Mimotelové oplodnenie v Maďarsku

moname
25. mar 2013

Bol niekto na IVF v Maďarsku,nestotožnila som sa ešte s touto možnosťou ale topiaci sa aj slamky chytá.

pempusik
25. mar 2013

@moname tak toto by veru aj mna zaujimalo. videla som prednedavnom aj nejaku dokrutku o tom, ze sa tam pouzivaju nejake nove metody, neviem uz kde to bolo. vtedy som sa snazila nieco najst, ale neuspesne. mozno pokukam znova 🙂

moname
autor
25. mar 2013

@pempusik no vidíš a nikto nám nepíše,ďaleko to nieje,jazyk ako tak.Viem o jednej pani(nepoznám osobne) bola 2krát a z toho má 2 detičky 🙂

pempusik
25. mar 2013

@moname nasla som tuto hned jednu kliniku, ale uz ma zarazila cena, ze platis uz hned za prvu konzultaciu :(
http://kaali.hu/arlista/

pempusik
25. mar 2013

@moname no a tu su spomenute tri najlepsie kliniky v madarsku. ktovie, ci je to len reklama, treba pozriet nejake fora 🙂
http://www.femina.hu/gyerek/a_3_legjobb_meddose...

moname
autor
25. mar 2013

@pempusik nó,sila

pempusik
25. mar 2013

@moname jj, to je cca len 50 eur za prvu konzultaciu. ale popozeram este tie stranky. cele to umele oplodnenie je tazky biznis, ale bohuzial niekedy ina cesta nie je, tak sme ochotne to zaplatit :(

moname
autor
25. mar 2013

prvé je mínus,viď:Sajnálattal értesítjük Önöket,hogy 2012. szeptember 30-al a Ciris Budapest Reprodukciós Intézet egészségügyi szolgáltató tevékenysége megszűnt.

pillabea
26. mar 2013

téma super, snáď sa nájde aj taká, ktorá má skúsenosti!

moname
autor
26. mar 2013

@pillabea však počkáme si 🙂

csokasi
6. máj 2013

Toto by zaujimalo aj mňa, presne topiaci sa aj slamy chytá a navyše to je bližšie ako do Čiech.
Už len niekto zo skúsenosťami ...

anitu
3. okt 2016

Ahojte.Aj ja práve rozmyslam o Kaali Gyor.Mám blizsie ako Nitru alebo BA.Len neviem co a ako s poistovnou.Najprv by som skusila iui,ani neviem co to je po madarsky,ale inak po madarsky viem perfektne.Niekto skusenosti?uz presli tri roky od posledneho komentu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre