Meškajúci menzes po odber vajíčok

wierocka1
1. sep 2020

Ahojte, mate niekto skusenosti, ze ste boli na odbere vajicok, menzes prisiel za 10 dni, ale druhy menzes meska uz som 53 DC a stale nic. Na vklad sme sa vlastne ani nedopracovali. Dakujem

andy1985
1. sep 2020

@wierocka1 ahoj mne tiež meškal druhý menzes cca 7 dní

wierocka1
autor
1. sep 2020

@andy1985 no len mne uz meska 23,tak neviem ci ist na vyvolavacku alebo co lebo ked mi meskal 13 dni bola som na gynci a ze mam cakat ale preslo zasa 10 dni a nic

andy1985
1. sep 2020

@wierocka1 mne dr v centre cez telefón povedala že keby ešte týždeň by meškal tak aby som sa jej ozvala. Podľa mňa na vyvolávačku lebo je to už dosť dlho, no hormóny urobia dobrý zmätok......

wierocka1
autor
1. sep 2020

@andy1985 no asi tam zbehnem ze co to ma znamenat

andy1985
2. sep 2020

@wierocka1 hlavne aby si mala všetko v poriadku. Je to na nervy hlavne keď čakáš na vklad.....

wierocka1
autor
2. sep 2020

@andy1985 ja nejdem ani na vklad nemame co vlozit. Mame ist na druhe ivf vsetko odznova

andy1985
2. sep 2020

@wierocka1 och, je mi to ľúto......😑

wierocka1
autor
2. sep 2020

@andy1985 no a to tvrdia, ze mne nic nieje ze u muza je problem a mala som iba dve vajka a potom to aj skocilo hned, takze mame ust na druge len si chceme este pobehat vysetrenia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre