?
15. júl 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedala že musím mať mesiac pauzu, a potom môžme dať zmrazené embria mám ich 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v auguste idem na dovolenku takže to vychádza na september tak som zvedavá ako to dopadne.
15. júl 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukinka, ja som sedela hned pri dverach, isla som hned prva dnu. biela sukna a zlte tricko :sunglasses: . zajtra idem zasa, tak uvidime :unamused:
15. júl 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muki ja ti tak závidím že máš zmrazené..ja nemám nič, sakra, dúfam, že na druhý krát niečo ostane do zásoby keby niečo...no nie?..budem držať palce naďalej, určite to už vyjde :wink:
solida a ty sa trim na piatok, naj ti bavi :grinning:
16. júl 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
solida tak zajtra ideš ??? budem držať palce :grinning:
mukinka a ty kam na dovolenku?
17. júl 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky mimusa, zajtra ráno idem, no mám trochu strach. včera som bola na pohotovosti pichnuť Pregnyl. a ty ako? kedy podávaš novú žiadosť?
17. júl 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj..neboj to je v pohoďke ..hlavne nech ti to vyjde, koľko máš vajok?
ja len v auguste mám ísť po žiadosť, tak ešte kým to odsúhlasia tak mesiac a dúfam, že budú peniažky, aby som mohla hneď začať :grinning:
17. júl 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti ani neviem, kolko mam vajok :frowning2: , nespytala som sa T. vcera som bola na predoperacne a este pri nej na krv, urobila mi ultrazvuk a povedala, co a ako v piatok. ty si bola na ktoru?
17. júl 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne kázala prísť na po8mu a tebe? aasi tiež tak
17. júl 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne, že mame dojst s manželom na pol osmu
17. júl 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ti ani predtým nespomínala koľko sú?
17. júl 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dúfam že si dobrá nosnica :grinning: žeby ti ostalo aj do zásoby tak tfuj tfuj
17. júl 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, len jak som bola na ten 7 den pichania, tak pozerala a vravela, že je to dobre
17. júl 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak potom dobre, ale aj tak ak chceš tak sa opýtaj ako to vyzerá, ako pôjdeš už z izby ešte k nej po recept
17. júl 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, uz som na to myslela, ze sa jej to opytam. mimusa a to nieco na zajtra potrebujem so sebou? nocnu koselu a tak? viem len, ze od dnesnej polnoci uz nesmiem nic jest ani pit
17. júl 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok