MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

janula18
autor
22. sep 2008

Najvhodnejšie je to cez vikend ale ked ereska tento nemôže, bud by sme to dali niekedy cez týžden (ja by som mohla až po 16 hod niekde v Bojniciach) alebo by sme to nechali až na budúci víkend.
Ale ak sa chcete stretnúť aj tento týžden mne je to jedno a ak ereska bude môcť tak príde (myslím že písala že na preteky MOZNO pôjde) A dufram že to nebude jediné stretko, tak pride inokedy, vždy to každej nebude vyhovovať.
Dajte vedieť.

Tija28
on mi robil ten hysteroslapingografia, tak ti moc neviem povedať ako sa tu robí hysteroskopia, ale neboj určite to bude dobre, vraj sa to robi v anestezii, skus si najst cez google tento výraz, určite tam niečo nájdeš, bude sa to robiť asi podobne ako inde, s malými odchálkami.

lucula73
22. sep 2008

Baby,poraďte mi,aké vitaminy pre muža sú lepšie,Profertil zatiaľ nechcem,čítala som tu nie moc dobré referencie,zvažujem Cem -m pre mužov alebo selezín??? musím mu dačo kúpiť,lebo sám si nekúpi..

Tija - ja som bola tiež len na hysterosalpingografii,tam sa pozerajú aj vajcovody,pri hysteroskopii len dutina maternice,myslím,že mojej kamoške to robili laparoskopicky,no neviem isto.

Ereska,
zabudla som ti odpísať vtedy,že aj ja som bola u tej diabetologičky Ďž.,práve sa tam chystám tento týždeň,lebo mi končí balenie,potrebujem recept.Nevieš náhodou,či tam nestačí len zavolať?voľačo mi vravela,že aj zavolať sa dá.

No a v Bojniciach je jedna kaviarnička,taká utulná,oproti Dobrej víle,super kávu tam robia,boli sme tam včera, aj tam mali dáke holky "babinec", takže ak by ste boli ochotné prísť do Bojníc...

janula18
autor
22. sep 2008

Lucula
selezin
má silné antioxidačné účinky a pomáha chrániť bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov
pomáha posilňovať imunitný systém
pôsobí priaznivo pri spomaľovaní procesu starnutia buniek
pomáha predchádzať vzniku civilizačných ochorení
priaznivo ovplyvňuje plodnosť mužov

Zloženie:
Selén - 100,00 mcg
Zinok - 15,00 mcg
Vitamín A - 1000,00 mcg
Vitamín B6 - 2,20 mg
Vitamín C - 90,00 mg
Vitamín E - 15,00 mg

je to stiahnute z internetu.
Moj berie ten profertil mo tiež tomu nejak neverím. ALe ked mu to už napísali...

janula18
autor
22. sep 2008

a ešte ten cem-m
ak chceš pozri si na cem-m.cz/zdraví-muže
ma to väčší obsah vit.
Ja by som mu kupila ten cem-m radšej. Ale rozhodni sa

A mne by tie Bojnice upne vyhovovali. Tak babenky, vyjadrite sa aj vy

danielitka26
23. sep 2008

ok baby takže vyhlasujem stretkooooo Hudeciek 😀

BOJNICE KAVIAREŇ CAFEE PLACE 28.9. čas ešte upresníme ale myslím že okolo 16tej by to aj mohlo byť

ohláste sa mi prosím do IP ktoré dojdete na stretko nech viem kolko ludí máme čakať a trošku tam dopredu miesto zajednať 😵

dakujem

ereska
24. sep 2008

lucula73 ahoj ano staci si zavolat a sestricka ti vypise recept a potom sa len zastavis pon a ty beries kolkatku 500 ci tiez 850
no ja idem na preteky takze dufam ze dalsie stretko uz budem aj ja

danielitka26
24. sep 2008

ereska ok možno toto stretko posunieme aj na nejaký deň v týždni lebo zatial sme aj tak iba dve 😖

janula18
autor
25. sep 2008

Dnes som bola zaniesť doktorovi mužove výsledky, tak som mu povedala že chcem isť na to IUI tak sa mám ohlásiť koncom oktobra že potom sa dohodneme. Lebo ešte nevie ako s tým sťahovaním.

danielitka26
25. sep 2008

takže hudec ide do tej novej polikliniky???? 😕 😕 😕

janula18
autor
25. sep 2008

Ano, vlastne celé sídlisko(poliklinika) sa tam sťahuje, niektorý doktori sú vraj už tam. On vravel, že sa tam ešte nekúri tak si nevie predstaviť, ako by ženám vravel nech sa vyzlečú, že by sme tam drkotali. Tak sestrička vravela že zatial by to malo byť okolo 20 oktobtra, ale die dátumy sa menia už od augusta, tak nevedia ani sami.

A ja sa vytešujem, že sme sa pohli ďalej, dnes som to už povedala aj naším (zatiaľ o ničom nevedeli) boli prekvapený, že s tým má manžel problém "naňho by to nepovedali". Takže ďalší kaneň padol a ešte ostávajú svokrovci.

danielitka26
26. sep 2008

sem nik nechodííí ??? 😒

janula18
autor
26. sep 2008

Danielitka, tak ako to stretko?
Ja sa sem pozerám, ale keď nik nič nepíše, tak si nebudem písať sama sebe.
Mužíček čítal u Kubiša v BB čo môže napomôcť k otehotneniu tak už meriame BT, no som z toho trochu vedľa. Neviem, asi budem musieť kúpiť iný teplomer. Nemáš s tým náhodou skúsenosti?

lucula73
26. sep 2008

Ahojte baby,

bola som tento týždeň 3dni preč,nedostala som sa k veľmi k počítaču.Tak ku stretku toľko,že veľmi by som sa chcela stretnúť,teoreticky by som možno mohla aj túto nedeľu,no môj manžel má voľný víkend,len raz do mesiaca mu to vyjde,lebo chodí na smeny,určite niekde pôjdeme cez víkend a čo potom,keď sa náhodou do 4. nevrátime??Fakt neviem,no ak by sme to presunuli niekedy v týždni,hoc aj v pondelok,určite prídem.Tak tolko k tomu.

Janula,
ja si meriam BT už od apríla,ako som bola na tom HSG,mám aj pekné grafíky,aj anovulačné,celkom sa v tom vyznám,potom ti ukážem moje,aj ti môžem k tomu povedať viac.Ja som si merala teplotu už pred 5 rokmi,presne som vedela,kedy bola ovulka,aj naša dcéra "vznikla" na 1O. alebo 11.deň cyklu,to viem určite,no teraz sa nám nedarí,tak kde je chyba???Viac na stretku,dúfam,že dáke bude.No a dnes som nič nevybavila,lebo o pol2 tam už doktor nebol.

Ereska,
beriem stále 2xdenne po 5OO,dnes som tam bola,povedala,že to stačí,tak neviem.

danielitka26
27. sep 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

takže stretko sa odkladá na najbližší piatok alebo nedelu ...to už nechám na vás na ktorom dni sa dohodnete


🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janula18
autor
27. sep 2008

ok, mne viac vyhovuje piatok.

danielitka26
28. sep 2008

ale piatok až po 17tej okolo 17:30 pretože ja do piatej iba robím 😒

janula18
autor
28. sep 2008

tak to ti teda nezávidím taku pracovnú dobu, to zabiješ skoro celý deň.
A to stretko uvidíme, čo napíšu ereska s luculou

lucula73
28. sep 2008

Ahojte,
tak aj ja by som bola radšej za piatok,je mi jedno o kolkej.Dúfam,že to stretko konečne vyjde.

ereska
28. sep 2008

bambulky ja mam tento tyzden poobednu ☹ ☹ ☹

danielitka26
29. sep 2008

to hádam nieje normálne my sa asi nikdy všetky nestretneme :(

ereska nedá sa ti vymeniť smena ?? ak by to aj nevyšlo tak aj tak vyhlasujem teda oficiálne stretko na piatok 17:30 v Bojniciach v parku a potom rozhodneme kde zakotvíme ....súhlasíte ???

janula18
autor
30. sep 2008

ok, dúfam, že to sa to teraz podarí

danielitka26
1. okt 2008

takže baby neohlásite sa ???

lucula73
2. okt 2008

Ahojte baby,tak koná sa zajtra niečo?
Ja by som mohla prísť,tak na hodinku,trochu pokecať.A vy?

janula18
autor
2. okt 2008

ja môžem, len si sa dlho neozývala tak som nevedela ako teda.

janula18
autor
3. okt 2008

Babulky ja teda budem čakať v Bojniciach v parku oproti kinu. Teda stretneme sa na tu 17.30
Dufam že pridete

lucula73
3. okt 2008

Ahojte,aj ja dôjdem,dúfam,že mi do toho nič nepríde.Hádam nebudeme iba dve...

ulrika
3. okt 2008

ahojte chcem sa vás spýtat či náhodou neviete či sa aj d. Hudec stahuje do novej polikliniky 🙂

janula18
autor
3. okt 2008

ano ale až ku koncu oktobra, lebo zatial sa tam nekuri tak vravel že tam dovtedy nepojde

ulrika
3. okt 2008

dakujem a ešte by som sa hcela opýtat či berie hudec aj nové pacientky choím do heliosu a mám gynekologičku na poliklinike ale chcela by som prejst k hudecovi nevieš či by ma zobral?

janula18
autor
3. okt 2008

Myslím že ano, ale by som šla čo najskôr. Kolegyňa sa tam zahlasovala pred mesiacom a a zabral ju ale sestričky sa snažili ju nahovoriť nech sa nahlasi k Mifkovej. Ale vzhladom že maš asi nejaké problémy (ked chodíš do heliosu) a on ma na to špecializáciu tak ťa určite zoberie

Ak sa smiem spýtať tak odkial si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre