Neúspešne IVF už po druhýkrát

vivi33
11. apr 2019

Som tak trošku zúfalá a sklamaná. Podstúpila som 2 neúspešne IVF a sama neviem co si mam o tom myslieť. 1.IVF odobratých 8 vajec len 2 zrelé obe sa ujali ale mali len 4 a 5 buniek. Skončilo to biochemickým tehu
2.ivf 9 vajec 3 zrelé 2 sa oplodnili zas len 4 a 5 bunkové - neúspešné...
Mám pocit, že niekde je chyba niekde vo mne. V centre mi nič nepovedia len ze pomaličky reagujem na stimuláciu . 4 týždne som stimulova dlhý protokol. Nemám chuť ísť na ďalšie IVF keď cítim že niečo nie je v poriadku. Máte niektorá podobné skúsenosti? Čo by ste spravili vy na mojom mieste. Čím viac som totiž presvedčená o tom že centra sú len jedna veľká práčka peňazí. Čím viac IVF tým výhodnejšie pre nich. Problém vyriešia možno keď sa vycerpaju všetky možnosti...... Jednoducho som zúfalá a tak isto už veľa času nemám mam 36 rokov a roky utekajú

rosalien
19. feb 2020

@maryka26 Ako si dopadla?🙏

kofeinka
19. feb 2020

@princess59 a kam chodis do centra?

princess59
20. feb 2020

@kofeinka prvé ivf sme mali v helis Martin a druhé v Reprofite v Brne... Akurát som po neúspešnom ET tak čakám na krámy aby sme mohli ísť na KET

baby123123
11. apr 2022

Ahojte, som v 1. IVF a prvom neúspešnom vklade. Chcem isť na 2. vklad KET...Lekárka mi však odporúča vyšetrenie pod narkózou hysteroskopia + biopsia endometria + Nk bunky..... mali ste niektorá toto vyšetrenie, vaše skúsenosti? čítala som, že toto vyšetrenie odporúčaju (robia) až po 3 neúspešných vkladov alebo potratov....tak celkom nerozumiem , prečo mi hneď chce lekárka toto vyšetrenie robiť...šli by ste skúsiť ešte vklad alebo radšej najprv vyšetrenie? dosť sa toho bojím, najmä narkózy... Máte niektorá s týtmto skúsenosť ? ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre