Ovitrelle/Pregnyl - pomoc k otehotneniu

15. jún 2020

Ahojte,

je tu nejaka mamicka, ktorej pomohol k babatku ovitrelle (podobny je k tomu pregnyl)?

Prvy krat skusame pomoc od CAR a zacali sme zlahka. Najprv mi dali liek na tvorbu folikulov (nepamatam si nazov) a potom som bola na folikulometrii a vytvorili sa mi dve krasne folikuly. Vcera som mala pichnuty ovitrelle a mame sa snazit zajtra a vo stvrtok. Tak strasne by som chcela, aby to vyslo, strasne moc by som prijala aj dvojicky. Ja mam vsetko zatial ok a manzel ma len zhorsenu morfologiu spermii, inak mnozstvo a pohyblivost ma uplne super.

rybka1985
27. jan 2021

Mam PCOS. Pred vyse 7 rokmi clostybegyt a duphaston. Injekciu (vtedy este Pregnyl) som mala kupenu ale dr nepichol, vraj to vyzera nadejne aj bez nej. Podarilo sa. Pregnyl prestali vyrabat tak mam teraz Ovitrelle. Uvidime.

matkahelka
27. jan 2021

3 roky bez vysledkov a uz som psychicky vycerpana z toho. a teraz ten rozhadzany cyklus. aj teraz krvacam uz piaty tyzden nonstop. zase mi pichne injekciu na zastavenie a o 2mesiace opat vyvolavacka, lebo ms nedostanem. zufala som z toho!

ketriin
27. jan 2021

Ďakujeme 😍 aj ja Vam 🧚‍♀️✊

ketriin
27. jan 2021

@matkahelka nevzdavajte to !!! Ono to pride v ten spravny čas 🤫💏

ketriin
27. jan 2021

@matkahelka bylinky si neskusala?

ketriin
2. máj 2022

@ketriin ahoj môžem sa opýtať na ktorý deň cyklu po Ovitrelle si brala Duphaston?

ketriin
2. máj 2022

ahoj môžem sa opýtať na ktorý deň cyklu po Ovitrelle si brala Duphaston?

ketriin
2. máj 2022

@rybka1985 ahoj môžem sa opýtať na ktorý deň cyklu po Ovitrelle si brala Duphaston?

rybka1985
2. máj 2022

@ketriin už si nepamätám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre