Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

kacicqa
16. jan 2013

jej, konecne niekto..

timeab
23. apr 2013

@kacicqa Ahoj, aj ja tam chodím 🙂

sara7
17. máj 2013

Ja nemam s dr. Top. a CAR na Rastislavke dobre skusenosti. Dlhe cakanie (co sa da zvladnut s istou davkou sebazaprenia), pani dr. ma odmerany pristup. Najprv berie kamaratky. Co sa tyka vysetreni, nam robila len usg, krvne testy a sledovala ovulaciu (isli sme na inseminaciu). Dalej sme nechceli ist, co som jej zdoraznila hned na zaciatku. Zakazdym opakovala, ze treba ICSI. Vobec si nevsimla myom na maternici, ktory mi predtym diagnostikovala moja gynekol. Prvu inseminaciu mi robila mlada doktorka (zastupovala Toporc.), vsetko bez problemov. Dalsie dve robila Top., to bola hroza, nevedela sa dostat cez krcok dnu. Pri tretej mi arogantne pri vykone hovorila, ze dokedy este chceme robit inseminaciu, ze to nema zmysel, a aby som jej tam po 40-tke neprisla, ze som sa rozhodla pre umele oplodnenie. To uz bude neskoro. No jednoducho "lahodne reci", ked sa niekto vrta vo vagine ... Po tomto zazitku sme s CAR na Rastisl. skoncili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre