Používame cookies. Viac informácií tu. OK
stela01
21. aug 2019

@dasa118 nestresuj sa , úplne zbytočne by si išla na krv . Ale ak ti to pomôže chod ....
ja som čakala , na ultrazvuk či už je plod či už bije srdiečko . Trpezlivosť 💪🏻👍🏻

fialka1318
21. aug 2019

@dasa118 mozes ist k gynkovi zdarma alebo k obvodnemu alebo ako samoplatca 😉 a neboj bude vsetko ok 🙂 ono to cakanie je furr dlhsie medzi krvou a sonom furt sa na nieco caka 🙂 ale neboj zbehne to rychlo 😉 a v akom centre si? Lebo ja som bola po dvoch tyzdnoch po hcg teste na srdiecko a uz bilo ako zvon 🙂

dasa118
autor
21. aug 2019

@stela01 @fialka1318 dakujem Vam ze ste mi napisali. Ja som sa len lakla, ze zrazu uz nemam az tak zaludok na vode, ci to nemoze byt, ze sa mi neudrzalo a ma zase opustili 😞, lebo ine priznaky nemam. Este prsia ma boleli z progestenalu, ale aj tie ma uz az tak nebolia. Ja som v GinFiv. Nepodarolo sa nam ET ani 2xKET az tento. A uz nic ine nemame zmrazene, tak by som bola velmi stastna keby sa to podarilo do stastneho konca.

veronikaszabova
21. aug 2019

@dasa118 my mame u nas v poliklinike labak, kde si mozes dat sama vysetrit aj krv na HCG - okolo 10€ to stoji. Zisti, ci sa neda u vas.

veronikaszabova
21. aug 2019

A drzim moc palce

dasa118
autor
21. aug 2019

A nemate este niekto skusenosti s Progestenolom? Si ho zavadzam a mala som urcitu dobu, aspon sa mi tak zdalo, ze mi ho velmi malo vyteka. Som si myslela, ze mozno tym, ze som uz tehotna. Ale dnes zase mi vyslo dost z neho na obed. Beriem ho 3x denne.

dasa118
autor
21. aug 2019

@veronikaszabova dakujem, skusim si zistit. Ale rozmyslam, ze skusim este asi vydrzat, ze ci nejake este tehotenske priznaky sa neobjavia buduci tyzden to uz by som mala byt pomaly v 6tt, ze by ma to tak ukludnilo, ze je vsetko v poriadku.

dasa118
autor
21. aug 2019

@fialka1318 a este na doplnenie, neviem mne kazali az o 3 tyzdne prist. A mala si medzitym nejake tehotenske priznaky?

fialka1318
21. aug 2019

@dasa118 hm len sem tam ms bolesti,ja som aj spinila trocha a od kedy bije srdiecko babenku som mala busenie srdca,plus som mala tocenie hlavy,casto chodim od zaciatku stimulacie na wc a vela pijem vody aj v noci lebo som smadna 🙂 ale to je individualne 🙂 mozes mat priznaky a nemusis 😉 ja som par dni v tyzdni nemala vobec ziadne 🙂 tiez som sa cudovala ale bolo vsetko v poriadku 🙂 neboj bude vsetko ok malinke sa v tebe usadilo a spokojnucko sa vyvija 🙂 uz len hladkaj brusko 🙂 ak by si chcela chod uz po dvoch tyzdnoch k svojmu gynkovi povedz mu ze ci ti neurobi sono ze cakat 3tyzdne je dlho a ze si v strese a ti urobi 🙂 ale je to na tebe ale gynkovi to nerobi problem pozriet 😉 mne dalo zabrat cakat aj dva tyzdne a ked som bola uz bilo 🙂 ja som z gynfivu chvalabohu utiekla a v iscare sa mi podaril hned prvy vklad 🙂 buduci tyzden koncim 1trimester a doteraz mam dni aj 3 za sebou ked nemam ziaden priznak 😉 a to uz od zaciatku 🙂 takze neboj vsetko je v poriadku a malinke mas v sebe ta uz bude len vsetko ok 🙂 drzim prsteky nech ti rychlo ubehne ten cas 😉

dasa118
autor
22. aug 2019

@fialka1318 Dakujem, za pozitivne slova. Dnes som trosku kludnejsia, brusko poctivo hladam a uvidim, este na tom ako budem a bud pojdem skor, alebo to mozno vydrzim az do planovanej kontroly. Aj tebe drzim prsteky, aby vam vsetko dobre dopadlo a boli ste zdravi. 🙂😉

stela01
22. aug 2019

@dasa118 to je dosť klamlivé tým že sa beru hormóny sú príznaky rôzne ... treba hlavne zachovať pokoj .
Ja som brala 3x2 a tiež veľa som si našla na nohavickach ....

dasa118
autor
22. aug 2019

@stela01 vsak to, ze tie hormony robia vselico s telom...

ikuska187
23. aug 2019

@dasa118 príznakmi sa nestresuj, HCG je ok, ja som od zajtra 13 TT plus a nič, absolútne žiadne príznaky. A na prvom USG som bola 7TT plus 3, skôr ma gynekologicka zobrať nechcela, aby bolo už jasné, či sa zadarilo. Čakanie je hrozne, ale furt budeš čakať, od kontroly do kontroly, v tejto fáze to aj tak nijak neovplyvnís, čiže vyckaj na USG, to bude rozhodujúce, či bude embryo a hlavne so ❤️🍀

dasa118
autor
24. aug 2019

@ikuska187 dakujem, ze si mi napisala. Naozaj si myslíš, že to HCG je ok? Sa uz zacinam obavat ci to nie je malo. Ked uz pri vklade to boli blastocysty. 😞 Ak to dobre pocitam by to mal byt nie 4t ale 5t a dva dni.

ikuska187
24. aug 2019

@dasa118 Vieš aj keď boli 2, to neznamená, že sa automaticky chytia obe, podľa hodnoty HCG vyzerá, že 1 sa určite chytila a produkuje adekvátne HCG, ale viac zistíš na USG. 😉😊

dasa118
autor
24. aug 2019

@ikuska187 no, ja sa bojim ci to je dostatocne na to jedno mimi, ci aj pri tom jednom to nemalo byt vyssie? Ja viem, ze az to sono... No, nic ine nezostava len sa modlit a verit, ze to bude vsetko vporiadku a ze nas Pan Boh pozehna zdravym mimi 😊😊😊

ikuska187
24. aug 2019

@dasa118 na daný deň odberu je to skutočne ok, veľa trpezlivosti do USG, sú to desne nervy.

dasa118
autor
25. aug 2019

@ikuska187 aj ked to uz boli blastocysty? Som si chcela vypocitat v ktorom tyzdni som... ale nejak tomu nerozumiem :( poslednu MS som mala 18. 7. ale vkladali mi blastocystu tak mam pripocitavat nejakych 5-6 dni? A prepac, ze sa tolko vypytujem.

ikuska187
25. aug 2019

@dasa118 ratas to ako normálne tehu, čiže dĺžku tehu začínaš rátať od poslednej MS. Nerátas, to od dňa vkladu, daj si tehotensku kalkulačku, hodí ti deň pôrodu a aj kde sa nachádzaš aktuálne, začínaš opakujem dňom poslednej MS.

dasa118
autor
3. sep 2019

@ikuska187 velmi pekne Ti dakujem za odpoved

ikuska187
18. sep 2019

@dasa118 ahoj, už si mala USG?

dasa118
autor
18. sep 2019

@ikuska187 Ahoj, ano bola, ale nedopadlo nam dobre, mala som zamlkly potrat.

ikuska187
18. sep 2019

@dasa118 och, škoda, to ma mrzí 😭

stela01
18. sep 2019

@dasa118 škoda , držím palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli