Odber spermíí na insemináciu. Dá sa to v predstihu?

matkal73
12. feb 2010

Ahojte dievčatá, som tu dnes nová na tomto super fore... ktoré je mimochodom skvele a je uzasne ze niečo takého existuje a nám všetkým velmi pomáha... 🙂

Môj problém je, že mam naplánovanu insemináciu v Gyn-Five a práve nazerám do kalendára a ked všetko pojde podla plánu, tak prvú kontrolu po doužívaní Clostylgebytu by som mala mať presne v ten tyzden ked je manžel cely tyzden preč. Vôbec netuším, kedy sa vykoná insem. preto by ma zaujímalo, či niektorá nevie, či sa daju spermie odobrať a zmraziť dopredu - resp. v den ked manžel plánuje odísť na služobku, aby sme zbytočne nepremeškali mesiac a ja som neužívala lieky nazmar.

Ak niektorá bude vedieť prosím velmi dajte mi vedieť.
dakujem.

zuzana36
12. feb 2010

ahoj matka, zalozila si novu temu, ale skus sa pozriet trebars k snazilkam, aby si tu dlho necakala, alebo rovno zavolaj do centra 🙂

leamax
12. feb 2010

ahoj matka, tak toto by zaujimalo aj mna. som na to rovnako ako ty. len chodim inam, nie do Gin-Fivu.
zistila si nieco?

matkal73
autor
12. feb 2010

Zatial nie, ale v pondelok tam skocim osobne, aj ked nie som objednana, zistim a dam hned vedieť!

leamax
12. feb 2010

OK, som zvedava.drzim palce 😉
ale rozmyslam, ze mne to asi ani velmi nepomoze, kedze ja chodim inam 😀 takze ja si to budem musiet vlastne zistit tiez.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre