Mrazené embyo neprežilo

denulka85
7. feb 2013

Baby mali ste take že mrazené embryo neprežilo Pk?

denulka85
autor
7. feb 2013

baby stalo uz niektorej toto co mne?

magica78
7. feb 2013

neviem ,ale mne robili PK pred zmrazenim, a vcera mi rozmrazovali embryo kvoli KET a pekne sa rozmrazilo a bol vklad, ale stane sa ze ked ho rozmrazia tak nemusi sa ,,prebrat,,

denulka85
autor
7. feb 2013

@magica78 to mne mrazili a potom robili pk... a dnes dali rozmrazovat tri a cakm na zajtrajsi telefon ako sa delia a ked lepsie tak vklad by bol v sobotu, trocha sa bojim lebo v decembri rozmrazli a malo 4bunky a vraj v ten malo mat uz 6 obavam sa zajtrajska 😒

magica78
7. feb 2013

@denulka85 ja som mala ICSI 17 vajicok a na mrazenie som mala iba 5+ 1 ET. a preco ti najprv mrazili a potom PK?

denulka85
autor
7. feb 2013

@magica78 tak to ja vobec neviem, asi preto ze nam hovorili ze mame dobry spermos a ja mam len zlepene vajcovody ze nieje dovod na pk, to by malo vist na prvy sup ale vidis teraz sa modlim aby dobre bolo zajtra a vsobotu este lepsie....

magica78
7. feb 2013

@denulka85 drzim palce 🙂 ja som vcera tiez isla do CARu ze kolko pouziju a ci sa dobre rozmrazia a hned prve bolo OK. tak dufam ze konecne to dobre doapdne a pojdem uz len pre surodencov

denulka85
autor
7. feb 2013

@magica78 neboj tebe to urcite vyslo.-- ale ja sa bojim zajtrajsieho telefonatu..... 🤐

magica78
7. feb 2013

@denulka85 neboj bude to OK len horsie bude to cakanie potom 🙂 tie injekcie su nic oproti tomu cakaniu ci sa ujalo alebo nie.

denulka85
autor
7. feb 2013

@magica78 ja sa teraz nejdem pichat ja mam mrazaku este bubulky ale to mas pravdu ze 14 dni cakania budu dlhe 🙂

magica78
7. feb 2013

@denulka85 to som pochopila ze sa nejdes pichat 😀 ked mas mrazacikov ,ja len konstatovala ze pichanie je nic oproti tym 14 dnom po vklade

denulka85
autor
7. feb 2013

@magica78 aha uz ta chapem 🙂 uz by nam to vsetkym mohlo vyst co si to prajeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre