MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
8. okt 2008

Ereska,
potom po návšteve doktora napíš,čo máš nové,OK?

ereska
8. okt 2008

lucula73 jasne napisem pekny dnik

danielitka26
8. okt 2008

lucka ahoj 🙂 kedy ti ide drahý na spg?? ide ku kittelovi ???

lucula73
8. okt 2008

Danielitka,
neviem komu pôjde,doktor povedal,že je to jedno,tu u nás v Bojniciach je tiež jeden,to by mal najbližšie,aby to tam doručil čo najrýchlejšie 🙂 .No a kedy? To je ťažká otázka,dúfam,že keď pôjdem o mesiac na folikulometriu,tak tie jeho výsledky budem už mať.A neviete mi poradiť,či má brať tie vitamíny alebo ich vysadiť?Lebo to som mu ja kúpila pred týždňom,teda ich užíva asi týždeň...

janula18
autor
9. okt 2008

Lucka musíš ho tam najprv objednať lebo môže trvať aj 2-3 týždne kým ho zoberu. Tak čím skorej tam zavolaj. A tie vitaminy kludne môže brať, za tak kratky čas mu to moc nezlepší, a ak by aj hej tak mu neuškodí ak by mal aj dobré výsledky a bude brať vitaminy nadalej, a u doktora môže spomenúť, že už berie cem-m a ako dlho.

ereska
9. okt 2008

Ahojte babulky moje ododnes berem prednison v sobotu zacinam brat clostibegyt a este mam injekcie pregnyl takze zaciname ideme do utoku drzte paste 🙂

janula18
autor
9. okt 2008

ereska to stimuluješ na nejaký zákrok?

lucula73
9. okt 2008

Ereska,ten metformin ešte berieš?A pomohol ti ?Tiež ma zaujíma,prečo budeš brať clostilbegyt.Držkaj sa.papa.

janula18
autor
9. okt 2008

Ahojte, mne zas mrcha prišla v utorok (takže o dva dni skôr) tak som z toho trochu...
V pondelok budem volať H. aby som sa objednala na preventívku, mala som ísť už v septembri, ale pri tom že som tam chodila každú chvíľu som na to aj zabudla.
Ereska ešte je na sídlisku? nehovoril bližšie kedy sa má sťahovať?

ereska
10. okt 2008

Janulka 18 Stimulujem ale budeme skusat prirodzene a este je na sidlisku
Lucka73 no ja beriem glucophage 850 a ten mam brat dalej na tu inzolinovu rezistenciu a stimulujem a v piatok o tyzden idem na kontrolu na 11 dc tak uvidime ci budu nejake vajka a ako budu dozrievat a dakuejm vam pekne inak nejdete tam niektora 17,10 som objednana na 11,45 mohli by sme sa stretnut

janula18
autor
13. okt 2008

Dnes som sa objednala na preventívku idem až 30.10 tak sa ho opýtam ako s tým IUI

Ereska
chcem sa opýtať, či predtým ako ti predpísal lieky na stimulaciu či si mala nejaké vyšetrenia (sledovanie cyklu) aby vedel určiť dávkovanie. Lebo ja dúfam, že keď tam pojdem to budem mať tesne pred menz. mi da aj lieky, lebo čo som čítala tak sa berí už od cca 3 dňa cyklu. Lebo na to IUI chcem isť už teraz v novembri

ereska
13. okt 2008

Janula18 ano od tretieho dna cyklu som zacala brat prednison a od piateho dna clostibegyt takze u teba to bude podobne , jedine co mi dal minuly mesiac boli lieky na sliznicu maternice estrofem 2x1 14dni a po dobrati lutenil 1x1 10 dni a hned ako sa po dobrati dostavil menzes som zacala so stimulkou takze uvidime ako to dopadne kazdopadne drzim paste nech ti to vyjde

janula18
autor
13. okt 2008

Ereska, predtým ti nerobil nejaké krvné testy alebo soná? Takže myslíš že keď tam pojdem koncom oktobra (to bude najaký 23 DC) tak mi vpohode predpíše tie lieky?

Inak čo ma objednal na toho 30.10. vravela sestrička že už mám prísť do novej UNI kliniky na 4.poschodie

ereska
13. okt 2008

Janula18 krvne testy mi robil ale uz davnejsie hormonalny profil stery ci tam nieje zapal chlamidie a pod. a sono mi robi skoro vzdy ked tam pridem
a kedy ides na IUI? kto ti to bude robit ci to ides do Martina ?

danielitka26
13. okt 2008

ahoj ereska kedy budeš mať čas?? kedy spískame dalšie stretko????????

ereska
13. okt 2008

Ahoj danielitka no uvidim do kedy budem marodit alebo niekedy ked pojdem k dokymu to by bolo super len neviem kto by ste mohli aj do obeda

ereska
13. okt 2008

v piatok by som mohla prist skor a pred tym nez pojdem k hudecovi mozme niektore stretnut???

lucula73
13. okt 2008

Ahojte baby,
konečne je tu niečo nové napísané.Aj ja som už myslela na stretko,no cez obed asi ťažko...
Ereska,ako dlho mieniš marodiť,ha? Bola by som rada,keby prišli aj iné holky,nie len my tri,čo sme boli.
Danielitka,ty ako,zaberajú liečiky?Bola ovulka?

lucula73
13. okt 2008

Danielitka,už som ťa našla ,aj graf som videla v inej téme...

ereska
13. okt 2008

Lucula73 neviem do kedy marodit v praci je to na prd co som volala s babami je tam nejaky bordel takze tam sa nejako ponahlat nebudem takze v stredu sa opytam obvodnej ci ma vypise na dlhsie a da mi nejake vychadzky alebo poviem hudecovi ale to by sa mi neoplatilo koncit jednu a druhu zacat

danielitka26
13. okt 2008

lucka sama vidíš ako giulinka mi poradila clostyl tak s ním som sa kŕmila aj ked som sa bála aby to nemalo na mňa prudké reakcie ale zvládla som v pohode a od zajtra začínam duphaston tak sa teším aj ked viem že tehu to nebude aspon budem mať po dlhej dobe normálne krámy ...aj ked mi to asi vyjde na svadbu ...síce mohlo by to počkať aj deň po svadbe nech sa v pohode zabavím 😝

ereska
13. okt 2008

Danielitka26 a kamze ides na svadbicku?

danielitka26
13. okt 2008

do žiliny už na tretiu tento rok 😉
už štvrtý pár z našej partie sa berie na jednej som nebola preto na tretiu ...a piata bola koncom novembra 2007 čiže už sme takmer celá partia manž páry ...doteraz som tam bola vydatá iba ja 😀

ereska
13. okt 2008

Ani mi sa neponahlame v novembri bude 10 rokov co spolu chodime 🙂 🙂 🙂

janula18
autor
14. okt 2008

ale sa to tu včera rozbehlo.
Ereska rozhodne si pýtaj vychádzky poobede, a nejako to na ten čas cez víkenz doladíme.Dúfam.

Inak ja by som chcela ísť na to IUI už teraz v novembri, len uvidím čo povie H. Stimuláciu a sono by robil vraj on a na samotný zákrok by som mala isť do Martina, lebo to už on nerobí. Tak dúfam, že to víde ta ako si to predstavujem, lebo to iui som len minule spomenula, že už mi to čakanie lezie na nervy a že by som to chcela skúsiť, tak vtedy len povedal nech prídem koncom okt. a že sa dohodneme.
A hlavne v niektorých veciach som dosť poverčivá alebo sa aspon slamky chytám, neviem, cez net som si dala vypočítať u Jonáša plodne dni a vychádza mi to na nov. celkom dobre ale v decemri mam velke riziko, takže to by som neriskolala. Tak ak by to teraz nevyšlo pripadalo by do uvahy až január. Len tam su tie sviatky, takže...?

Lucka minule čo som si merala BT som mala stale zvyšenu teplotu, ani len nepoukazovalo na to že by mi mali prisť, aj cez menz prvy den mala zvyš. teplotu. Neviem ale mala som aj kašel a brala som antibiotika tak neviem, možno to skreslilo. Veď uvidime teraz, kupila som si nový teplomer ortuť. a meram si to zospodu, takže uvidíme..

Pekný den

ereska
14. okt 2008

Janula 18 tak drzim paste a ked tam prides hned mu pripomen na com ste sa dohodli??, ze chces ist na to IUI a prajem pozitivnr vysledky

lucula73
14. okt 2008

Janulka,
môžeš mať zvýšenú teplotku aj prvý deň cyklu,keď vlastne dostaneš mrchu,ona ti potom klesne.Aj ja som si namerala minulý cyklus ešte zvýšenú teplotu ráno a poobede som dostala kramy.Inak mám tento cyklus pekný grafík,len som neprišla zatial na to,ako ho sem vložiť. Neviete mi niekto poradiť?Som na wunschkinder .

danielitka26
14. okt 2008

lucka pod grafom máš tú stránku http ..wunsch..tak tú prekopíruj a normálne ju vlož sem ako ked ideš niečo písať a pošli ono to pojde

lucula73
14. okt 2008

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
neviem,či som to dobre skopírovala.

lucula73
14. okt 2008

Hurá,ide to!
Čo poviete,bola ovulka? No už ma brucho bolí,aspoň týždeň,mrcha dorazí možno aj zajtra.Tak dík za radu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre