Ovitrelle/Pregnyl - pomoc k otehotneniu

15. jún 2020

Ahojte,

je tu nejaka mamicka, ktorej pomohol k babatku ovitrelle (podobny je k tomu pregnyl)?

Prvy krat skusame pomoc od CAR a zacali sme zlahka. Najprv mi dali liek na tvorbu folikulov (nepamatam si nazov) a potom som bola na folikulometrii a vytvorili sa mi dve krasne folikuly. Vcera som mala pichnuty ovitrelle a mame sa snazit zajtra a vo stvrtok. Tak strasne by som chcela, aby to vyslo, strasne moc by som prijala aj dvojicky. Ja mam vsetko zatial ok a manzel ma len zhorsenu morfologiu spermii, inak mnozstvo a pohyblivost ma uplne super.

ina009
15. jún 2020

Áno tieto lieky sa používajú aj pri iui aby sa vytvoril folikul, narástol a nastala ovulacia držím palce

autor
15. jún 2020

@ina009 dakujem 🙂

eua
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eua
15. jún 2020

Aj ja držím palce! 😊 Ja som tiež takto brala ale podstúpila som iui. Aj vieš, kedy si mala ovulaciu?

autor
15. jún 2020

@eua dakujem🙂) no vcera v noci som si pichla ten ovitrelle a ovulka by mala byt do 36hodin 🙂 tak uvidim
A vam to iui vyslo?

eua
15. jún 2020

Nám prvé iui nevyšlo, vcera sme podstúpili druhé, tak len čakáme, o 2 týždne na krv, verím, že to vyjde 🙂

kittyna5
15. jún 2020

Mne Ovitrelle vôbec nepomohol. Každý mesiac to do mňa lekár pchal, potom som dva mesiace nebola na inekcii a podarilo sa aj bez toho. Za mňa nič moc, možno iným pomohlo

autor
15. jún 2020

@kittyna5 a mala si nejake tazkosti, kedze si sla pomocou tychto injekcii?

autor
15. jún 2020

@eua drzim palce🍀

eua
15. jún 2020

@kittyna5 Ovitrelle je na spustenie ovulácie také ako Pregnyl? Čiže si nemala ovulaciu, či ako?

kittyna5
16. jún 2020

Mala som vraj polycystické, tak sme sa s doktorom dohodli, že budeme skúšať takto, každý mesiac inekcia a doma skúšať či sa zadarí

kittyna5
16. jún 2020

@eua mala som všetko v normálne, len aby bola väčšia šanca preto mi to dával

autor
16. jún 2020

Aj ste nejako citili ovulaciu? Ja nic necitim a uz by mala prebehnut :(

kittyna5
16. jún 2020

Nie nikdy som nič necítila ani nemala nejaké príznaky ovulácie, jediné čo som mala tak bolo v hlave, že som stále na to myslela a vypočítavala kedy to bude. A potom už keď som si povedala, že to neriešim a je mi to jedno tak sa zadarilo a vyšlo to aj same 🙂

eua
16. jún 2020

Ja som necitila ovulaciu, ale verim, ze prebehla..ja to podla hlienu sudim, ale viem, ze ten nemusi byt vzdy a ovu prebehne .

angelika0000
4. sep 2020

Ahojte baby je tu niektorá ktorej meškal menzes po pregnyle?? Lebo tak som informovaná že keď po pregnyle nepríde ms na 28deň cyklu tak je dosť veľká pravdepodobnosť že bude to tehu

t2006
8. nov 2020

Ja som si dnes prave pichla Ovitrelle, tak uvidime a o kolkej si si to pichala vcera? Mne povedala pani Dr. Ze okolo obeda tak okolo 13.00 to mam pichnut,bala som sa ze to nezvladnem ale zvladla 😅 a myslite ze mozeme aj dnes mat sex? drzim palce, moj mal le vysledly spermiogramu,este sme to nekonzultovali s pani Dr. Ale morfologicky zive spermie ma 1% a ma byt 4 😔 inak si to nepamatam lebo ma to v maili a mi to len narychlo ukazal,lebo je z toho smutny.

ketriin
26. jan 2021

Dievčata Ovitrle ste si pichali iba do brucha? Alebo aj do svalu?

autor
26. jan 2021

@ketriin ja iba do brucha, ale len raz som to skusala

ketriin
26. jan 2021

A vyslo to? Otehotnela si?

autor
26. jan 2021

@ketriin nie, stale nic

ketriin
26. jan 2021

Ani nam sa nedari 😞

matkahelka
26. jan 2021

ja som brala clostylbegit a na to pichnuty pregnyl. uplne zle.cyklus mi to tak naburalo, ze uz je tomu pol roka a stale chodim na vyvolavacky, pretoze ms nedostanem.po vyvolavacke potom mam ms 6-7 tyz.vkuse. potom mi musi dr.pichnut injekciu na zastavenie.pre mna strasna skusenost.a zjavne to pre mna nie je cesta...

ketriin
26. jan 2021

@matkahelka ja tiez clostylbegit, ovitrelle, duphaston a nevyslo to

ketriin
26. jan 2021

@matkahelka predtym clostyl,duphaston a nic

autor
26. jan 2021

@ketriin to ma mrzi, kolko sa snazite?

ketriin
26. jan 2021

2roky urcite to uz bude, mame 5rocneho syna jeho sme si tiez vymodlili ale vtedy to prislo celkom rychlo po 2cykloch s clostylom a duphaston, teraz to nejako nefunguje a chceli by sme prenho surodenca 😇

autor
27. jan 2021

@ketriin drzim palce🍀🍀

matkahelka
27. jan 2021

@ketriin aj ja drzim prsty! nech sa podari! my to uz vzdavame

autor
27. jan 2021

@matkahelka preco?:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre