MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
22. okt 2009

no aj mne sa vyhadzovali pred mrchou a aj vtedy sa mi vyhodili,keď som bola tehu,taskže už tomu neverím,že len pred mrchou..

danielkabn
22. okt 2009

no a okrem toho zerem ako prasa,co je tiez priznak mrchy..u mna kazdy mesiac.. 😒 ja sa musim prestat vsimat,lebo sa zo vsetkeho zblaznim

zlatanka30
22. okt 2009

Neviem kedy este po mrche musim prist na kontrolny ster apotom uvidi.ale bude to mozno asi az v decembri.a dokonca budem musiet ist aj na laparku povedal mi to dnes. je to este na dlhe lakte ja sa z toho asi uz zblaznim.danielka moja ahoj.kiez by som nedostala mrchu bolo by to ovela lahsie

lucula73
22. okt 2009

presne tak,ale niekedy sa to nedá,ja som sa pozorovala 4,5 roka,už som bola z toho na prášky a nakoniec som mala presne také isté príznaky ako pred mrchou,týždeň som chodila s vložkou,že už už dostanem a mrchy nikde,našťastie.. 🙂

danielkabn
22. okt 2009

Ahoj zlatanka 😉 kebyze niktora z nas nedostane mrchu,bolo by to najlepsie 😉 uz by sme sa len stretli u doktora a potom v porodnici

zlatanka30
22. okt 2009

no to by bolo najlepsie.uz som z toho vsetkeho dost unavena mam niekedy pocit to vsetko to vzdat .asi tak nejak to vidim ja.

danielkabn
22. okt 2009

kazdy mi vravi,ze ked sa na vsetko vykaslem,tak otehotniem skor,ako ked sa sledujem 😉 tak ja neviem

zlatanka30
22. okt 2009

to je pravda aj mne to hovoria,lebo cim viac chces tym viac sa nedari.lenze niekedy je to tazke.tak sa nebudeme sledovat 😀

danielkabn
22. okt 2009

no ale nesleduj sa,ked sa dva roky nedari bez sledovania.. ☹ myslim,ze najprv treba zistit,co mi je a potom sa prestanem sledovat,ale doktor mi povedal,ze som v poriadku..akurat ze mam nepravidelne cykly..

zlatanka30
22. okt 2009

a hsg vysetrenie mas uz za sebou??

danielkabn
22. okt 2009

nie..to mi zatial doki nenavrhol 😒

zlatanka30
22. okt 2009

aha som myslela,ze si to uz absolvovala.som dnes isla od neho s takymi miesanymi pocitmi.neviem preco.

danielkabn
22. okt 2009

a co ti hovoril? nieco zle..alebo mozno nemal naladu,ved tolko zien co tam chodi,ani sa necudujem

danielkabn
22. okt 2009

inac sranda,nie sme tak daleko od seba a piseme si..som si to predstavila,ja sedim v obyvaku,ty tiez niekde..a mame to cez ulicu 😉

zlatanka30
22. okt 2009

ze to bude dobre a ja blba tomu neverim.som bola tam ako vygumovana ked som bola tam .isla som tam po nocnej spala som tri hodiny a este som cakala skoro hodinu.

zlatanka30
22. okt 2009

to ano musime sa niekady stretnut a pokocat .ja ta budem potporovat a aj ty mna 😉

danielkabn
22. okt 2009

neboj,bude to dobre,musime si to hovorit,lebo sa to otoci proti nam 😒 no ja bych bola rada,keby sa zadarilo,pretoze od januara budem bez prace a takto by som bola na rizikovom,lebo kvoli diagnoze musim byt

danielkabn
22. okt 2009

budeme sa podporovat navzajom 😉

zlatanka30
22. okt 2009

to mas pravdu.idem do robotky zajtra aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooojjjjjjjjj

danielkabn
22. okt 2009

ahoooj,tak zajtra,papa

ereska
24. okt 2009

Ahojte babulky tento cyklus som nebrala ziadne lieky dnes som 15dc a mala som zvysenu teplotku asi je ovulkaalebo bola vcera no bolia ma hrozne vajecniky a krize co ma pocas ovulky nikdy nebolelo mate vtedy bolesti????

danielkabn
25. okt 2009

Ahoj ereska,no mna bolia vajecniky aj krize 2 tyzdne po menzese uplne sialene,a tiez som mala teraz prvykrat ovulku,asi? neviem,ale podla ovu testov som zistila,ze bola...takze snazilkujte 😉

ereska
25. okt 2009

danielkabn no to by bolo super a kolky si dc??? ja som dnes 16dc snazilkujte aj vyyyy inak ja robim v BN a mam odtial svagrinku 🙂

zlatanka30
25. okt 2009

ahojte babulky.aj my snazilkujeme si nemyslite,ze ste len dve 😀

ereska
26. okt 2009

to je sranda vsetky mame plodne dni dufam ze sa stretneme s // u Hudeca 🙂

danielkabn
26. okt 2009

Ahoj Ereska,ja som 29DC,9 den asi po ovule,ja neviem robit tie grafy BT,ale som si robila ovu testy a najsilnejsi pruzok som mala minulu sobotu,tak podla toho si to myslim. Aj ja robim v Banovciach,aj som tam byvala,len ked som sa vydala,tak prestahovala do PD,mame tu s manzelom byt na severe,a nechceli sme zostat v bn..ale robotu tam mam,lebo som rada,ze ju mam v dnesnej dobe a kedze je manzel na tyzdnovke prec,spim u rodicov.
Inak,nepoznam tvoju svagrinku? keby vedela,ako sa vola 😉
Zlatanka,tak snazilkujte,snazilkujte,my sme uz po ovule,tak je to take,ze cakame,kedy sa objavia //
Tak dufam,ze teda vsetky tri budeme coskoro tehulky 😉 to by bolo krasne a velmi to vsetkym prajem...

ereska
26. okt 2009

danielkabn poslala som ti ip tam mas aj ako sa vola 🙂

ereska
27. okt 2009

Danielka a kedy budes testikovat???? 🙂

danielkabn
27. okt 2009

ja neviem,kedy mam testovat ☹

ereska
27. okt 2009

a bt ? ako si na tom??? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre