• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Muž to už vzdal. Ako mám otehotnieť?

23. októbra 2012 
co mi poradite?Ja to stale strasne chcem (IVF),no muz to uz uplne vzdal :frowning2: :cry: :pensive:
10. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo to vzdal? už ste nejaké ivf absolvovali?
11. nov 2009 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xleax - vzdal to tak, ze tomu uz neveri, alebo tak, ze uz do toho vobec nechce s tebou ist? ja myslim, ze by pomohlo zoznamit ho s niekym, kto preziva to iste - teda zatial neuspesne IVFkuje... ono nie je pravda ze len zeny sa chcu o tom porozpravat, aj muzi to potrebuju, troska uvolnit ten stres... kazdopadne ked sa na to teraz neciti daj mu trocha casu..
11. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj to tiez vzdal a po 3 r. sam navrhol.
11. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xleax - možno to je tým obdobím nechaj ho trošku oddychnúť neboj on sa naštartuje...musíš ho chápať ženy su silnejšie osoby ako muži to chce čas ...... :wink:
11. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno je to tym ze sa citil pod tlakom ako hovori janicca treba netlacit na pilu na IVF musia byt psychicky prirpaveny obaja............
11. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile: moj manžel tiež o niečom takom nechcel ani počut a postupom času na to prišiel...síce je to už šest rokov ale na druhý týžden máme termín v GF...takže predsa len.... :wink:
11. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mate najake IVF za sebou? alebo viacere a stale nic? u nas to bolo tiez raz hore raz dole, vzostupy a pady a tiez sa mm citil casto frustrovany a zacal pochybovat, ci to ma cele vyznam a naco a radsej byt dezdetni... ale ja som to nevzdala a rozhovormi ho presvedcila a chvilu bojovala sama aj za neho. A on sa potom znova pridal. Takze neboj, ak ten tvoj chce dieta, znova sa prida, tak mu ukaz, ze ty si iny zivot nevies a nechces predstavit...
11. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
unás tiež muž vymýšla semtam ale ja som tá čo to vždy dotiahne tam kde treba, takže chodil aj po vyšetreniach a teraz už začínam brať hormóny
23. okt 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok