Metóda MACS - skúsenosti
20. jan 2017
Ahojte snažilky! Má niektorá z vás skúsenosti s metódou MACS? Na fóre Helios v Čechách nám odporučili podstúpiť túto metódu IVF. Vie niekto o nej niečo viac? Ďakujem za vaše odpovede ;)
Ahojte snažilky! Má niektorá z vás skúsenosti s metódou MACS? Na fóre Helios v Čechách nám odporučili podstúpiť túto metódu IVF. Vie niekto o nej niečo viac? Ďakujem za vaše odpovede ;)
ahoj, my sme si dali tuto metodu , kedze manzel ma vyssiu fragmentaciu... V decembri som bola prvykrat na vklade,zial neujal sa. Mame este ale zmrazene 2 prvojadra a 2 blastocysty.