Ahojte, chcela by som od Vas radu. Mam 10 den po ET a kedze trosku dnes zacinam spinit a boli ma podbrusko ako pred M spravila som si domaci krvny tehotensky test. Visiel mi takto. Myslite, ze mu mozem verit a mozem byt pokonna ze sa embryjko uchytilo? Dakujem
@xlindax
@xlindax *vysiel - prepacte