Ovitrelle - vaše skúsenosti
18. dec 2020
Aku mate skusenost s Ovitrelle?
Aj ja som pichala tuším 36 hod pred punkciou. A v pohode, nič mi to nerobilo...
Aku mate skusenost s Ovitrelle?
Aj ja som pichala tuším 36 hod pred punkciou. A v pohode, nič mi to nerobilo...
@ivka6391 pichala som si ho vzdy o 22,00 a pozajtra bola vzdy punkcia🙂