Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
15. apr 2008

inak mukina ja nemám hsg ani laparku..dúfam, že to nebude vadiť

solida
15. apr 2008

ked ja ani neviem, ake injekcie su 😒 , myslim druhy. viem len, ze nejaky sa pichaju klasicky, ine perom, no to je vsetko

mimusa4
autor
15. apr 2008

no čo som si čítala o svojich tak gonal je pero a cetritide neviem

solida
15. apr 2008

vies aj kolko budes doplacat?

mukinka
15. apr 2008

a viete o niekom komu ivf vyšlo u toporc. veľmi sa bojím usptia a vy ste ako na tom dúfam že nám to vinde ja budem posledná na rade 😎

solida
15. apr 2008

😀 😀 mukinka tak to sme dve, aj ja sa bojim uspatia, aj som to uz hovorila manzelovi, ze z toho mam obavy 😨

mimusa4
autor
15. apr 2008

čo som sa pýtala tak povedala, že 12-15 tis., to je vlastne za tie injek. zákroky sa neplatia..aj to sa vraj platí postupne nie naraz, že vraj, to viem len od jednej čo k nej tiež chodí (myslím to že postupne vravela)

solida
15. apr 2008

hej, takto to vravela aj mne, 12-15 tis., ty uz ponahlaj na ordinaciu, lebo to nestihnes 😉

mimusa4
autor
15. apr 2008

však teraz ide niečo s marcinom ..myslím že až na 45 ide..či ma vyháňaš?

solida
15. apr 2008

nie nie, myslela som, ze 20.15 to zacina. jasne ze nevyhanam, spolutrpitelku 😉 😀 😀

mimusa4
autor
15. apr 2008

my trpíme? no tak trošku, alebo ešte len budeme..hlavne až bude treba rodiť

solida
15. apr 2008

joj, no ale to si odtrpim rada a myslim ze aj ty, vsak?

solida
15. apr 2008

no zle som ta nazvala, nie spolutrpitelku, ale skor spolubojovnickuto je vystiznejsie 😎

mimusa4
autor
15. apr 2008

ja zatiaľ budem myslieť a modliť sa nech vyjde ivf a potom budem sa radšej zapodievať tým ostatným, čo ty sa nebojíš tých bolestí? akože viem že keď to prežili iné tak aj my, ale kea´d počujem koľko si museli vytrpieť uf

mimusa4
autor
15. apr 2008

a čo nedáš väčšiu fotečku? nevidím na teba 😀

solida
15. apr 2008

mas pravdu, aj ja to beriem tak, najprv nech sa podari ivf a potom budem mysliet na porod. ako vravis, prezili ostatne, prezijeme aj my

mimusa4
autor
15. apr 2008

tak čo iné ostáva, už len keby sme radšej prirodzene vyhrali

solida
15. apr 2008

VYHRAME

mimusa4
autor
15. apr 2008

dobre beriem ťa za slovo..potom budeme písať ako čakáme na krv, že pozitívne mladá paní

solida
15. apr 2008

noooo, a potom si dame spolu cajicek, lebo ved tehulky kavu nepiju 🙂 🙂 🙂 . uz aby to bolo to ,,blahozelame mamicka,, 😉

mimusa4
autor
15. apr 2008

to s kávou neviem, lebo ja ju nepijem, ale čajík ľúbim...joooooooj už nech to máme za sebou, predtým mi vadilo, že ako dlho trvá hp a teraz to schválenie a potom stimulka

solida
15. apr 2008

ja som tu kavu navrhla len tak, ja totiz tiez kavu nepijem, no cajik ten si dam a najma vselijake sypane. vsetko to dlho trva, no podstatne bude, nech to dobre dopadne a su z nas tehulky a potom maminky zdravych babatiek 😉

mimusa4
autor
15. apr 2008

no hlavne zdravé, dúfam, že ich to nijako neovplyvní

mimusa4
autor
15. apr 2008

som ti písala ip

solida
15. apr 2008

uz som ju nasla 😉

tina1
16. apr 2008

dievčatá, kde ste sa všetky stratili?

solida
16. apr 2008

tina1, ahojky uz som tu 😉

mukinka
17. apr 2008

ahojte je tu niekto včera som volala Topor. ohľadom IVF a povedala že mám zavolať v pondelok že vypíše žiadosť a potom mi povie kedy mám po ňu prísť. Vy sa nebojíte IVF a hlavne toho uspatia ja sa bojím aj toho že sa to nevydarí a neviete koľko davá Top. dnuka oplodnené vajíčka. 😅

tina1
17. apr 2008

ahoj mukinka, toho uspatia sa vôbec nemusíš báť, ja som bola u T. uspávaná už 2-krát. Nám to už 2-krát nevyšlo, ale ideme ďalej, v pondelok idem na krv po KET-ku.

solida
17. apr 2008

ahojte zienky, to uspavanie prebieha ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre