• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

15. júna 2015 
Danielitka a co sa stalo ??? :confused:
10. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mne sa celkom lubilo bola som tam dneska prvykrat zobrali ma na hodinu presne čakala som asi tri minuty takze jedno plus a druhe plus vsetko mi vysvetlil prezrel si kartu porobil mi sono porozpravali sme sa bol tam klud mali sme cas takze celkom fajn za tyzden pojdem na krv a uvidime co bude dalej
11. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky aj zijete??????
28. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ereska a ty máš čo nové?veď napíš,nech sa to tu oživí... :wink:

danielitka haló....
4. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak danielitku som nepochopila ani ja........ :frowning2: nevieme co sa vlastne stalo...
4. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucula73 ja som po stimulke po snazilkovani cakam na vysledok :slight_smile: a ty co mas nove
Danielitka stalo sa nieco u Hudeca ked si ho takto zavrhla :frowning2:
4. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ereska,no konečne niečo nové...tak už čakám od teba len dve kolajnice :grinning:

nevieme čo sa stalo s danielitkou,písala,že to stopla všetko,mala mať prípravu na ket,no mali sa aj sťahovať,neviem....

a ja sa snažím oddychovať,som na pn,tak nejak pomaličky....
4. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucula73 no uvidime ako to dopadne :slight_smile: dakujem
5. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LEN SOM VÁS PRIŠLA VYTIAHNÚŤ ZO STRANY číslo 8 !!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny pohodový večer vám tu prajem aj ked ste rozlezené v iných témach snáď to tu objavíte. ja sa mám fajn , pracujem a to je pre mňa momentálne prvoradéééé :dizzy_face:
12. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ani u nas nic nove mala zacala chodit do skoly a ja som tiez zacala pracovat takze snazenie sme dali nejako bokom,,,,dakna ako sa mas napis mi ip kde robis a tak ako domcek???
13. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znova zo strany č 3 sem už fakt nik nechodíííí :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry: :pensive: :rolling_eyes:
15. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky ale chodi ako sa mate ? mi snazilkujeme dalej :slight_smile:
21. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ereska ahojček...no hádam sa vám to už zadarí,ešte berieš aj clostil...?držím palčeky,nech máte pod stromček ten najkrajší darček...// :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculka ano brala som clostilbegyt mala som 4 foliky dva krasne dozreli tak mi pichli pregnyl tak uvidime bolo by to super :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,aj ja som sa zaradila do zoznamu snazilka. K dr.Hudecovi som sa dostala od svojej svagrinky a som rada,ze mi ho poradila. Predtym som chodila do Banoviec,lebo som tam aj byvala,ale ak by som tam zostala u toho dr,tak budem cakat cely zivot na babo. No uvidime,ako bude u Hudeca,zatial mam za sebou odbery na hormony,vysledky ok,manzel pojde na spg a ja som bola u diabetologicky tiez na odbery,ze ci nemam skrytu cukrovku.
No ale dost ma zarazilo,ze mi nic nepovedal o syndrome pco a na papier k diabetologicke mi to napisal ako diagnozu...hlavne,ze mi povedal,ze som v poriadku a nemusim sa nicoho obavat,ale ked viem,ze pco sa musi liecit,tak neviem,co si mam o tom mysliet.
A tiez by som bola rada,keby mi dal do poriadku moje debilne cykly,lebo normalny som mala snad pred desiatimi rokmi))
28. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka - aj ja som bola u tej diabetologičky,to nesúvisí s cukrovkou,volá sa to inzulínová rezistencia,a je to o tom,že máš veľa inzulínu ale nedostáva sa dobre do buniek,čo može byť príčina,že vajíčka nedozreju a menia sa na malé cysty...zhruba asi tak...brala som od nej lieky - a ovulka sa mi upravila,PCO zmizlo...takže ver dokimu,možno to ani nemáš,ale on tam posiela všetky baby,čo majú PCO...držím palce.... :slight_smile:

ereska - tak budú rovno dvojky... :slight_smile:
28. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola dnes u hudeca a oznámil mi,že čakáme chlapčeka,videli sme aj pipíka :slight_smile: ,tak moj mm sa vytešuje... :slight_smile:
28. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lucula73,aspon ty si mi dala nadej))a ty si mala pco?bola si u tej diagetologicky pri Priemstave v tej lekarni zo zadu?
28. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucula73 teraz kukam ty si tehulkaaaaaaaaa:slight_smile:)) no supeeer a ze 20tt blahozelam k chlopovi :grinning:
28. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ereska ďakujem :wink:

danielka áno,pri lekárni,doki len k nej posiela...mne povedal,že už má asi sedem dievčat,čo otehotneli po užívaní toho lieku od diabetologičky,ja som ich brala asi 8 mesiacov...nevedno,čo zabralo,lebo ja som mala pco a mi sme mali aj dosť zlý spermiogram....
29. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula,no ja neviem,co si brala ake lieky,mne doktor napisal na ten papier,ze doporucuje nejaky liek na M,ale neviem ich nazov..ale zatial stale nemam vysledky od diabetologicky a uz viem,ako sa aj vola..dzuponnova..ma to dnes napadlo))no a u urologa ste boli u Kittela? no my sme az na 26.oktobra k nemu objednany,takze zatial spg nevieme,aky je..
29. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka - áno,ten liek sa volá metformín,ja som ho tiež užívala,teda ja som brala glucophage,metformín je vlastne účinná látka....a tiež som bola u tej Ďž.....
a manžel bol u Kittela,ťažko povedať,ako to tí urologovia posudzujú,lebo jemu Kittel tam vtedy našiel aj dobré potvorky,len ich bolo málo a keď mu robili spermiogram v Martine v heliose,tak ho mal ešte horší ako od Kittela a bolo to ten istý mesiac robené..tak neviem,Ale pre orientáciu na začiatok určite stačí aj vyšetrenie od urologa.
Tak potom daj vedieť,ako ste dopadli,aj ty,aj mm......
30. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne lucula,te ti dam vediet,ved sem teraz chodim casto na MK..ja som si zasa zacala merat BT a zistila som,ze je to stale rovnake,stale mi ukazuje hodnotu 37,1..takze ja asi ovulujem cely cyklus..
Je to divne a stale tomu nechapem..ale vysledky budeme mat z vysetreni az koncom oktobra,dovtedy sa budeme snazit,ako sa da..ako vzdy))
2. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka,meraj si celý cyklus a uvidíš,či sa ti ešte nezvýši....no teplota 37,1 by skor svedčila,že je po ovulke....a folikulometriu ti doktor robil??
2. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si merala asi 3 mesiace v kuse BT a ked som mala stres,stale mi skakali teploty len okolo 36.5 az 9,ale odkedy nemam stres,tak mam stale 37,0 az 37,2 a to som mala v kuse mesiac..
Folikumetriu mi este nerobil,isla by som za nim,ale mam prist az s vysledkami od tej diabetologie a urologie,a nemam ani jedno,ani druhe zatial,urol.az 26.oktobra,takze musim skoro mesiac cakat,je to na prd :unamused:
2. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caka ma hsg vysetrenie mam z toho nocnu moru.bude mi to robit dr.H.je tu niekto kto to uz ma za sebou?strasne sa toho bojim,ale nemam asi na vyber.
2. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatanka mne to robil doktor Hudec a poviem ti ze sa nam podarilo babetko hned po hsg len ja som potratila neudrzalo sa mi to ale je po nom velka sanca zistia ci mas priechodne vajcovody a keby si nemala tak spriechodnia len ti vstreknu pod rengenom taku kontraksnu latku a ty vsetko budes sledovat mne to robil pri stolovej lampicke :slight_smile:)) nasmiali sme sa aspon opadol stres a nemusis sa bat cele to trva asi 5-10 minutiek pocitovala som len dve take stipnutia a potom trosku bolest chvilku kde to bolo nepriechodne ale nemusis sa nicoho bat a myslim si ze Hudec je velky odbornik nebojkaj drzim paste
2. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ereska dakujem si zlata.a kedy si bola na tom vysetreni?ja mam len jeden vajecnik a tak si myslim,ze ta bolest nemusi byt az taka.vies vela som o tom citala na nete aj ostatne ,co o tom pisali.uvidim co mi povie teraz v pondelok.skusim ho prehovorit na laparoskopiu aj tam sa to da urobit tej sa nebojim mam ich uz za sebou.
3. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatanka nedakuj od toho sme tu aby sme si poradili a hovorili o svojich skusenostiach mozno coskoro budem sa ja pytat nieco teba :slight_smile: ja som bola pred dvoma rokmi na hsg a teraz v maji na laparoskopii spojenej zase s hsg a drillingom vajecnikov tak uvidime ci to zaberie :wink:
3. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok