MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.
janula18autor
20. okt 2008
Stretko by bolo fajn len tento vikend oslavujeme maleho narodky. Tak by som nemohla prisť.
janula18autor
20. okt 2008
Luci, môžeš mi poslať do IP čislo na tých majstrov na zateplenie? Dik
danielitka26
20. okt 2008
babulky stretko spáchame hádam po všetkých svätých ten najbližší víkend čo vy na to ??
ereska
21. okt 2008
Lucka 73 tak nezabdni vo stvrtok u hudeca sa stretneme pekny den 🙂 🙂 🙂
lucula73
21. okt 2008
Ereska,nezabudnem,určite prídem.
Jani,máš to číslo v IP.
janula18autor
22. okt 2008
Dakujem
janula18autor
22. okt 2008
Takto mi to vyzerá. Zatial pekne, že?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ereska
22. okt 2008
Janula18 no len tak dalej hezkyyyyyy 🙂 🙂
lucula73
25. okt 2008
Ereska,poslala som ti IP,dúfam,že to dostaneš.

Babenky,nikto tu nič nepíše,asi nikto nemá nič nové... :-|
ereska
26. okt 2008
Lucula73 dakujem ip mi prislo
Vo stvrtok som bola na kontrole mala som dve dozrete vajicka 19mm pichli mi pregnyl 3 dni snazilkovat a od utorka si vkladam ultrogenstan tak uvidime ten mam na 8 dni potom ak do 14 dni nepride mrska urobit si test a ist k hudecovi pekny dnik to sa deje momentalne so mnou 🙂 🙂
lucula73
27. okt 2008
Ahoj Ereska,
chcela som sa ťa ešte spýtať,že či ten 19 mm folikul je už dostačujúci?čo vlastne povedal doktor?lebo ja keď som bola v júli na folikulometrii,tak som mala na 10. deň 16mm,a ke´d som prišla na 13. deň,tak som tam nemala nič,a on mi povedal,že je to anovulačný cyklus.Teraz som nad tým rozmýšlala,že ten môj folikul mohol za tie tri dni dorásť a prasknúť a preto tam nič nevidel... Ja len preto sa pýtam,že to sa mi stalo už dva krát,ono to potom vyzerá na anovulačné cykly a nemusí to tak byť,lebo mne doki vtedy povedal,že by mal mať aspoň 20 - 22mm,tak sa v tom vyznaj.A čo nové? Snažilkovský víkend za nami... 😃 😃
ereska
27. okt 2008
Lucula73 ano snazilkovsky vykend za nami myslim ze boli dozrete tie vajicka ano vacsinou ked maju okolo 20-22 tak praskaju no co viem z ineho fora foliky narastu za 1 den o 2 mm a kedze po pregnyle praskaju do 36 hodin tak tie moje mohli mat uz aj tych 21mm ked praskli tak si aspon myslim a ktej tvojej zahade nemohlo ist o folikuli ktore praskli a neoplodnili sa tak ze on ani nevidel zlte teliesko ktore potom vznika???
kuspitka
27. okt 2008
Ahojte dievcata chodite do centra do kosic???
ereska
27. okt 2008
pokial nastala ovulacia malo by sa vytvorit a na sone by ho videl

Žlté teliesko-Teliesko, ktoré vzniká z folikulu po ovulácii a produkuje ženské pohlavné hormóny, predovšetkým progesterón.
ereska
27. okt 2008
kuspitka nie navstevujeme rovnakeho lekara v Prievidzi na strednom Slovensku venuje sa asistovanej reprodukcii
kuspitka
27. okt 2008
ereska aj robi umele oplodnenie????
ereska
27. okt 2008
nie to posiela do Martina do Heliosu odkial si a aky mas problem?
kuspitka
27. okt 2008
som z Hnusti ...chodim do heliosu mame darcovske spermie..bola som na IVF1KET.2KET vsetko odumrelo idem na laparku a asi na IUI
ereska
27. okt 2008
a ty si nebola na laparke pred tymi zakrokmi, alebo ides druhy krat a co ti zistili mavas ovulaciu vsetko je ok ?
kuspitka
27. okt 2008
tak ovulku mavam stale inak mrchu mam nepravidelnu a poriadne.
idem prvy krat na laparku pri IVf nepotrebujes laparku
ereska
27. okt 2008
urcite mavas ovulku vynechanie menstruaciu to byva anovulacnny cyklus ja mam tiez menzes ako rocne obdobia
kuspitka
27. okt 2008
inak aj ja.mam ist na laparku mrcha meska este beriem aj lieky ale nepomahaju
ereska
27. okt 2008
A ake lieky beries ja som brala duphaston po nom som mavala pravidelne po vysadeni mi vzdy prisiel menzes ale ak som ho prestala brat bola som na tom tak isto a vzdy ti meskavalo ?
kuspitka
27. okt 2008
aj ja to beriem a potom ti kedy prisli?kolko si to brala?
ereska
27. okt 2008
vzdy mi prisiel tak na 5 den po vysadeni no maximalne do 14 dni by ti mal prist ak nie navstiv lekara a brala som to vyse 6 mesiacov kolko ti meskaju po dobrati?
kuspitka
27. okt 2008
tak beriem to 7den...tak zajtra to vysadim doktor povedal ze do stvrtku musi prist
ereska
27. okt 2008
a kolky si den cyklu a nemas to brat 10dni?
kuspitka
27. okt 2008
nie povedal 7dni to musim bart
ereska
27. okt 2008
kuspitka musim teraz uz ist pride milacik a ideme este niekam prec ak sa sem dostanem vecer napisem ja som to brala vacsinou od 14 dna cyklu do 23 a na piaty som dostala takto vychadzalo tych 28
a ty si to kolky den zacala brat? zatial idem papa
kuspitka
27. okt 2008
j uz amm 30den dnes .a zacala som to brat20den

Začni písať odpoveď...

Odošli