MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

aplless
15. feb 2009

jaj idem spat lebo moc som toho nenaspala dneska a o siedmej uz vstavam do skolky papa zatial

danielitka26
15. feb 2009

dokedy ste sa bavili ???

aplless
15. feb 2009

skoro do 4 no a este bolo tutumutu doma no a o pol desiatej som vstavala bo som musela varit dva obedy tak aby som to stihla no a poobede zase ocino doviezol malu tak to ja cezden nespavam

danielitka26
15. feb 2009

tak si mala veselo , no moc si toho nenaspala ....a tutumutu na valentína treba 🙂) a nielen na valentína

my sme tak málo spali z piatka na sobotu tak dnes sme len relaxovali a nič nerobili

danielitka26
15. feb 2009

odchádzam haji .....ahojte kočky moje prajem vám úspešný deň aj celý týždeň 😉 😉 😉

a aviac sem píšte lebo nám túto tému zavrú ...dnes sme to zachraňovali len my s Aplless a Luculkou

ereska
16. feb 2009

Babulky aj ja vam prajem krasny tyzden mne zacina tyzden dovolenky tak sa pokusim kazdy den vam nieco napisat 😉

lucula73
16. feb 2009

Ahojte babulky,
aj ja prajem krásny začiatok týždňa,bola som v helíku,no nič moc,poobede budú výsledky,asi mi tú stimulku odložia o mesiac.... ☹

ereska - a ty dovolenkuješ len tak?ty sa máš.... 😉

ereska
16. feb 2009

Luculka73 ano dali nam v praci tyzden dovolenky 🙂

lucula73
16. feb 2009

a kde robíš,ak sa smiem opýtať?aj do ip mi možeš napísať.

aplless
17. feb 2009

halo ahojte tu nikto nepise??? kdo ide na stretko????

ereska
17. feb 2009

Ahojte kedy je stretko??? 😀

janula18
autor
17. feb 2009

Stretko by malo byť v nedelu.

Ja som bola dnes na krvi, odsedela som si tam skoro 3/4 hodinu, a to tam nikoho nemali, bola som prva.

aplless
17. feb 2009

danielitka organizuje a zevraj v nedelu no uvidime ako sa to vyvinie a ci sa tam vobec dostaneme 😀 ked furt snezi 😀

lucula73
18. feb 2009

ahojte babenky,
tak ja asi na stretko neprídem ☹ ☹ lebo svokra má cez víkend meniny a môj muž dnes vyhlásil,že v sobotu ide do roboty tak sa presúva vinšovačka na nedeľu.......

ereska
19. feb 2009

Babulky aj ja to mam naklonene ak segra do nedele neporodi tak oslavujeme neterkyne 3 rocky ja sa s vami co nestretnem ci ako najblyzsie davam ja datum stretka 🙂

ereska
20. feb 2009

Moja sestra ma uz dievcatkooooooooooooooooo mam dalsiu neterku 🙂

aplless
20. feb 2009

jej super gratulujem

ereska
20. feb 2009

Aplles dakujemm 🙂 🙂 🙂

janula18
autor
21. feb 2009

Danielitka, tak to stretko zajtra asi nebude, lucka je vraj chorá

lucula73
21. feb 2009

Ahojte dievčatá,

skolila ma nakoniec chrípka,tak na stretko by som aj tak neprišla,škoda..

ereska - blahoželám k neterke.

danielitka26
21. feb 2009

STRETKO SA ODKLADÁ NA NEURČITO.....:( a všetkým maródkam prajem skoré uzdravenie

aplless
22. feb 2009

ahojte baby je tu niekto potrebujem poradit, chcem sa ist preradit k tomu Hudecovi tak to mozem tam prist hocikedy k nemu s kartou alebo sa treba objednat?alebo ako to je? chcem si zobrat od mojej dr kartu a ist k nemu dakujem vam

lucula73
22. feb 2009

Ahoj apples,
a chceš sa k nemu preradiť aj do gynekologickej ambulancie alebo iba do reprodukčnej?lebo napr. ja tam mám dve karty - jednu normálnu a druhú volajú reprodukčná...

no myslím,že stačí keď vezmeš kartu a povieš sestričke že sa chceš k nemu prihkásiť,tak by ťa mala zobrať,ak by ťa prehovárala k Mífkovej,tak jej povedz,že potrebuješ ísť k nemu do sterilnej poradne a to ťa určite vezme..držím palčeky!

aplless
22. feb 2009

jej dakujem a on ordinuje kazdy den?a je v tej novej polikl pri tescu? no zatial by som isla do normalnej ambulancie a uvidime co by mi zisitl ci mame nejaky problem a aky je tam rozdiel medzi tou reprodukcnou?

lucula73
22. feb 2009

aples,on robí iba v pondelok,štvrtok a piatok,pri Tescu,v tej novej poliklinike.
Niektoré babenky k nemu chodia iba kvoli problémom s otehotnením a majú svojho gynekológa iného pre bežné problémy...ja som k nemu začala chodiť pre problémy s otehotnením a po čase sa ma opýtal,či si nechcem doniesť aj moju gynek.kartu k nemu...asi tak...
a ešte ti poradím,skoč tak až poobede,tak po 13...bude tam menej báb a nebudeš zbytočne čakať a sestrička ťa neodbije,že teraz nemá čas na registráciu...minule to povedala jednej holke,no je pravda,že mali plnú čakáreň.

aplless
22. feb 2009

jaj tak to nemusim hned k nemu trepat kartu?staci ak sa tam pojdem zatial poradit?

lucula73
22. feb 2009

aples - a ako dlho sa snažíte o druhé mimi?

lucula73
22. feb 2009

ako chceš,ak chceš iba poradiť,tak sa objednaj u sestričky,pojdeš na konzultáciu a uvidíš,čo ti doki povie

aplless
22. feb 2009

dva a pol roka sa snazime a uz sa mi to zda dost kedze prve bolo tak povediac na prvy sup neplanovane

lucula73
22. feb 2009

aha,tak to určite rieš,my sme sa snažili o druhé cez tri roky,kým som vyhľadala lekára,nechcela som si pripustiť,že by mohol byť niekde aj problém,prvé sa nám tiež zadarilo hneď na prvý šup..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre