MUDr. Macháneková - ISCARE Bratislava

frida1990
13. jan 2023

Ahojte žienky,
chystáme sa k MUDr. Machanekovej z bratislavského IsCare na konzultáciu. Tie čo k nej chodíte alebo ste chodili, boli ste spokojné? Ak nie, ktorého lekára z danej kliniky odporúčate? Mali ste v IsCare BA niektorá aj soft cyklus a vyšiel vám?
Vopred ďakujem za odpovede.

frida1990
autor
13. jan 2023

A ešte ďalšia otázka - dúfam že IsCare Bratislava robia aj cez víkendy, viete niekto?

barju
13. jan 2023

@frida1990 ja k nej chodím,sadla som si s ňou osobne aj s manželom, mám skúsenosť aj s inými doktorka mi,lebo ona robí iba v určite dní,alebo potom chodí po nejakých školeniach ale ona z nich bola najpríjemnejšia a zodpovedala mi všetky otázky. Tento/budúci mesiac by som s ňou chcela poriešiť IUI. Jedine čo som sa s ňou názorovo nezhodla, keď povedala že menštruácia musí bolieť,že vtedy bola urcite ovulácia. Poznám veľa žien ktoré nemali bolestivú menštruáciu a otehotneli. Ja som začala mať bolestivú až počas stimulácie letrozole+Ovitrelle. Veľa ľudí,veľa chuti, určite sa nájdu takí,ktorí spokojní neboli,alebo niekde inde mali lepšiu skúsenosť. Čo sa týka tej práce cez víkend to by aj mňa zaujímalo 🙂 ešte som sa na to nespýtala,lebo nebol dovod

gejb
13. jan 2023

@frida1990 áno, zákroky (odbery vajíčok a vklady) robia aj cez vikend. Vyšetrenia a konzultácie cez pracovné dni .

clockwork
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frida1990
autor
16. jan 2023

@clockwork veľmi vám držím palce, ďakujem za zdieľanie, my máme onedlho prvú konzultáciu tak už som zvedavá ☺️

gejb
16. jan 2023

@clockwork takže môžem aj dve doktorky? Mne povedali, že si nemôžem vybrať deň, ze musím chodit len ku jednej a vtedy, kedy ona ordinuje. Ale teda nie som spokojná tak premýšľam ze vymenim. Inac ibe mi robili vklad, a práve od Misakovej sa ujal,aj keď teda nevydržal, mam z nej dobrý pocit. Preto sa rozhodujem medzi nimi dvomi.

clockwork
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadula_15
2. feb 2023

@barju jasné, to každému sedí niekto iný, my sme síce boli v MT, ale v BA chodí kamoška a k Machánekovej a ona si ju chváli, že jej prístup im vyhovuje. Že narovinu im všetko povie, vysvetlí a že to je presne to, čo potrebovali, aby vedeli na čom sú.
Dobré je to, že ak lekár náhodou by nesadol alebo čosi, tak bez problémov keď si požiadaš ti ho vymenia.

barju
2. feb 2023

@clockwork ja som bola v pondelok u Misakovej na hyfosy a bolo to super. Som tu čítala ako na to išli ženy s diazepamom a spinia ešte 3 dni. Ja som nič necítila aj bez liekov, bola som o 13 a večer už som nespinila. Mohli sme mať styk,lebo tiež povedala že pred rádovo hodinami prebehla ovulácia,čo som na ňu kukala jak puk. Mám PCOS a Machanekova hovorila že neovulujem bez liekov. To že prebehla spoznala podľa nepremenej sliznice maternice a tvaru folikulu. Nič ma po zákroku nebolelo, takže urobila dobrý dojem. Hovorila síce moc optimisticky,že by sa tento mesiac mohlo zadarit,čo sama tomu po 2 rokoch neverím,ale na povzbudenie nie je na škodu.

barju
2. feb 2023

@dadula_15 ako píšem vyššie tak teraz som vyskúšala Misakovu a normálne neviem ktorá sa mi pozdáva viac. Budúci cyklus chceme ísť na IUI tak neviem či k Machanekovej alebo Misakovej

aliii3
3. feb 2023

@barju daj na svoj pocit, intuíciu, myslím, že krok vedľa neurobíš ani s jednou doktorkou, pretože obe sú profesionálky a vyznajú sa v tom, čo robia, tiež som chodila na túto kliniku a tam to cítiť, že sa snažia pomôcť ako vedia 🙂

susana0305
9. mar 2023

Ahoj dievčatá chcem sa opýtať či neviete prečo už dr. Misakova a Belusakova nerobia v Iscare?

clockwork
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barju
9. mar 2023

@susana0305 coze Misakova tam už nerobí? Ešte 1.3 tam bola 😔 za mňa bola naj

barju
9. mar 2023

@clockwork na materskú šla Lenka Lapides. Bola som tam keď sa s ňou lúčili. Mali fofry, a hoci som bola objednaná k Misakovej, tak ma dali na konzultáciu k nej. To bolo" super " sedieť pred tehotnou doktorkou v CAR keď sa mi roky nedarí mať dieťa. Bolo mi pod psa

barju
9. mar 2023

@frida1990 nakoniec som bola na IUI u Machanekovej,bolelo ma to a odišla tak rýchlo že som sa jej nestihla nič spýtať 😔

clockwork
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
9. mar 2023

@clockwork ja som aj rada, lebo som od nej chcela odísť k inej MUDr. A takto ma presunu automaticky 😁😁padol mi kameň zo srdca

clockwork
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra811
10. mar 2023

Joj dievčatá nepotešili ste ma 😔

susana0305
10. mar 2023

Ahoj dievčatá áno brlusakova je preč. ja som mala ísť k nej na vklad tento mesiac a idem k inému dr. voľáky nový z Čiech. No ani neviem popísať ako sa cítim, a kamarátka chodí k misakovej a tej tiež povedali ze je už preč

gejb
15. mar 2023

Tak som im písala a navrhli mi mudr. Machanekovu. Snou som sa stretla len raz, robila mi ET. Je teda profík? Vie co robí? Ma indovidualny prístup? Lebo moja byvala doktorka mi tak neprišla.. 😐

barju
16. mar 2023

@gejb mne prišli ako profíci viacerí dr z iscaru. Na Machanekovej si cením že je otvorená možnostiam a rieši veci aj po telefone.

Inak baby ak by ste chceli vedieť,tak na zaskok je tam doktor Sakalz iscare Martin,a má veľa spokojných pacientiek

kinyo3112
13. apr 2023

Ja som chodila k doktorke Lapides (ako je vyššie spomenuté je na materskej). Preradili ma k doktorke Gabriele Šustovej. Máte niekto skúsenosť?

magia22
21. aug 2023

@kinyo3112 ja k nej chodím

sandra811
23. aug 2023

@magia22 si spokojná s ňou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre