icon

Ovplyvnenie inseminácie

avatar
brmbola
14. jan 2015

ahojte dievcata, ti co chodíte do sanatoria helios a boli ste na inseminacii urcite ste dostali pred prvym pokusom letacik na ktorom bolo spominala aby sa v danz den nepouzivali deodoranty a vonavky. Viete mi niektora povedat ci to moze ovplyvnit výsledok uspechu? Mne ide o to ze si neviem predstavit aby som rano nepouzila lak na vlasy ci aj to moze znizit moznost upsechu,, neviem to nikde vygooglit 🙂

avatar
vienalas
14. jan 2015

Ahoj, nemyslím, že by to nejako ovplyvnilo priebeh inseminácie a následné uhniezdenie. Domnievam sa, že je to len kvôli tomu, že nás vedú na sálu, kde robia aj iné zákroky.

avatar
bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
avatar
oladuna
14. jan 2015

@brmbola embryo je citlive na svetlo a na vôňu.ked tam tak budes lezat pol hodinu tak mozno vydrzis rano aj bez laku....snad yo stoji za to 😉

avatar
noni99
21. feb 2015

@bojovnicka ahoj. Prosim ta mas kontakt na doktora Tomasa?

avatar
bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
avatar
monika_123
21. feb 2015
avatar
noni99
21. feb 2015

Dakujem baby ste zlate. Chodim do martina iscare ale este som ho tamnevydela...

avatar
monika_123
21. feb 2015

@noni99 v iscare uz nerobi, ma svoju sukromnu ambulanciu 🙂

avatar
noni99
21. feb 2015

Dakujem baby. Boli ste u neho? Chodim do iscare martin tak neviem co radcej