MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

katrin21
18. dec 2008

vobec nie... praveze prvy krat som ani nevedela , ako som zostala tehotna ( vedela, ale...) a dokonca som rok po porode otehotnela znovu, to dodnes nechapem, lebo sme sa aj chranili... ale musela som ist na prerusenie, lebo some boli na tom zle financne, a tak... muz bol nezamestnaný a vlastne do roka sme sa rozviedli,... no a teraz ked to chcem, tak mam endo... ale neviem, zatial sme otehotniet neskusali, len mi nasli cystu a tak sme sa nejako aj rozhybali v rozmyslaní o babatku ze ho teraz velmi chceme a co najskor... sme spolu s drahym skoro dva roky,....

katrin21
18. dec 2008

ja si stale hovorim, ze ked to slo dvakrat , ani neviem ako, tak o hadam pojde aj teraz....

lucula73
18. dec 2008

Tak ti držím palčeky,nech sa vám to podarí.Ja som myslela,že vám to už dlhšie nejde.

katrin21
18. dec 2008

ja strasne dufam, ze to pojde... ibaze predtym som asi nemala endometriozu... ale co uz...

orsulka
18. dec 2008

katrin...ale ved už ani teraz nemáš!!!!!! takže...sup ho do toho!!!! 🙂 🙂

ereska
18. dec 2008

Ahoj Hudecky
Hudec robi aj medzi sviatkami ale treba sa objednat lebo uz tam ma toho vela mozno ta tam niekde zmesti
Ja som dopadla super povedal ze to vizera paradne ze takto som to este ani nemala ze to u mna este nevidel a na 12dc som mala folik 19,4 a na druhej strane ten neviem aky bol velky tak sa tesim pichol mi pregnyl a mame sexikovat 🙂 🙂 🙂

janula18
autor
19. dec 2008

Ereska to je super, tak bude pekný víkend 😀
Vlastne ten clostil si brala tak isto a teraz si uplne inak reagovala že maš tak skoro folikuli.
Tak ja neviem vôbec kedy mam začať brať ten clostil, aby mi to nepadlo na tie sviatky, lebo v Heliose štátne sviatky nerobia, tak aby sa to IUI vôbec konalo.
Neviem, možno skúsim dnes zavolať Hudecovi, aj ked cez telefon neviem

lucula73
19. dec 2008

Ereska,tak si užite pekný víkend. 🙂

Mne povedal,že sa nemusím objednať,stačí keď ho vyhľadám,lebo ide len o to,aby sme sa dohodli,kedy pojdem na tú laparku.

ereska
19. dec 2008

Babulky ja by som ho brala tak ako ti kazal a nic by som nevymyslala a myslim ze teraz to bolo tak super lebo som brala jedny kvapky na cinnost vajecnikov poradila mi ich jedna kamoska http://www.easynet.sk/m2l.php?idi=3457
ak chcete pozrite si tu som ich objdnavala vizera ze pomahaju a to som ich uzivala len tyzden od menzesu a len ran inak sa uzivaju aj vecer 20 minut pred jedlom 😵

lucula73
19. dec 2008

Ahoj ereska,aj ja som ich brala,majú ich aj v lekárni,využívala som celé balenie,tiež si myslím,že sú účinné,no ja som ich začala brať spolu s glukofagom,pravda však je,že som mala teraz už piaty cyklus po sebe ovulku,aj cyklus sa mi trochu upravil.Takže na škodu nie sú.

ereska
24. dec 2008

Babulky krasne Vianoce a plodny novy rok 2009 vam prajem 🙂 🙂 🙂

danielitka26
28. dec 2008

cicušky moje kde ste ?? totál to tu zanedbávate :(

lucula73
28. dec 2008

Ahoj danielitka,čo my,ale ty to tu zanedbávaš...čo máš nové?
My ideme v utorok do heliosu a sme rozhodnutí,chceme podať žiadosť na ivf,už nemienime čakať.

a ty Janulka,čo nové?stimuluješ?

janula18
autor
29. dec 2008

Ahojte,
ano začala som zas brať prednisom a clostil, lebo mrcha mi dorazila rovno na štedrý den, takže krásne vianoce 😒

Dnes idem k Hudecovi sa objednať na sono, tak uvidím, lebo ak to bude ako minule tak by mi IUI vychádzala rovno na 6.1. a to je sviatok tak neviem či budú robiť v Heliose.

Luci ak tam zajtra pôjdeš tak sa prosím opýtaj že či robia toho 6.1.
Lebo nastimulovaná budem tak neviem, lebo teraz úplne inak reagujem na tie lieky, tak som zvedavá čo z toho bude.

Inak ak mi toto nevíde tak tiež chcem ísť rovno na ivf, tak rozmýšľam že ked pôjdeme na to IUI tak si zoberiem aj žiadosť. Veď kým to schvália je mesiac, a platí rok tak ked sa rozhodneme a došporíme tak na to pôjdem.

Tak nech všetky v roku 09 uvidíme // 🙂

lucula73
29. dec 2008

Ahoj Jani,opýtam sa,s tým ivf presne tak,mesiac trvá,kým schvália a platí to rok,tak preto to chceceme zajtra podať,no uvidím,čo nám povedia.Už som na to trochu psychicky nachystaná,no neviem.
Dnes me boli sánkovať na Klaku,bolo super.A zajtra chceme zobrať do helíku aj malú,lebo by sme potom chceli vybehnúť na Martinské hole,keď už budeme v Martine.Len neviem,kde nás počká,kým budeme vnútri. 😒
Tak sa drž,ja pojdem za Hudecom asi v piatok,mám ešte dovolenku,tak ho pojdem informovať,čo máme nové.

janula18
autor
29. dec 2008

Je na klaku dosť snehu?

Ja som bola dnes u Hudeca, mal tam strašne veľa ľudí ani som s ním nebola, tak som sa objednala na to sono, povedala som sestričke že na kedy to potrebujem. Tak som zvedavá, lebo som rátala že na ďalšie pôjdem v pondelok, ale to nerobia. Tak neviem, či sa bude tento mesiac vôbec konať iui lebo aj tie sviatky neviem ako v heliose či robia
Ono bolo veľa ľudí možno aj preto, lebo robí len do 11 hod. a zdá sa mi že aj v piatok.

lucula73
29. dec 2008

Na sánkovačku super,fakt.My sme boli tri rodiny,sánkovali sme sa vedla vleku,no bola to paráda.Je ho asi 20 cm,neviem odhadnúť,no svahy sú všetky biele.

lucula73
30. dec 2008

Ahojte babenky,
tak sme to dnes spečatili - podali sme žiadosť na ivf.. ☹ Manžel má hrozný spg,doktor však vravel,že by sa mohol o niečo zlepšiť po tých vitamínoch,že by sme skúsili najprv IUI,no to sa mi nezdá,že by bol ten výsledok taký dobrý.Preto sme sa hneď na mieste rozhodli,ideme rovno na to IVF.

Janulka - toho 6.1.nerobia,pýtala som sa sestričky./ ešte ti napíšem,že ten spg čo mu robil kittel,nebol zďaleka taký zlý ako ten,ktorý mu spravili v heliose - teraz mal počet dobrý,pohyblivosť asi 5O%,no normálny tvar 0%,abnormálny 100%....je mi z toho nanič./- že s takýmto spg sa prirodzene nedá ani otehotnieť. ☹

janula18
autor
31. dec 2008

Luci diky, tak dúfam že mi na toho 6.1 nevíde.
Tak idete do toho IVF. Je to možno lepšie, nebudete sa zbytočne zrdžiavať či sa spm. zlepší. Ja ked si vezmem, muž berie vitaminy vo februari to bude rok, a vôbec sa mu to nelepší.
Ja by som chcela ak to teraz nevíde, tiež ísť rovno na ivf, lebo muž nechce aby som išla na laparku, len neviem či bude musieť ísť u nich ešte na kontrolne spermio, alebo nebudú robiť problémy aj bez neho.

Takže niekedy koncom januára začiatkom februára idete nato?
Inak som čítala aj na Heliosackej teme, že za lieky budeš doplacať 7000,- to nie je tak veľa, lebo čo mi oršulka písala tak za lieky sa doplaca aj 12000,- tak to je poriadny rozdiel, lebo keby sme chceli isť my do toho ivf museli by sme najprv našporiť.

Tak sa držkaj, a nech vám to rýchlo schvália.

lucula73
31. dec 2008

Ahoj Jani,
to s tými liekmi neviem ako bude,no on mi vymenoval všetky sumy,čo nás čakajú,na tie lieky povedal tých 7tis.,no to sú možno len na stimuláciu,ja neviem,kolko stoja tie ostatné...No poviem ti,však si to možno v tej heliosáckej téme čítala,do včera ma tie lieky absolútne nezaujímali,furt som dúfala,že nás to minie.
Neviem,kedy začnem,keď príde ten papier z poisťovne,zavolajú mi,pojdeme do MT,uvidím ako to vyjde,možno už vo februári.A mužík má ísť ešte posledný januárový týždeň na kontrolný spg,lebo v novembri,keď mu ho robili,užíval vitamíny len dva týždne,tak aby to skontrolovali.
Myslím,že aj tvojmu by urobili znovu ten spg.A neni už náhodou predávkovaný tými vitamínmi?Držkám ti palce,kiežby vám to vyšlo,obišli by ťa ostatné starosti.A kedyx ideš na sono?
A ešte som sa dozvedela,že tá žiadosť na ivf platí len pol roka,nie rok,vraj to zmenili,no nerozumiem prečo,zbytočné papierovačky,ak sa to do pol roka nestihne.

janula18
autor
31. dec 2008

Tak to si ma moc nepotešila že to plati len pol roka.
Ja idem na sono v piatok, a na dalšie neviem lebo potom je víkend a v pondelok zas ma H. dovolenku a k tomu ešte že v utorok nie sú ani v Heliose, tak neviem či sa to bude vôbec tento mesiac robiť. ☹

lucula73
1. jan 2009

Ahojte dievčatá,
prajem všetkým krásny a hlavne úspešný snažilkovský rok,nech sa všetky dopracujeme k vytúženým //.Ostatné priania nech si každá doloží sama. 🙂 PF 2OO9!!

ereska
2. jan 2009

Ahojte babulky robi Hudec v pondelok??? potrebovala by som to vediet

adra17
2. jan 2009

Ahoj, mne pred týždňom hovoril, že v pondelok nerobí.

janula18
autor
3. jan 2009

Ereska, ja som bola u Hudeca včera a ten pondelok má dovolenku.
A ako ste dopadli so snažilkovaním, ešte nevieš výsledok?

Tak dnes večer si idem dať pichnuť na pohotovosť pregnyl a v pondelok ráno ideme do Heliosu na IUI. Teraz mame dva folikuli na pravej strane, len jeden je menší tak neviem či stihne dorásť. Tak mi držte palce.

ereska
3. jan 2009

Janka18 drzime ti silno paste aby vam to vyslo ja neviem testiky mi nejako nevychadzaju dnes mi klesla teplotka tak uvidim ci menzes pride

lucula73
3. jan 2009

Ahoj janulka,
aj ja ti budem držať palčeky,aby vám to konečne vyšlo.Aspoň že vám to vyšlo na ten pondelok a nie utorok.
A aké boli veľké tie folíky?

Ereska - aj na teba myslím,daj vedieť,keď bude niečo nové...

janula18
autor
3. jan 2009

jeden 16,8 a druhý 15,6 tak dúfam že za tie tri dni dorastú.
Ja myslím že keby robili v ten utorok tak by to robili vtedy, ale radšej to spravia skôr ako vôbec. Aspon si tak myslím.
Inak mi je srandovné, že mi meral len jeden folikul a napísal dve veľkosti, tak či tu druhú dal len odhadom

lucula73
3. jan 2009

Treba dúfať,že dorastú,aj ja si myslím,že je to kvoli tomu,že v utorok nerobia.A možno práve preto to dobre dopadne. 🙂

janula18
autor
3. jan 2009

Ďakujem ti za povzbudenie. Ale pripravujem sa tiež psychicky na ivf, neviem či sa to bude dať, ale chcela by som pondelok vypísať žiadosť. Ako dlho to trvalo, kým to vypísali a čo chceli vedieť, aylebo čo tam vlastne písali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre