MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

janula18
autor
26. mar 2009

ahojte babulky.
To máme ale krásne počasie 😝
Neviem či z toho alebo z tej provery ma dosť boli hlava a stále pozeram čo by som jedla. Neviem ale ak to pôjde takto ďalej tak bude so mna gula.

danielitka26
26. mar 2009

jani ahooooj 😉 len papaj papaj veeed pre miminko urobíš všetko na svete či nie ?? je jedno či priberieš teraz máš predsa iné priority 😵 😵 😵

janula18
autor
26. mar 2009

To ano ale keď sa už teraz do ničoho nezmestím

danielitka26
26. mar 2009

miška ten obkladač čo vám robil sa nevolá náhodou palo pánis?? na začiatku lehoty býva ...lebo ak yo aj mne mal on obkladať ale na poslednú chvílu som ho odvolala ...lebo som našla aj lepšieho aj lacnejšieho majstra 😉

danielitka26
26. mar 2009

jani treba kúpiť nohavice v páse do gumy a máš postarané 😎 😎 😎

lucula73
26. mar 2009

Jani,inak ja by som pojedla aj klince,skutočne,ja som tak pribrala,možno to robia tie konské dávky hormonov,no každú chvílu hladám dačo pod zub... 😝

danielitka26
26. mar 2009

baby nebojte sa po tomto priberaní bude už len tehulkovské priberanie ...sa teším na vás obe ked budete tehuuu 😵 😵

lucula73
26. mar 2009

a ty čo,veď sa hádam pridáš!!!!berieme ťa do partie 🙂

aplless
26. mar 2009

ahojte ano danka vola je to on a koho ste zohnali?a co vam ide obkladat?

aplless
26. mar 2009

skusim dat foto do albumu

aplless
26. mar 2009

uz som dala volake foto danka nie ten nas sa volal palo adamik nie panis ze ten panis je dobry akurat mi muz hovori

danielitka26
26. mar 2009

Mišulka pekné to máte ...ja mám Sedláka Jozefa ....už mi položil vv kuchyni a špajzi dlažbu nalepil obklad medzi linku a od pondelka začína jednu kúpelňu obkladať- zelenú ..a ked skončí pokračuje modrou na prízemí 😉 potom hodím aktuálne foto

danielitka26
26. mar 2009

a v kúpelke máš aký luster ?? lebo ja som na prášky že čo tam dať či 9 bodoviek alebo nejaký luster

aplless
26. mar 2009

no nad zrkadlom mame svetlo a luster mame ufo dufam ze vies ake to je ale tieto ufa mame v celom byte v kazdej izbe ine jasne ze a na tvoje foto sa tesim 🙂

danielitka26
29. mar 2009

no takže my zajtra začíname ...som zvedavá ako rýchlo nám to pôjde 😉
inak som unavená na smrť ja neviem čo mi je 😔 😔 😔 celú noc sa mi snívalo že som tehotná 😅 kiež by to pravda bola

aplless
6. apr 2009

baby kde ste??? temu som nasla az na 4 strane 😖 😖 😖 😖 tak piste danielitka ako pokracujete s prerabanim???

janula18
autor
9. apr 2009

Babulky prajem vám veselú veľkú noc 😀

Tak ja od zajtra pichám menopur, tak som stáááášne zvedavá ako dopadnem. Dúfam že sa dopracujem aspon k odberu 😝

ereska
22. apr 2009

Ahojte babulky vykupkane nejako je tu mrtvoooo .
11.5. idem do nemocnice a 12.5.mi budu robit laparoskomiu prefuky a este driling vajecnikov tak som zvedava ako to dopadne
co mate noveho?

danielitka26
22. apr 2009

ahojte ja sa idem zajtra objednať ku hudecovi aby som mohla začať s liečbou a prípravou na KET

lucula73
23. apr 2009

ereska ahoj,čo to tu čítam,ti ti navrhol Hudec?ja nad tým uvažujem,lebo prvé ivf nám nevyšlo,nemám veľmi chuť do druhého,tak fakt neviem...potom daj vedieť,ako si dopadla...ok? 😉

danielitka ahoj,dúfam že sa nehneváš za to stretko,bolo to fakt rýchle,keby sa neboli stretli v dobrej víle,tak ani ja by som nebola šla...

kedy bude stretko?je ti to jedno?
a ereska ako?

ereska
24. apr 2009

ja proste viem a citim to tak ze to pojde aj bez umeleho oplodnenia no a on ma uz chcel poslat na umele a ja som mu navrhla ci neurobime este laparku aneskusime tutoo moznost suhlasil okamzite no nam sa uz po prefukovani vajcovodov podarilo snad sa podari opat 😉

danielitka26
24. apr 2009

za stretko sa nehnevám ...

a nejdete niektorá 14.5. k hudecovi ?? som objednaná

bola som tam včera a on zase Danka sem Danka tam pomôžeme nebojte sa, zavoláme Davidovi (riaditel centra v Zlíne - ten ma pripravoval aj na prvý ket a zákrok mi robil už MUDr Chovanec tiež úžasný chlap) ale tentokrát nebudeme náhliť zo stimuláciou pokial bude treba tak budeme stimulovať aj tri štyri mesiace aby sme vybudovali pekné "kefy" aby sa nám tam embryo pekne udržalo 😉 tak takto ma znova naštartoval do nového kolotoča pred transferom

ereska
24. apr 2009

danka drzim paste nech vam to vyjde a aj mna stale prehana hore dole bola som tam tento mesiac 3x skoro 4x oni si myslia ze mam kazdy den volno a vsetko by som vybavila v jeden den
😉

aplless
28. apr 2009

ahojte aj ja sa idem objedna k Hudecovi najblizsie bo zase prisla mrcha a minuly tazden bol mužík na spermoskach dopadlo to super ma 100percent takze este je obeham odbornikov a uvidim co bude dalej
danka tak drzim palce nech ti to dopadne co najlepsie aj ostatnym babenka a piste častejsie

lucula73
28. apr 2009

ahojte,aj ja som tam bola včera na krv,no Hudec tam ešte nebol,len sestričky,inak boli dáke ofučané a podráždené hneď zrána...keď si pojdem po výsledky,tak sa chcem objednať na preventívku,tú laprku už nejdem riešiť,ideme rovno na druhé ivf... ☹

danka - tak držím palčeky,nech to tentokrát určite vyjde...a ty si nechcela ísť aj na ivf???čo to čítam že ket? 😕

ereska
30. apr 2009

Ahojte no zblyziacim sa terminom zacinam mat strach ale dufam ze to rychlo prejde uz aby som bola doma
Lucula preco nechces ist na laparku pred ivf?? aspon budes mat istotu ci je tam vsetko poriadku ako vyhodit peniazky na ivf neviem co myslis??

aplless
7. máj 2009

ahojte ja v utorok idem k Hudecovi prvykrat tak som zvedava 😝 čo mi povie

danielitka26
7. máj 2009

ahojte ....Mišenka ako je možné že ja som sa objednávala o týždeň skôr ako ty a k hudecovi idem o dva dni po tebe ?? to tam je potom aký systém ?? 😕 😕 😕 😕

orsulka
7. máj 2009

ahoj dani.....????? prides dneskaj??????? 😕

danielitka26
7. máj 2009

orsulka to vieš že áno a len kôli tebeeee 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre