MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

danielitka26
7. máj 2009

síce sa nebudem zdržiavať ale dojdem, ked nepríde mohamed k hore musí hora k mohamedovi 😀 ked si sa ty nemohla predtým dostať za nami musím ja za tebou , teda za vami 😀 😀 😀

orsulka
7. máj 2009

no super 🙂))) 😀

danielitka26
7. máj 2009

😀 😀 😀 sa teším na vás ...idem sa hádam poobliekať a vyrazím z domu lebo mám ešte niečo v meste

orsulka
7. máj 2009

oki....pa...vidime sa...🙂))

lucula73
7. máj 2009

ereska ahojček,
keby sme mali dobrý,alebo aspoň lepší spermiogram ako máme,tak by som určite skúsila najprv laparku,ale máme zlú morfologiu-100%zlých,takže zato jedine IVF ☹
a na teba budem myslieť,potom nám daj vedieť,čo zistili...však to ideš už za chvílku..

aplless
8. máj 2009

ahoj dani ty aj ziješ? no ja sa iem len zapisať neviem či ma bude aj vyšetrovať....uvidim co mi povie,, jako sa máš???

lucula73
8. máj 2009

aples aahoj - a ty si včera do neprišla na stretko?aj danielitka bola,nabudúce sa musíme dohodnúť všetky.. 😉
potom napíš,čo Hudec povedal....

aplless
9. máj 2009

ake sttretko?????????? 😕 😕 😕 😕 ja som o nicom nevedela 😢 jasne že napisem ako sme dopadli

lucula73
9. máj 2009

aples,no to bolo stretko vlastne heliosácke,ale v podstate všetky čo chodíme do heliosu,chodíme aj Hudecovi,tak danielitka bola,akosi sme to nedomysleli,nabudúce napravíme a zavoláme všetky 😉

ereska
9. máj 2009

Lucula73 ano idem uz v pondelok a v utorok ma poriesia 😉 bojim bojim ale snad sa zobudim a napisem vam ako som dopadla 😀

lucula73
10. máj 2009

ereska - ja som nezabudla,že ideš do nemocky....lebo akurát v utorok má moja dcérka narodky,tak som si ťa zapamatala 😉
držkaj sa,určite to zvládneš,potom daj vedieť,papa.

ereska
11. máj 2009

Odchadzam zachvilku potom dam vediet ked budem doma cca streda stvrtok pekny tyzdnik 😉

ereska
13. máj 2009

Dnes ma pustili domkov vsetko je ok v stredu idem na vyber stehov

lucula73
13. máj 2009

ereska,to nemyslíš vážne?tak rýchlo ťa pustili?a ako to prebiehalo,keby som sa odhodlala,nemusím sa báť?kto ti to robil?a máš priechodné vajcovody?joj,ja som ale zvedavá 😀 😝

ereska
14. máj 2009

Lucula73 ano uz ma pustili troska ma boli pupik inak sa citim ok a troska hrdlo a pokasliavam asi z narkozy musim si davat pozor nedvihat tazke nenachladnut vstredu mi Mifkova vyberie stehy lebo stvrtok piatok su s Hudecom prec. robil mi to hudec vsetko je priechodne pekny dnik

lucula73
14. máj 2009

Ereska a ten glucophage ešte budeš užívať ďalej?a čo plánujete ďalej robkať?možno by ste mohli skúsiť tú IUI,keď máš vsjo priechodné,mohlo by to pomôcť,nie?
inak mne Hudec povedal,že ho mám brať až kým neotehotniem,no to je vo hviezdach,zase v Heliose mi povedali,že to mám vysadiť...tak si možem vybrať 😒

lucula73
14. máj 2009

aples,danielitka - čo máte nové??? 😕

ereska
14. máj 2009

Ja ho mam brat dalej ine lieky teraz nemma brat az tak cca po druhom menzese skusime clostibegyt teraz len glucophage

aplless
14. máj 2009

ahojte tak ja nič čakam mrchu a bola som u Hudeca v utorok tak mi založili kartu a objednali ma až 11.6 tak som zvedava co mi povie to ma hadam už aj vyšetrí ,,,noooo danielitka málo píše čo s nou je??????

danielitka26
17. máj 2009

danielitka žije 🙂)

v pondelok teda zajtra idem k Hudecovi na krv potom o dva týždne na akúsi kontrolu 😕

celý víkend som malovala 😵

a tak 🙂

ereska vajcovody máš priechodné či priechodné pod tlakom ??

ereska
17. máj 2009

Danielitka sme radi ze zijes 🙂
Povedal mi len ze je to to vsetko priechodne ked som bola prvykrat na prefukovani tak som to videla ze jedna strana bola priechodna a druha pod tlakom vtedy sa nam hned po tom zakroku podarilo no teraz mi povedal len ze je to vsetko priechodne tak dufajme ze bude vsetko ok ja tam idem v stredu o 10:00 na vybratie stehov stvrtok piatok atm hudec nebude ani Mifkova tak sa dohodli ze nam to ona vyberie v stredu zatial sa citim celkom ok troska este take pichanie okolo pupika inak myslim ze to bude ok

ereska
3. jún 2009

ahojte kde ste vsetkyyyy to tak silno snazilkujete 🙂 🙂 🙂 😀

danielitka26
4. jún 2009

ahojte babulky 🙂 ja žijem dýcham ...IP od LUCULKY som dostala návrh beriem a čo vy ?? 😉 😉 😉

lucula73
4. jún 2009

danielitka ahojček...napíšem ti IP...

danielitka26
4. jún 2009

ahoj Lucka 🙂 ok tak čakám ...ako sa inak máš ...

aplless
4. jún 2009

ahojte čo sa to tu deje danka kedy ides k dokimu ja idem 11teho k Hudecovi nejdete niektora???

ereska
7. jún 2009

Aplless ja mu budem zajtra volat co a ako dalej tak uvidim co mi povie a ty ides okolkej??? 🙂

aplless
7. jún 2009

ereska som objednana na 10.15h dufam ze nebudem dlho čakat ked som objednana presne na hodinu tak ratam max pol hodku,,,

ereska
8. jún 2009

Aplless no ja som tam bola v piatok sa dat vypisat do prace Mifkova meskala prisla az 08:10 a Hudec tam este nebol a kamoska ze bol strasne dlho v nemocnici prisiel neskoro

danielitka26
10. jún 2009

ja som zavrhla celého hudeca...hodila som flintu do žita a vzdala to ... proste teraz neriešim akosi sa na to necítim ...skúsim inokedy 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre