Piate IVF

meggie393
28. máj 2020

Ahojte. Chcela by som vediet od bab s podobnou anamnezou ako ste reagovali na GONAL 150iu + meriofert 150iu .. toto jemoje 5.IVF ,moje AMH je 0,68 ,genetika,imuno ok,beriem preventivne prednison a picham fraxiparin... muz spg celkom v norme. Mam slabe vajicka,a nikdy sa neuchytia ..nikdy som nemala nc na mrazenie . Predosle IVF som pichala pergoveris 225iu + meriofert 75iu ,bolo 5 vajok,prezili len dve a neuchytili sa.
Ako ste reagovali na kokteil gonal +meriofert? a nie je to nizka davka? spolu 300iu??
Dakujem za rady

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leamax
29. máj 2020

@meggie393 ja som sice nemala takuto kombinaciu liekov,mala som len merional,kratky protokol.mala som 6x IVF,zakazdym som mala najviac asi 10 vajicok,z ktorych sa nakoniec dalo zamrazit asi iba 2x po jednom embryjku.z nich sa tiez bud neuchytili,alebo v 9tt prisiel missed😢 pred tym 6.IVF som tiez brala inofolic+vsetky tie "babske rady" som skusila a hlavne som uz verila,ze to uz konecne vyjde.uz si nepamatam presny pocet vajicok,ale dve embryjka sme vlozili a dve zamrazili.tie dve vlozene tu prave veceraju🥰🥰

majoranka24
31. máj 2020

@meggie393 A nechcete radsej darovane vajicka?

meggie393
autor
13. jún 2020

@leamax ahoj gratulujem tiež si mala dlhu cestu :/ 🙂... Ja užívam vyše roka d3,materskú kasicku, zinok ,dheu som brala tiež a aj inofolic :( na mňa asi nič nezaberá... Ja som 6den od et mala som úplne slabú druhú čiarku (mám vložené 6 a 8bunkove embryo na 3 den) ja si myslím že je to ešte skoro aby test takto niečo ukázal. Robila om si aj v deň vkladu taký istý aby som vedela či mám ešte ovitrele v sebe ale test bol úplne negatívny. A hlavne som chytila mykozu ktorá nie a nie ustúpiť už som bola aj na gynde:(

meggie393
autor
13. jún 2020

@majoranka24 zvažujeme aj túto možnosť aj keď nie som moc za ,predsa len to nebude ,,moje" ... Ale zrejme to bude asi naša posledna nádej.

leamax
13. jún 2020

@meggie393 dakujem,stalo to vsetko za to🥰🥰
Nooo,ja som mala tiez,myslim,uz na 6.den po vklade slabu druhu ciarku.nevzdavaj sa,mysli pozitivne,ver!viem-frazy.ale funguju,mam overene🙂kolky den si teraz po et?

meggie393
autor
13. jún 2020

@leamax teraz 7dpt . Necháme sa prekvapiť🙂 snáď fazuľky bojujú

leamax
13. jún 2020

@meggie393 skus tak na 10.den.ci vydrzis do kontroly krvi?

meggie393
autor
13. jún 2020

@leamax uf ja nie som z tých trpezlivych 😃 skúsim na ten 10 den 🙂 rátam so všetkým takže tak ;)

leamax
13. jún 2020

@meggie393 ja verim v riadne kolajnice😊daj,prosim,potom vediet🙏

meggie393
autor
13. jún 2020

@leamax určite napíšem🙂

dia88
24. jún 2020

@leamax ahoj mozem sa opytat kde si riesila ivf?

leamax
24. jún 2020

@dia88 boli sme v Brne v Reprofite

leamax
24. jún 2020

@meggie393 a ty ako, dievca? som zvedava

dia88
26. jún 2020

@leamax Martin

meggie393
autor
1. júl 2020

@leamax ahoj. Ja stále neviem na com som :( hcg stúpa strašne pomaly na 17dpt som mala iba 70 .. teraz som momentálne na týždeň preč, v pondelok idem na krv a ultrazvuk a uvidí sa ..pravdepodobne mimomaternicove... klasicky test silnie ale clearblue mi aj na ďalší týždeň ukázal stále len 1-2 .... takze nic moc

leamax
3. júl 2020

@meggie393 ahoj.to ma mrzi😞 ja som tiez nieco taketo zazila.nebolo z toho mimomaternicove,aj ked mali tiez podozrenie.hcg velmi pomaly stupalo,ale na sone rastol iba gestacny vacok.prestalo sa velmi skoro vyvijat,ale tym,ze som stale davala utrogestan,sa to umelo predlzovalo,preto aj testy vychadzali pozitivne,ale plodik sa nevyvijal😢 a musela som na kyret
Prepac,ze som ti nedala ziadnu nadej,velmi mi to je uprimne luto.bodaj by to u teba dopadlo ovela lepsie ako vtedy u mna🙏 drz sa

meggie393
autor
3. júl 2020

@leamax ahoj . Nič sa nedeje ja som realista takže s pripravená na všetko🙂 stáva sa to bohužiaľ... Ja už som vysadila tabletky zajtra idem iba na kontrolné sono aby sa topotvrdilo a ideme ďalej. Čo ma prísť príde🙂

leamax
3. júl 2020

@meggie393 to je dobre, ze to tak beries. teraz si oddychni, zregeneruj, uzi si slnka a potom hor sa do uspesneho pokusu 🙂

hlasok
9. dec 2020

Darujem 1 celé balenie Meriofert-u 75IU, tj. 5ks. Naviac mam 6ks Diphereline 0,1mg. Dufam, ze to nejakej budúcej mamke pomôže.

gabrielamodrykonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pietrula
6. jan 2023

@meggie393
@leamax
@majoranka24 Baby, vy co ste mali viacero IVF. Chcem sa opytat, ci sa vam nikdy na OPU nestalo, ze folikuly uz boli popraskane? Ovitrelle ste si pichali 34 ci 36 h pred odberom? Vdaka

pietrula
6. jan 2023

@meggie393
@leamax
@majoranka24 A este otazka, kolko hod pred OPU ste si pichli posledny cetrotite (alebo jeho alternativu pre zabranenie predcasnej ovulacie) ?

leamax
6. jan 2023

@pietrula nie,nikdy sa mi nestalo,ze by foliky praskli skor,vzdy to dobre nacasovali.na ostatne ti uz neviem odpovedat,bolo to pred 9 rokmi,uz sa nepamatam.
Drzim prsty,nech to vyjde a tento rok vam splni najvacsie prianie🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre