Niekto teraz IVF v GYNCARE Žilina

jarrys
3. máj 2022

Podstupujete teraz niektora IVF v Gyncare ZA? Ja ho akurat podstupujem teraz.

simona1994
3. máj 2022

@jarrys myslíš GynFiv či máme tu ešte jedno CAR? Ja som v GynFiv včera ukončila prvý ET 😪 držím palce 🍀

jarrys
autor
3. máj 2022

@simona1994 ano Gynfiv ja tapa 🙈🤦‍♀️ uz som dopletena cela a z tej stimulacky mi je trochu na prd. A kedy si mala ET?

simona1994
3. máj 2022

@jarrys 19.aprila som mala ET
Skúsime to zase o pol roka
Tebe držím palce 🍀 ja som znášala stimulku super na to že mám milión diagnóz 🙏 až som bola prekvapená

jarrys
autor
3. máj 2022

@jarrys mna boli a toci sa mi hlava ale mam aj nizsky tlak tak mozno z toho. To je mi luto ze to nevyslo. Ja som mala vo februari KET ale v inom centre. Bohuzial sa daco zomlelo a HCg zacalo padat a koniec. Ale menila som lebo tam urobili par kixov. Od nedele som teraz na stimulacke a vo stvrtok idem na prvu kontrolu. mozem sa opytat kedy cca robili odber vajicok? teda na ktory den od zaciatku menstruacie? a dali si si v anesteze ci bez?

simona1994
3. máj 2022

@jarrys no MS som mala 2.4 a od 4.4 som si pichala hormóny a 16.4 som mala OPU
BOLA celková anestéza ale zákrok trval max 20 minút
Ja som mala 19 vajíčok a skoro všetky boli zle 😭 nakoniec sa ale predsa podarili dve ktoré mi vložili ale nemali ani predĺženú kultivaciu
Druhýkrát by som ju určite dala
A bojím sa, že sa to opakuje znova vôbec neviem kde sa stala chyba

jarrys
autor
3. máj 2022

@simona1994 no ja co som bola na prvej klinike, tak som mala v celkom anesteze odber. Len tu spominal ze robia aj bez anestezy a hlavne ak neocakavaju vela vajicok co v mojom pripade neocakavaju. co som bola teraz v januari v centre v BB tak som si davala predlzenu kultivaciu. mala som 4vajicka,3zrele a oplodnili sa a po 3dni 2 zacali spomalovat. Na 5den to nedohnqli a ostalo len 1embryo ktore sa zamrazilo a s dalsim menzesom som sla na KET. Tam ET ani neponukali ze rovno KET. po dvoch tyzdnoch mi ale zacalo klesat HCG a za tyzden uz kleslo uplne a aj som zacala krvacat. som zvedava ako to dopadne tu. ale predlzenu kultivaciu si chcem dat znova.

tessa2299
3. máj 2022

Baby ja tiez chodim do GF ZA. 🙂 ste spokojne s personalom a komunikaciou? Mne sa uz raz stalo, ze zabudli zavolat 🙄😏

simona1994
3. máj 2022

@tessa2299 ja som bola veľmi spokojná
Vždy mi zavolali, keď išlo o výsledky po telefóne
Aj pani doktorka Švecova veľmi milá ku nej som chodila od začiatku 😊 druhýkrát to chcem skúsiť ešte raz tam

tessa2299
3. máj 2022

@simona1994 a kedy mas v plane ist na dlasie ivf? 🙂

simona1994
3. máj 2022

@tessa2299 minimálne o pol roka potrebujem si dať dokopy psychiku
Nemám žiadnych mrazačikov keby boli, tak som tam v júni 😁 ako už som bola na tom aj tak, že budeme bez deti, ale nemozem sa vzdať po prvom neúspechu

tessa2299
3. máj 2022

@simona1994 to urcite nie. Tak drzim palce, nech sa ti podari dalsi cyklus IVF 🙂😊

simona1994
3. máj 2022

@tessa2299 ďakujem pekne 🍀 budem veriť, že áno
A ty si ako na tom?

jarrys
autor
3. máj 2022

@tessa2299 ja este neviem, lebo na prvu kontrolu idem az teraz vo stvrtok. Ale zatial som spokojna, doktor Galo super aj vsetci. Komunikacia tiez, vysvetlen3 zatial vsetko. Tak uvidim ako dalej. a ty chodis tiez teraz?

tessa2299
3. máj 2022

@simona1994 ja som akurat po biochemickom. Testy silneli do 11 dpt. Potom zoslabol. Ideme pobehat vysetrenia a vklad 🙂

tessa2299
3. máj 2022

@jarrys zatial mam pauzu. Ale o chvilku som tam ako na koni 😀 mne sa zda, ze sa komunikacia zhorsila ked sme u nich zamrazili embrya a teda absolvovali ivf. Predtym pri iui super.

jarrys
autor
3. máj 2022

@tessa2299 ja som prvykrat u nich. predtym som absolvovala v BB ale ked porovnam tak mam zatial lepsi pocit zo Ziliny. v BB urobili par dost vaznych kixov.

ivkastop
3. máj 2022

Ja sa tiež pridávam do diskusie 😊 tiež máme teraz v máji ivf, včera som skončila so stimulaciou a zajtra má čaká odber tak som zvedavá ako to dopadne...

tessa2299
3. máj 2022

@ivkastop aj predpokladaju ze bude ET? Ci budete mat az KET? 🙂

simona1994
3. máj 2022

Prečo mám pocit, že viac vychádzajú KETY ako ET 😭 ja už sa normálne bojím a keby som mala ísť druhýkrát tak isto KET

jarrys
autor
3. máj 2022

@simona1994 mne nevysiel KET. V BB robia iba KETY anie ETY. a po skoro mesiaci od KET bol koniec. Ono by som povedala ze je to asi velmi individualne. Jednej znamej vysiel IVF - ET hned na prvykrat. Ja som zvedava ako to dopadne teraz. Dufam ze teraz to u vyjde. Inak sa z toho budem spamatavat dlho.

jarrys
autor
3. máj 2022

@ivkastop drzim paste. ja vo stvrtok na prvu kontrolu tak som zvedava co mi povedia.

simona1994
3. máj 2022

@jarrys držím palce 🍀 ja som sa veľmi bála ako zareagujem na stimulku lebo to somnou nič poriadne nerobilo, ale na prekvapenie všetko super 🤭
A si na Peenke?

jarrys
autor
3. máj 2022

@simona1994 zatial nie som na pn. zatial si vezmem len volno v den odberu vajicok a den po, ak by mi ostalo zle po anesteze lebo mam vyoperovany zlcnik tak taketo veci znasam horsie. a ak sa podari embryjko tak rozmyslam ze mozno par dni po vklade by som si vzala volno. ty si bola pn?

simona1994
3. máj 2022

@jarrys áno ja som bola od začiatku PN až buduci týždeň idem do práce
Robím 12ky mam trombofilny stav nechcela som riskovať
No druhýkrát už ostanem asi v práci a zoberiem si voľno na OPU a transfer
Oddýchla som si hlavne psychicky aj keď ktovie ako to budem znášať druhýkrát

jarrys
autor
3. máj 2022

@simona1994 no ja sa na to snazim nemysliet vobec. prvykrat som sa tesila od zaciatku a ked sa nieco pokazilo tak ma to velmi stresovalo a psychicky davalo dole. teraz sa snazim na to nemysliet vobec a ani sustredit aj ked ma obcas prepadaju stavy strachu ze co ak sa to zase nepodari.

simona1994
3. máj 2022

@jarrys veru ale silno držím palce nech to vyjde
Ja som bola s personálom veľmi spokojná aj včera ma ukludňovali 🥺
Potom keď budeš chodiť na kontrolu ráno na krv a sono môže sa stať, že nebudeš mať stále jedného lekára čo ťa bude pozerať, ale všetci vedia o tvojom zdravotnom stave

jarrys
autor
3. máj 2022

@simona1994 ano viem, aj v predchadzajucom to tak bolo. Mna hlavne zaujima kto bude robit odber a pripadne vklad. Chcela by som aby to robil Galo.

ivkastop
3. máj 2022

@tessa2299 zatiaľ to vyzerá aj na ET tak uvidíme..

simona1994
3. máj 2022

@jarrys no mne odber aj vklad robila doktorka Švecova
Galo prišiel pozrieť keď som ležala pri vklade a včera sa bol tiež na mňa pozrieť bol optimista, ale ja nie 😏

jarrys
autor
4. máj 2022

@simona1994 a vcera ti co robili? no ja by som chcela mala mat Gala. Tak uvidime ako to vypali. zajtra mam kontrolu tak som zvedava ako sa to vyvija.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre