Pipelle - skúsenosti

dorotka2013
18. jún 2015

Absolvovali ste niektora poskrabkanie sliznice maternice tenkym katetrom na stimulovanie jej rastu, tvz.pipelle? neviem nikoho najst komu to robili... :( Pomohlo to? Narastla vam sliznica? Podarilo sa otehotniet? mne to dnes robili, rada by som vedela ake su sance... dakujem vam 🙂

ivka3901
22. jún 2015

Ahoj vidím,že ti nikto neodpísal.No poznám vlastne 3 kočky z toho to jednej k tehu pomohlo síce idem to aj ja absolvovať asi v septembri,ale moc velké šance tomu nedávam a u teba ako?

dorotka2013
autor
23. jún 2015

@ivka3901 no veru, nikto neodpisuje :(... asi s tym nemaju moc skusenosti... ja este len uvidim ci pomohlo, piatok idem na kontrolu... a tebe to kde budu robit? a tie 2 dalsie kocky co poznas tym to nepomohlo k tehu alebo im nenarastla z toho sliznica?

ivka3901
25. jún 2015

@dorotka2013 No my chodíme do Brna do Reprofitu a mne to budú robiť pred posledným KET asi v septembri 😒 a aj tie 2kočky chodia do Brna 🙂no to neviem či im nenarástla sliznica,ale moj dochtor vymyslel KET v native tak uvidíme bližšie info do IP 🙂

dorotka2013
autor
25. jún 2015

@ivka3901 drzim palce nech vam to vyjde 🙂... sama som zvedava co mi zajtra povie... Snad sa mi este niekto ozve kto to absolvoval... a ked nie tak budeme medzi prvymi 🙂

misenaf
25. jún 2015

@dorotka2013 ahoj ja som to mala minuly mesiac a teraz stimulujem.Robi sa to 21-22 Dc mesiac pred stimulkou.
Nebolelo to trolinku som zacitila podbrusko na 5 sekund robil mi to v ambulancii v Rf.
Nespinila som.Nieje to urcene nazvysenie sliznice ale na lepsiu implantaciu ale ja mam teraz 1x peknu vysoku sliznicu a predtym nikdy takze neviem ci vdaka pipelle alebo Gonalu.
V akom car ti to navrhli a kto povedal ze zvysuje sliznicu?

dorotka2013
autor
25. jún 2015

@misenaf robila mi to dr v Iscare BA... robila mi to na 4 DC, ze to treba robit pocas ms... ze je to na sliznicu mi hovorila priamo ta dr co mi to aj robila... tak teraz uz ozaj nicomu nerozumiem :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre