Nedotiahla som to ani k transferu. Je tu ešte niekto taký?

buducamamina
25. okt 2008

☹ ahojte.Dufam ze vam nevadi ze zakladam novu temu ale mym pocit ze taka tu este nebola a nebudem tu sama.m mam v sebe hroznu bolest a potrebujem si s niekym pokecat co zazil nieco podobne.najde sa tu niekto taky.

lubkaeck
25. okt 2008

Co sa stalo? neboli embryjka?

katy2
25. okt 2008

ani ja som pri 1.IVF nemala ET 😔
je tu viacero dievcat, ktore to nedotiahli k transferu... prajem ti vela sily nevzdavat to a ist dalej....

buducamamina
autor
25. okt 2008

bolo ich 5.z toho 4 trojkove a 1 dvojkove.dnes rano som volala z embryologickou a povedala ze moc velku nadej tomu nedava pretoze iba 1 sa snazi nieco vytvorit a tak pockam do zajtra ale nevidim to ruzovo.

buducamamina
autor
25. okt 2008

zevraj neboli asi moc kvalitne embryjka

buducamamina
autor
25. okt 2008

prepac vajicka

lubkaeck
25. okt 2008

nastracaj nadej 😉 pockaj do zajtra a uvidis. Len nehadz flintu do zita, ved aj zajtra je den a skus sa sustredit na nieco ine, alebo silno mysli na embryjko, aby aspon jedno vydrzalo . Drzim palec 😉

buducamamina
autor
25. okt 2008

a ked si predstavim ze som mohla mat uz po transfere tak mi je zle katy 2

buducamamina
autor
25. okt 2008

vies ja uz nemam ani silu poviem to hnusne ala citim sa ako neplodna chudera

buducamamina
autor
25. okt 2008

budem sa snazit bojovat dalej ale ak mi niekto povie ze boli asi nekvalitne vajka tak potom kde je ten dovod moje vajecniky neprodukuju tak ako maju alebo co si mam myslet ani neviem.

buducamamina
autor
25. okt 2008

katy2 a co sa stalo tebe moja

katy2
25. okt 2008

my sme mali pri 1.IVF embryjok dost, a priamo pri ET dr. zistil, ze sa do mna nemoze dostat, lebo som mala zrasteny krcok maternice... takze vsetky embryjka putovali do marazaku, a ja som mala dalsi mesiac zakrok, kde mi dilatovali krcok. Bolo to v januari... ked si spomeniem, uz mohlo byt babo na svete.... a mrazene embryjka sa nam velmi zle rozmrazovali a co sa rozmrazilo, tak sa nechytilo.... Takze vsetky KETy sme mali neuspesne... Teraz sme to skusili cele nanovo a cakame dvojicky...
Nestracaj nadej... Raz sa to podarit musi.... skor alebo neskor... ale raz sa to podari... a to tvoje embryjko este moze byt dost silne na to, aby sa chytilo a zabojovalo.....
hlavne musis byt silna..... drz sa...

lubkaeck
25. okt 2008

Buduca mamina - pocuvaj - mozno ti nesadli hormony, ktore ti dali. Musis vzckat, ved oni ti povedia kde bol problem. Treba skusat. Nie si ziadna neplodna chudera 😠 prosto to tentokrat nevyslo, ale nabuduce urcite sa budu vajka predbiehat, ktore bude lepsie 😀 Zdvihni hlavu a pod dalej, ono sa to podari, len musis verit 😀

buducamamina
autor
25. okt 2008

tak ak cakate tak vam gratulujem.vies vy ste mali dost vajok len co ja s tymi piatimi a ete k tomu ked len jedno prezilo a do zajtra neviem co spravi.myslim nanho neboj pretoze sa mi ani na nic ine mysliet neda to je najhorsie a ani som posledne 3 noci nenaspala kvoli dnesnemu vysledku co sa dozviem a vidis ako to dopadlo

buducamamina
autor
25. okt 2008

lubkaeck vravis ze to bolo liekmi.no brala som proveru.decapeptyl a potom gonal.uz po troch alebo 4 davkach gonalu zistili ze silno reagujem tak fakt neviem.a vidis nakoniec bolo iba 5 vajok oplodnenych a z toho neviem ci ani to 1 prezije.

buducamamina
autor
25. okt 2008

ved oni to asi doktori neovplyvnia ked su raz nekvalitne tak to asi tak bude alebo si myslite ze ak nasadia ine hormony moze to byt ine.

lubkaeck
25. okt 2008

No vidis - prosto ti lieky nesadli. Drzim tvojmu embryjku palce, aby sa udrzalo. A nedajboze keby sa mu nechcelo, tak ti nasadia lepsie lieciky a b ude vajok dost. Len nesmut, sprav si nejaky vylet, alebo si urob radost niecim inym 😉

Drzim Ti palec a nestresuj.
Pa 😉

buducamamina
autor
25. okt 2008

takze myslis ze to je hormonmi co mi nasadili ak budu ine tak myslis ze vajok bude viac

pipka
25. okt 2008

buducamamina nesmut, ked to aj nevyjde teraz raz urcite 😵
a este tak mimo, nepis velkymi pismenami, lebo ta adminka zmaze, je to porusenie pravidiel fora 😉

buducamamina
autor
25. okt 2008

o pardon nevedela som ze to je porusenie fora

pipka
25. okt 2008

nic sa nestalo 😵 a drzkaj sa

buducamamina
autor
25. okt 2008

len vies stale myslim na to preco bolo tak malo vajok a ete povedia mi ze bolo asi nekvalitne

pipka
25. okt 2008

moze to byt aj vplyvom nevhodnych liekov, neboj, zmenia lieky a druhy pokus uz bude uspesny, drzim palce. 😵

buducamamina
autor
25. okt 2008

joj moja dakujem ti.uz aby som zacala druhou stimulaciou ale to bude najneskor o tri mesiace.no ale davam nadej ete tomu poslednemu embryjku 🙂

scarlette
25. okt 2008

buduca mamina,
skus trosku tomu jednemu embrijku verit a hlavne nehadz flintu do zita...
ako spominali kocky tak vela robia aj lieky a ani lekar nemoze presne dopredu odhadnut ci ti 100% sadnu alebo nie... ja som mala vajka iba dve, z oboch su embrijka a su v mrazaku kam putovali hned po OPU a k ET ani ku KETu sme sa este nedostali ale nevzdavam sa..
prajem vela sil a hlavne pozitivneho myslenia 😉

kveta
25. okt 2008

Budcamaminka, prvý cyklus je len skúšobný a u Teba zjavne zle nastavili stimuláciu. Zlé množstvo naordinovanýchy hormónov by s vajkami každej z nás urobil to, čo sa stalo s Tvojimi. Takže hlavu hore, tento výsledok ešte nič zlé neznamená.

A k tomu, že sa cítiš ako neplodná chudera. Nuž môj manžel je podľa tejto teórie neplodný chudák. Ale takého skvelého človeka a úspešného chlapa by si dlho hľadala... Takže pojem "neplodná chudera" alebo "neplodný chudák" by som si na Tvojom mieste škrtla zo slovníka. To, že Ti nefungujú aleob nezafungovali správne pohlavné orgány, neznamená, že si chudera. 😉 Veľa šťastia. 😉

janula13
25. okt 2008

Buducamamina, tak ani ja som to takmer nedotiahla k ET, a teda bola som strasne sklamana, nahnevana na lekarov a sarkasticka sama k sebe...ja som prisla na OPU neskoro, teda tak ako kazali, ale mala som foliky popraskane a vajka fuc, len jedno vydolovali z praveho vajecnika, ktory bol pomalsi, tak tomu som pravdu povediac nedavala vobec sancu, uplne som ho odpisala, myslela som, ze bude nezrele na oplodnenie, napichli ho a oplodnilo sa a na 3 den po tom skazenom OPU mi ho vlozili a doteraz sa mi nechce verit, ze sa chytilo a to bolo v den ET spomalene, nebolo take velke ako malo byt a vidis, teraz ma dokoncia strasia dvojkami, kedze som mala pomerne vysoke hcg...pointa je, ze chapem tvoj hnev, ja sa doteraz hnevam, ze mi nechali popraskat foliky,ze ma neustrazili, lebo viem ze som nebola jedina, ale nepomozem si uz...ty sancu mas, jednak daj tomu jednemu sancu, neodpisuj ho ako ja, doteraz sa mu za to ospravedlnujem a dakujem mu, ze zabojovalo 😉 a jednak, mozu ti zmenit protokol a vajka budu, vidis aj s jednym sa da, na pocte nezalezi...dak ti drzim palce aj embryjku 😉

v555
27. okt 2008

buducamamina,mne dnes vybrali 6oocytov,z toho mi asi len 4 oplodnia,neboj mame to všetky velmi tažke

kuspitka
27. okt 2008

buducamamina ostalo jej jedno aj to jej vlozili teraz caka ci je tehu???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre