Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
10. apr 2008

nie lebo ja robím pia, so, ne. a potom tu budem až v pondelok a utorok

mukinka
11. apr 2008

ahojte je tu niekto ja som tiež chodila na strojnicku priemyslovku v Ke 😝

mimusa4
autor
12. apr 2008

ahoj mukina, daj vedieť poto výsledok! 😉 ja som tu len na skok

mukinka
14. apr 2008

ahojte je tu niekto? dneska som bola na krvi a nie som tehotná takže aj ja idem na UO ako dlho sa to vybavuje dneska tam bola len sestrička a top. príde až v stredu tak v stredu mám zavolať čo a ako ☹

solida
14. apr 2008

ahoj mukinka: u kazdeho je to ina doba, zavisi to za aku dobu ti schvali poistovna UO.

mukinka
14. apr 2008

dúfam že to už UO vinde 😝 ty ako dlho už skúšaš otehotnieť ja asi 3 roky

tina1
14. apr 2008

mukinka, ty si bola na UO alebo na nejakom inom zákroku, že ti dnes brali krv?

solida
14. apr 2008

mukinka; asi tiez tak, viac jak 2 roky. preco ti dnes brali krv?

mukinka
14. apr 2008

bola som pred dvoma týždňami na inseminácii už tretej a nič

solida
14. apr 2008

joj, tak to mi je luto, no nebojkaj, raz sa to podari! MUSI! drzim palce. ja by som mala ist hned na IVF, no est etreba poslat ziadost do poistovne, niekedy na buduci tyzden idem za T., tak uvidime, ako sa to pohne

solida
14. apr 2008

mimusa4, kde si, co flakas?! 😉

solida
14. apr 2008

haloo, uz tu nie je nikto? ☹

mimusa4
autor
14. apr 2008

čawko dievčatá.teraz som prišla domov boli sme na záhrade, tak som dobitá ako pes 😝
som tu keby niečo 😉

mimusa4
autor
14. apr 2008

ja som myslela že mukina bola na ivf..a ona bola na isemin...škoda že to nevyšlo, ale držíme ti palce.. 😀

solida
15. apr 2008

halo dievcata, nie je tu nikto?

mimusa4
autor
15. apr 2008

solida inak ja som tu, keby niečo..potom až pôjde ordinácia, tak budem na tv a potom po nej 😀

solida
15. apr 2008

mimusa ty si ako ja, ked som doma a v telke je ordinacia, tak kludne zrusim aj manzelov telafonat, poviem, nech zavola neskor 😀 , no a ked som vpnku, tak mi ju nahrava kamoska

mimusa4
autor
15. apr 2008

no presne tak ako vravíš a ja ke´d som v robote tak si to pozerám cez archív 😀

solida
15. apr 2008

co mas nove?

mimusa4
autor
15. apr 2008

nič nemám nové, chodíme na záhradu kosiť a hrabať..dnes sme to vzdali, lebo začalo pršať a fúkať silný vietor..
a čakám na schválenie 😀

solida
15. apr 2008

tak to sme teda cakatelky 😉 ja cakam mrchu, caka, kedy sa posle ziadost a budem cakat na schvalenie, cakanie cakanie cakanie...

mimusa4
autor
15. apr 2008

tak čo iné ostáva, ale už lepší pocit keď nemusím chodiť stále na krv..potom budem sa klepať že ako to všetko dopadne

solida
15. apr 2008

joj, ako by to dopadlo, vsak musi dobre, nemozeme predsa teraz nejako pochybovat, no nìe?

mimusa4
autor
15. apr 2008

tak dúfam, ale keď počujem že koľkým to nevyšlo, tak neviem, vieš, že v hlave mi potom vŕta..

solida
15. apr 2008

to vrta kazdemu, no nemozme si to velmi brat k telu, to ako keby sme rezignovali uz na zaciatku

mukinka
15. apr 2008

ćo my dá prvé toprc. ked idem na ivf 😅 aby som vedela vy to už máte za sebou vybavovačky

solida
15. apr 2008

ja mam za sebou HP a HSG a manzel 3 spg, no to uz mas vsetko iste za sebou, neviem, co este pred poslanim ziadosti robia.

mimusa4
autor
15. apr 2008

ahoj mukina, tak HP máš za sebou predpokladám, tak potom vypisovanie žiadosti aj to ona urobí, ty to len pošleš do poisťovne a čakáš

solida
15. apr 2008

mimusa aku mas poistovnu?

mimusa4
autor
15. apr 2008

ja dôveru..a už tam sú v žiadosti uvedené aj injekcie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre